Ettepanek: Vildime koos

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Ettepanek: Vildime koos

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 88 total)
  • Autor
    Postitused
    Mercar
    Member

Mul kootud ja vanutatud sussid hiljuti tehtud (blogisse pole veel jõudnud), plaan oli isetegiija kalendri konkursile neid pakkuda, aga ei jõudnud ajalimiiti. Nüüd huvitab just villaloorist tegemine- sest hiiglase susside (~2 korda nii suurte kui mul 38 jalale vaja) kudumine oli ikka töömahukas küll…
    Ise mõtlesin et vanutaks alguses käsitsi ja kui on juba kindel et koost ei lagune, siis viskaks pesumasinasse 😳

LaanteLaps
    Member

Õige mõte, Mercar!

vikike
    Member

igastahes võtsin oma kirju heide juba kätte ja alustan täna koti heegeldamisega!

Lynx
    Member

@vikike wrote:

igastahes võtsin oma kirju heide juba kätte ja alustan täna koti heegeldamisega!

kartulikott?

vikike
    Member

oh ei lynx….üks kirju kott, mille kui kaua kiusad sulle saadan 😆

Lilianake
    Member

Mina ka, mina ka susse tegema. Ma hetkel täiesti viltimise ja vanutamise lainel :D

felted mind
    Member

sahistaks koos sussitajatega… viimaste päevade viltimishulluses niipalju selgeks saanud, et meriinot ja “uusvilla” kokku vanutada pole eriti mõtet :)

ps. infoks neile, kes veel pole ise avastanud – Coats Eesti toob ka viltimiseks sobivat heiet sisse, saadaval Kangas ja Nööp kauplustes

Lynx
    Member

@vikike wrote:

oh ei lynx….üks kirju kott, mille kui kaua kiusad sulle saadan 😆

kuidas ma sind kiusan? mismoodi?

Edit: Assa nuga….1000 posti täis

Member

Päris kirja ennast veel ei julge panna. Küll aga olen pikemat aega ihanud endale heidest heegeldatud kotti. Oleksin väga tänulik, kui keegi oskaks öelda, kui palju läheb valminuna nii umbes läpakakoti suuruse koti jaoks heiet ja kui suure ma selle esialgse kotitooriku peaks tegema? Lähen homme Mardilaadale ja keegi täna hõiskas, et seal pidi soodsa hinnaga heiet müüdama. Kui mõni heie seal mu “südame võidab”, et siis teaks palju ostma peaks ja siis liitun koostegemisega ka

Member

Ma võin vabalt vedada kotitegu :)
    Hakake aga küsima, aitan hea meelega

Member

@Kristab wrote:

Päris kirja ennast veel ei julge panna. Küll aga olen pikemat aega ihanud endale heidest heegeldatud kotti. Oleksin väga tänulik, kui keegi oskaks öelda, kui palju läheb valminuna nii umbes läpakakoti suuruse koti jaoks heiet ja kui suure ma selle esialgse kotitooriku peaks tegema? Lähen homme Mardilaadale ja keegi täna hõiskas, et seal pidi soodsa hinnaga heiet müüdama. Kui mõni heie seal mu “südame võidab”, et siis teaks palju ostma peaks ja siis liitun koostegemisega ka

Mina olen alati arvestanud, et kindlasti läheb vaja kaks tokki heiet…juhul kui ei taha kartulikotti 😉 teha. Tavaliselt tokid kaaluvad 100-150 gr.
    Kasulik on need kindlasti kahekordseks kerida, siis kergem kududa või heegeldada.
    Kott vanub kokku ca 1/3. Kott vanub kokku rohkem pikkusest ja vähem laiusest.

LaanteLaps
    Member

Kes sussitegu vedada soovib?

Entera
    Member

Mina tahaks küll susse ilma kudumata/heegeldamata teha, aga ma peaks kohe täitsa lagusest alustama, kuna ma ei tea sedagi, mis materjali ma selle tarbeks soetama pean 😳 . Ma olen seda vanutamist, viltimist jms juba tükkaega piilunud aga pole aega olnud süveneda. Aga kui nüüd kollektiivselt alustatakse, siis mina lööks kampa. Kui muidugi pääris algajat sinna ikka võetakse 😆 .

LaanteLaps
    Member

Kõik võetakse kampa!
    Küsimus endiselt õhus – kes sussitegu tahab vedada?

felted mind
    Member

mis ütlemine selle ülekohtu ja koti suhtes oli!? hetkel tundub, et ülekohust on kottide kaupa, st kotitegu juba alustatud, aga sussisusserdajad ikka veel omapäi jäetud. tuhin läheb niimoodi üle!
    tegin vahepeal veel ühe tööproovi http://nagi.ee/photos/ragdoll/2917341/ – aitäh Susale, kes foorumiavarustest õiged lingid üles leida aitas!
    ei saa kuidagi oma meriino-vaimustusest üle, aga ehk oskab keegi kogenum öelda, milline vahe – kui üldse – on tavalise villa ja meriino kokkuvanumisel? meriinost susse teha oleks pisut priiskamine…

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 88 total)
  • The topic ‘Ettepanek: Vildime koos’ is closed to new replies.