Ettepanekud H-haldjale ja S-pointile sortimendi osas

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Ettepanekud H-haldjale ja S-pointile sortimendi osas

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 73 total)
  • Autor
    Postitused
  • #2059 Reply
    Member

Ma ei tea, kas see on pädev põhjus uueks teemaks…. aga äkki võiks kuhugi kokku koondada mõtted sellest, et mida Eesti pärlipoed veel müüa võiksid. Ja kui mõnest asjast ikka oluliselt puudust tuntakse, siis saavad poodnikud sellest soovi korral juhendada. Muidu on nii, et osa kirjutavad HH teema all et võetagu seda või teist sisse ja osa jälle SP all. Ja ehk on veel nõu kuulda võtjaid.

Ja kõik see oli sissejuhatuseks sellele, et mina näiteks tunnen puudust “suurte inimeste toonides” pärlitest jm tarvikutest (nt organza). Pean siin silmas selliseid sügisvärve (samblaroheline, tellisekarva, bordoo, pruun). Üksikuid asju leiab, aga läbivalt tundub mulle toonivalik keskenduvat põhivärvidele ja pastelsetele variatsioonidele.

#101208 Reply

mu meelest väga hea teema.

ma jälle ootaks erinevates suurustes ja kujudes helmeid.

mitte ainult ümmarguseid ja max suurusega 10mm. vaid igasuguseid, kandilisi ja pikklikke.

asju võiks rohkem trendi järgi ka tellida. näiteks selle suve kuum teema jälle meri ja sellega seotud asjad. seega toone võiks olla ju punaseid, siniseid ja valgeid, samuti metall osadest ankruid, rooli rattaid ja igast mere sümboolikat. saaks ka omale trendi ehteid teha.

aga need ju ainult soovitused ja soovid, loodan, et kellegi õnnestub midagi kiiresti välja kaevata.

#101209 Reply
    Member

Alles hiljuti tegin oma esimese helmeste tellimuse. Väga meeldisid helmesegus, sest sai palju erinevaid helmeid “katsuda” ning järgmine kord oskan juba veidi paremini helmemaailmas orienteeruda. Samuti meeldib, et palju erineva suuruse, kuju ja tooniga helmeid on koos, millest teha näiteks toredaid käekette.

Mis mulle praeguste helmesegude juures ei meeldi? Et suuremate helmestena on esindatud kalakesed, kassid jne. Need jätavad mind täiesti külmaks ning kasutamata. Ehk siis nagu eelkõnelejagi, ootaks rohkem “suurte inimeste” helmesegusid.

Aga muidu mulle helmed meeldivad ning praeguste Eesti internetipoodidega olen ka väga rahul :)

#101210 Reply
    Member

Mina sooviksin suurmat värvi ja suuruse valikut odaotste osas. Hetkel kuidagi väga väike valik. Helmehaldja suvises helmesegus olid vahvad kirjud odaotsad näiteks. Aga et kee jagu neid kokku saada, selleks pidin 3 segu ostma ja tuttava ostetud segust ka veel juurde nuruma :D

#101211 Reply
    Sibulaplix
    Member

icc, mul tekkis küsimus, et mda Fre mõtles selle “suuremat inimeste toonide” all :D

#101212 Reply
    Mercar
    Member

@Fre wrote:

Ja kõik see oli sissejuhatuseks sellele, et mina näiteks tunnen puudust “suurte inimeste toonides” pärlitest jm tarvikutest (nt organza). Pean siin silmas selliseid sügisvärve (samblaroheline, tellisekarva, bordoo, pruun).

#101213 Reply
    Sibulaplix
    Member

mercar, ma mõtlen et mismõttes suur inimene, et kas telliskivipruun on nn täiskasvanu või siis pigem kogukama inimese toon :D mul pisut pahasti küsimus püstitatud 😳

#101214 Reply
    Member

No ma mõtlesin “eakamaid” inimesi, pealt kolmekümne, kes enam naisteajakirja keskealiste meiginippe tutvustama ei kõlba ;-)

#101215 Reply
    Member

Mina jälle suur Swarovskite fänn ja mida säravamad, seda parem. Nendest tunnen suurt puudust, kuna nagu eelpool mainiti täiskasvanute teemat, siis minult põhitellijad on samuti täiskasvanumad inimesed ja nendele meeldivad kõige enam just swarovskid. Need sellised väärikad ja pidulikud helmed. Hetkel olengi ilma kivikesteta ja inimesed ootavad oma pidulikke ehteid :( , mille tellimusi täita hetkel ei saagi.

#101216 Reply
    Member

Mina ühinen pruuni värvi ja swarovski klubidega.

#101217 Reply
    mdm beadalot
    Member

Kas mitte HH ei pakkunud ettetellimise varianti Swarovskite puhul?

#101218 Reply
    Member

Võibolla tõesti oli selleteemaline koostellimine, aga sel juhul on ta mul kahesilma vahele jäänud, ise süüdi siis. Aga Swarovski kivikesi ootaksin ikka 😳 😉

#101219 Reply
    mdm beadalot
    Member

Ei, see polnud koostellimine 🙄 pole siin mingit süüd… see oli mingi… 🙄
    Ahjaa – leidsin – HH lehel on uudistes kirjas, et kuna praegu swarovskite valik väike, siis saab minna swarovski kodulehele, valida miskit välja ja siis ettetellimisel neid saada 😉

#101220 Reply
    Member

Aitäh vihje eest, nüüd lugesin isegi sealt. Pole taiband seal uudiseid vaadatagi. Alati on nii kiire tellimisega,et muuks nagu silmi ei jägugi 😆

#101221 Reply
    Member

Tarvikute poole pealt oleks väga vaja klõpsudega kõrvarõngaste toorikuid. Kõigil naistel pole ju auke kõrvas, aga kõrvarõngaid tahaksid nemadki kanda.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 73 total)
Reply To: Ettepanekud H-haldjale ja S-pointile sortimendi osas
Your information: