Ettepanek: Vildime koos

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Ettepanek: Vildime koos

• This topic is empty.
Viewing 13 posts - 76 through 88 (of 88 total)
  • Autor
    Postitused
    helikene
    Member

On ilmunud vahva näpunukkude raamat. Teen ettepaneku koos näpunukke viltida.

LaanteLaps
    Member

Tahad sa seda vedada?

Heily
    Member

Mina astuks kampa. Mul tegelikult juba üks näpunukk valmis ka, raamatu autori Karin Kägo käe all tegin. :)

helikene
    Member

Parem, kui vedajaks oleks küll keegi teine. Nii suurt vastutust pole praegu võimalik enda õlule võtta.

LaanteLaps
    Member

Vaata, kuidas Linca pani oma projekti üles, nii saad ka sina seda teha. Olen sulle toeks, saad küsida kui vaja, ega see võidujooks pole :)

helikene
    Member

Sel juhul alustame oktoobri teises pooles 😉

LaanteLaps
    Member

Olgu peale!

Member

mina teeks ka rõõmuga näpunukke :D

Snowdrop
    Member

Mul on ka ühe näpunuku tegemine plaanis 😉

Member

Olen kindel käpp :)
    Kaks tükki valmis juba niikuinii :

(Blogis on ka nende sünd registreeritud)
    Aga kaks on ilmselgelt liiga vähe :)

LaanteLaps
    Member

Oo, ajate mullegi isu peale!

Guest

minu loom ei käi küll näpu otsa aga tehnika on sama…
    vaatasin siin foorumis igasuguseid vahvaid vilditud kassikesi(mu lemmikud) ja muid loomi ning väiksem poeg(4a) istus kõrval ja ajas nagu uni peale et tema ka tahab sellist kassi…no ma siis proovisin elu esimest vilditud loomakest teha ja tulemust võib teiega jagada vist…

tegelt tahaks ikka veel paremini teha ja asjatundjatelt häid nippe saada kuidas mõnel niiiiiiiiiiiiiiiiiii ilusad välja tulevad. mul see jalgade ja saba kinnitamine väga hästi ei õnnestunud (noh kapipeal seismiseks kõlbab küll aga 4a poisi mänguasjana on kass tiba rääbakaks muutunud 🙄 )

Mareli
    Member

No, kass, mis kass :D .
    Kui järgmine kord jalgade-saba kinnitamisega hätta jääd, siis soovitan sul:
    kui vildid saba, siis saba tagumiku külge minev ots jäta viltimatta (lahtised villakiud) ja kui see valmis, siis vildi (ehk toksi nõelaga ) lahtine saba ots kassi külge. Kui saba alles nõelaga vildid, soovitan sul seda ka käte vahel veeretada (soojad käed vildivad seda veel oamkorda tugevamaks).
    Ja veel, alati võid ennem teha poroloonist kassi kujulise aluse, millele siis omakorda villakiud peale paned-nõelaga vildid.

Viewing 13 posts - 76 through 88 (of 88 total)
  • The topic ‘Ettepanek: Vildime koos’ is closed to new replies.