ESSS2 ehk Eriti Salajased SokiSääred vol.2.

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos ESSS2 ehk Eriti Salajased SokiSääred vol.2.

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 125 total)
  • Autor
    Postitused
  • #12888 Reply
    AlleRaa
    Member

Hei-hei! Jälle on aeg kududa koos salajasi sokisääri!
    ESSS on eriti salajane kooskudumine, kus koome suure saladuskatte all! Keegi ei tea, mis mustrit teised koovad või mis tehnikas.
    Kevadel kudusime koos salajasi sokisääri. Põhimõte on sama, kuid seekord on mustrid koostatud foorumi liikmete poolt.
    Kui keegi veel tunneb soovi oma muster välja pakkuda, võib seda teha septembrikuu jooksul, saates erasõnumi Alleraa postkasti.

Iga osavõtja saab oma postkasti ühe mustri skeemi ja koob selle mustriga sokisääred. Kõik muu sokikudumisse puutuv on vaba, kood nagu ise soovid, alates varbast, kannast või säärest. Mustrilingi saad oma IT postkasti paari päeva jooksul peale registreerumist siin teemas.

Sokkide valmimise tähtaeg on 25. oktoober. Enne seda kuupäeva palun mitte näidata ei oma poolikut ega ka valmis tööd.
    Tähtis on hoida saladust, sest lõpus ootab ees üllatus! Kõik mustrisse puutuvad küsimused palun saata minu postkasti!

Üldküsimused ja muidujutud, mis ei paljasta mustrit, võib postitada teemasse.
    Igal osalejal peab tähtajaks valmima vähemalt üks sokisäär. 25. oktoobril kergitame saladuskatet ja laadime üles pildid oma valminud sokkidest (või vähemalt ühest sokisäärest).
    Kui sul pole võimalik sel kuupäeval arvuti ligi pääseda, võid saata foto minu postkasti, ja ma avaldan pildi sinu eest.
    Kui sul on ühed sokid valmis ja arvad, et jõuad tähtajaks veel teisegi paari kududa, võta minuga ühendust, saadan sulle boonusmustri. ;)
    Osalemissoovist anna palun teada siin teemas.

PEA MEELES! ÜHINE SOKKIDE VÄLJANÄITUS TOIMUB 25. OKTOOBRIL!

Kui soovid ka kududa, kuid tähtajaks valmis ilmselt ei jõua, võid ikka osa võtta ja hiljem oma tööd näidata :)

#349234 Reply
    Member

no mina oleksin küll valmis proovima!
    seega- osalen

#349235 Reply
    Guest

Mina pole kunagi ühestki salakudumisest osa võtnud,nüüd võtan südame rindu ja osalen,saan ehk hakkama!;)

#349236 Reply
    Member

Esimest korda proovin midagi koos tega – soovin osaleda

#349237 Reply
    Mimm
    Member

Soovin osaleda :)

#349238 Reply
    AlleRaa
    Member

@vammu wrote:

Esimest korda proovin midagi koos tega – soovin osaleda

Väga tore, et osaled, tere tulemast!

#349239 Reply
    AlleRaa
    Member

@Mulk wrote:

Mina pole kunagi ühestki salakudumisest osa võtnud,nüüd võtan südame rindu ja osalen,saan ehk hakkama!;)

Kindlasti saad hakkama :)

Kui keegi leiab, et kohe kindlasti ei saa hakkama saadud mustriga, võib erandkorras küsida uut mustrit mõnes muus tehnikas. 😉

#349240 Reply
    AlleRaa
    Member

Esimestel julgetel osalejatel mustrilink IT postkastis! yt56 smile_c0ti

#349241 Reply
    Member

Olen ka kuduja. Sokke on ikka vaja. Loodan, et jõuan sammu pidada.

#349242 Reply

Soovin ka osaleda!

#349243 Reply
    Member

Soovin samuti osaleda :)

#349244 Reply
    Member

Sokkidega saan ka mina hakkama .Seega soovin osaleda.

#349245 Reply
    Guest

“JAH” ESSS2-le.
    Huvitav, huvitav, milline muster mind ees ootab;)

#349246 Reply
    Guest

Ega ma siis ka tohi kehvem olla, süda rindu ja osalemiseks endale luba antud! :)

#349247 Reply
    Member

soovin samuti osaleda

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 125 total)
Reply To: ESSS2 ehk Eriti Salajased SokiSääred vol.2.
Your information: