Ettepanekud H-haldjale ja S-pointile sortimendi osas

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Ettepanekud H-haldjale ja S-pointile sortimendi osas

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 73 total)
  • Autor
    Postitused
  • #101252 Reply
    Member

Mina sooviks jämedamat traati, no näiteks 1,5mm, et traadiväänamise juures mõned kaunistuselemendid lapikuks lüüa.

#101253 Reply
    Urri
    Member

Aga mulle meeldiks kui oleks jämedamat ja suurema keerdus lüliga ketti.

#101254 Reply
    Guest

@stuart wrote:

@ellie80 wrote:

no need on ju midagi sarnast 🙄

Peaaegu jah, aga tahaks sihukest veel rohkem kaunistatumat otsa 😉

Nägin nüüd ka sellist.

Kas see on piisavalt kaunistatud?
    Mul pole nii suure auguga helmeidki, et saaks sellist ehtenõela kasutada.

#101255 Reply
    stuart
    Member

@Ketsike wrote:

Kas see on piisavalt kaunistatud?
    Mul pole nii suure auguga helmeidki, et saaks sellist ehtenõela kasutada.

Ooo, see on juba t2itsa sheff :D Hetkel n2pud nii p6hjas, et olen helmepoodidesse nimme piilumata j2tnud, eks siis j22vad sellised asjad kahe silma vahele 😳
    Ait2h viitamast :)

#101256 Reply
    Member

Ma ei tea, kuidas on mujal, aga oma pärlgobelääni jaoks leian väikseid musti seemnehelmeid ainult Kangast ja Nööbist. Tahaks varsti neid näha ka Eesti netipoodides.

#101257 Reply
    Member

@Perla wrote:

Ma ei tea, kuidas on mujal, aga oma pärlgobelääni jaoks leian väikseid musti seemnehelmeid ainult Kangast ja Nööbist. Tahaks varsti neid näha ka Eesti netipoodides.

Kui väikesed on väikesed? Silverpoint’is on 11/0 suurused mustad seemnehelmed täiesti olemas. Seda nii läikival kui matil kujul.

pisike_smile

#101258 Reply
    Member

HH või SP- sse võiks ka tulla kotikesi ehete panemiseks või pärlite hoidmiseks.

#101259 Reply
    Member

Kas selliseid karpkinniseid ka neljarealisi tehakse?

#101260 Reply
    Member

Mina oleks huvitatud sellistest kõrvarõnga, sõrmuse, käevõru ja ripatsite toorikutest millele saaks peale kleepida, nii kuldsetest kui hõbedastest. Muidugi ma sobivaid sõrmuse toorikuid nägin teil ja kunagi oli vist ka hõbetatud poltkõrvarõngaid. Rippuvatel on puudu väike jupike millele kleepida.

#101261 Reply
    Member

:D äkki on võimalus kusagilt HH hankida ka lumehelbe toorikuid
    http://www.fusionbeads.com/beadingfaq/techniques.php?bfid=21 Minule kui algajale oleks suureks abiks. Suure augulistest pärlitest olen ka endiselt huvitatud, toonid võiks olla kirkad ja veel kuluksid ära sellised pikad pulgad, ma neid korraks nägin teil aga kui avastasin, et neid vajan olid nad juba läinud.[/img]

#101262 Reply
    Member

@lepatrinnu wrote:

http://www.fusionbeads.com/beadingfaq/techniques.php?bfid=21 Minule kui algajale oleks suureks abiks. .[/img]

Pole küll HH, aga Silverpointi on sellised asjad müüki tulemas paari nädala pärast.

#101263 Reply
    Member

Oh, lahe. Äkki oskate hinda ka öelda, teaks arvestada?

#101264 Reply
    Member

@kaja11 wrote:

HH või SP- sse võiks ka tulla kotikesi ehete panemiseks või pärlite hoidmiseks.

mul täpselt sama soov
    ja veel sooviks erinevat värvi, suuremaid (8mm-12mm) ümmargusi Cloisonne helmeid

#101265 Reply
    Adelliine
    Member

Aga mina sooviksin, et HH oleks ka cm-paber esemete juures , nii on visuaalselt tunduvalt parem vaadata pärlite jms suurusi… 😳 🙄

#101266 Reply
    Member

@lepatrinnu wrote:

http://www.fusionbeads.com/beadingfaq/techniques.php?bfid=21 Minule kui algajale oleks suureks abiks.

Helmiq-s on ka 😉

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 73 total)
Reply To: Ettepanekud H-haldjale ja S-pointile sortimendi osas
Your information: