ESSS2 ehk Eriti Salajased SokiSääred vol.2.

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos ESSS2 ehk Eriti Salajased SokiSääred vol.2.

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 125 total)
  • Autor
    Postitused
  • #349323 Reply
    Member

Minu sokid:

#349324 Reply
    Silpsolps
    Member

Minul said sokisääred kootud, aga ülejäänud sokkidega läheb veidike aega! :)

#349325 Reply
    AlleRaa
    Member

Väga huvitav, kuidas erinevad värvid mustris mängivad. Silpsolps ja Remike on kudunud sama mustrit, kuid mulje on nii erinev.

#349326 Reply
    Silpsolps
    Member

AlleRaa, minu ja Remikese sokkidel on midagi ühist ka! :) Meil on mõlemal 4 mustrikorra asemel 6 mustrikorda, seega ka peenemad vardad ja lõng! Aga huvitav on küll vaadata, kuidas sama mustriga nii erinevad tulemused tulevad. Ma isegi ei saanud algul aru, et Rasvakesel on ka sama muster.

#349327 Reply
    AlleRaa
    Member

Urvake kudus:

#349328 Reply
    AlleRaa
    Member

Link kõigile mustritele ootab postkastis kõigil, kes siiani oma sokke on näidanud.
    Koome veel ja näitame ikka ka. :)

#349329 Reply
    Guest

Lisan parema pildi, eelmine ebaõnnestus kuna arvuti keeldus koostööst.

#349330 Reply
    Kriss
    Member

Ilupilti ei ole, sest teine sai alles täna varrastele. (Lootoslille muster sääre ülaosas)

#349331 Reply
    Guest

Minu Karuohakas läks veits metsa poole. Ei saanud ikka klappima ja ei mõistnud ka alguses, et viga sees. Nüüd mõtlen, kas harutan üles või teen järgmised õigesti…
    Kududa mulle seda meeldis küll, esimesele sokisäärele tegin koguni kolm mustrikordust, et saaks ikka pika säärega sokk.

#349332 Reply
    Guest

Ma väga sooviksin, et Sapsi ja Mimm jagaksid, kuidas nad oma Karuohaka mustri klappima said.

#349333 Reply
    AlleRaa
    Member

@Smaily wrote:

Ma väga sooviksin, et Sapsi ja Mimm jagaksid, kuidas nad oma Karuohaka mustri klappima said.

Ma väga vabandan, et ei jõudnud kõiki mustreid läbi kududa ja viga lipsas sisse.
    Karuohaka mustri saab klappima, kui mustri real kood esimese silma lihtsalt parempidi läbi või tõstad kudumata üle, edasi kood skeemi järgi.

#349334 Reply
    Guest

@Silpsolps wrote:

AlleRaa, minu ja Remikese sokkidel on midagi ühist ka! :) Meil on mõlemal 4 mustrikorra asemel 6 mustrikorda, seega ka peenemad vardad ja lõng! Aga huvitav on küll vaadata, kuidas sama mustriga nii erinevad tulemused tulevad. Ma isegi ei saanud algul aru, et Rasvakesel on ka sama muster.

Ma ei saanud siiani aru,et see on seesama muster!Vaatasin küll,et nagu oleks midagi sarnast,aga siis otsustasin,et ei ole ju sama. 😆

#349335 Reply
    AlleRaa
    Member

Sokipildid on jätkuvalt oodatud!

#349336 Reply
    Guest

Minu valmiv karuohakas on selline. Mustri kokkusaamisel polnud mingit probleemi, tõstsin soovituse järgi ühe silma üle.

#349337 Reply
    Guest

Marien, kuidas sa alguse tegid? Millist loodust kasutasid karuohakal?

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 125 total)
Reply To: ESSS2 ehk Eriti Salajased SokiSääred vol.2.
Your information: