Eurovisioon

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Eurovisioon

• This topic is empty.
Viewing 9 posts - 46 through 54 (of 54 total)
  • Autor
    Postitused
  • #53313 Reply
    Member

Ka minu lemmik on Ukraina!!!! smile_flirty

Ja Venemaa.
    Ka Moldoval oli huvitav laul 😉
    Ka Kreeka, Kroaatia ja Rootsi lood olid ok.
    Samuti Iirimaa.

Oli veelgi kuulatavaid lugusid …
    Kuid meeldejaavad olid Ukraina ja Venemaa!

#53314 Reply
    mannu
    Member

Drexil pole sugugi paha mõte-järgmine aasta saadame oma meeskoori ja raudne võit käes 😆 -ikkagi midagi erilist ju 😉

#53315 Reply
    shalla
    Member

@mannu wrote:

-järgmine aasta saadame oma meeskoori ja raudne võit käes

Meeskoori ei saa saata, kuna laval võib olla ainult 6 inimest.

#53316 Reply
    Lynx
    Member

POle hullu…hajutame ülejäänud seltskonna publiku sekka…las jorisevad sealt. smile_sik

#53317 Reply
    Kail
    Member

Kes tahab pakkuda, kui palju järgmisel eurovisioonil laval koletisi näha saab?! Nagunii hakkab kõva ahvimine…

#53318 Reply
    Member

me ka siin rääkisime, et tavaliselt ju ikka ahvitakse võidulugu… et järgmisel aastal tuleb palju kolle :)

Aga Soome lugu oli parim. teised kõik ühtmoodi igavad.

#53319 Reply
    Member

minu arust õudne oli see soome

#53320 Reply
    Member

Soome oli lihtsalt parim!!! Ei olnud näinud ühtegi tutvustust enne, ega ei teadnud ka nendest lauludest midagi- värske peaga kohe finaali—j a meelde jäi SOOME- originaalne, kindel stiil, ei pakutud üle , vaid selline vaos hoitud lugu- minu meha kuulab siin koos pisipliksiga tavaliselt veel rajumat!I gatahes see võit tegi mind rõõmsaks- nagu oleks ise võitnud!
    Veel oli originaalne Leedu…aga üldiselt jubedalt palju ühetaolisi lugusi….

#53321 Reply
    luzia
    Member

ESITEKS. Soome lugu ei võitnud kuna oli nii hea või nii eurovisioonilik või nii kuulatav vms vaid sellepärast et oli TEISTSUGUNE ja ERILINE ja PROVOKATIIVNE. Soome poolt hääletati näitamaks et Eurovisiooni kontsept kui üleshaibitud, ameerikalik poptümpsvõistlus oli domineerimas. Eurovisioon on juba kaheksa-kümme aastat põdenud popkultuuri massiivset mõju ja ka varem on mõni maa saatnud provokatiivse loo. Mäletate saksamaad kui üks laulklounidest hakkas pikki valgustusrampe ronima.. enivej. Nüüdseks (läbi Soome võidu) on siis Eurovanad lõpuks alla andnud ja arvatavast muudab kogu konsept värvi.

TEISEKS. Ma ei arva et järgmine aasta istuvad green roomis terve armee latekskolle oma plastkirveste ja mõõkadega. Olen aga kindel et järgmine aasta on tunduvalt rohkem PROVOKATIIVSEID ja KITSARIBA (mitte mainstream) etteasteid. Loomulikult jääb miniseelik ja õhkõrn öösärk lehvima (meeshääli on ka vaja), kuid kaaluka osa saab uusmõtlemine ja kindlasti lavashow.

KOLMANDAKS. Leedu. Nomismasaanöelda. Kogu Euroopa vaatas ammulisui Leedu etteastet mis see aasta ei sisaldanudki .. muusikat. Hoopis ruupor oli, hoopis a la Erasure tantsija, hoopis rida ülikondi ja vaimuhaigust. hmm, nartsissust vist..ja näe.. tulid kuuendaks. Ja suud vajusid veel ammuli..

Isiklikult arvan Leedu loo kohta et see oleks võinud olla vahepalana. Piisavalt nõme samas järelemõeldud. Piisavalt provokatiine samas tõsi. Aga lauluvõistlus. Kahjuks mitte..

NELJANDAKS. “Vaata läbi mu operatiivsüsteemi”. Lugu hea, esitus hea, tümps hea, show hea, riided head, taustlauljad head, soengud head, valgustus hea jne jne.. ORIGINAALSUS NULL.. ja sinna see läks..

VIIENDAKS. ESCi tuleb võta sellisena nagu ta on. MEELELAHUTUS. On maid kus ESC on nagu valitsusevalimised. Näiteks Rootsi. Üleshaibitud ja magus. Neli eelvooru neljas erinevas linnas, üks poolfinaal ja finaal, ca 3000 lugu, kümmekond saatejuhti ja seitse tonni makulatuuri ajalehtedest.
    Tavarootslane püherdab selle kõige sees nagu siga sõimes ja ruikab rõõmsalt kui finaal algab. Kui Euroopas läheb hästi siis on kõik nagu peab. Aus mäng. Kui läheb sitasti siis polegi nii tähtis. Euroopa pole kunagi Skandinaavlasi mõistnud ja eks riigisisesed võistlused ongi tegelt kõige tähtsamad (Riigisisestest tehakse ka topelt-CD plaad ja DVD).
    ESC ei ole võitlemine AIDSi vastu, ei ole sõda nafta pärast, ei ole näljasurmast päästmine, ei ole loodusjõudude ohvrite aitamine. See on lihtsalt MEELELAHUTUS rahvale..

Viewing 9 posts - 46 through 54 (of 54 total)
Reply To: Eurovisioon
Your information: