ERIPROJEKT: Sini-must-valge lapitekk Suusakuningale!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu ERIPROJEKT: Sini-must-valge lapitekk Suusakuningale!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 384 total)
  • Autor
    Postitused
  • #304038 Reply
    Silari
    Member

Minu paki kohta näitab, et 15.06.2011 8:16:00 Saabunud Port Artur postkontor- et siis vähemalt postkontoris kohal ;)

#304039 Reply
    Guest

Minu lapp on ka Eesti Posti kodulehe andmetel eile hommikust Port Arturi postkontoris kohal!

#304040 Reply
    eidzu
    Member

Ja minu lapikeste kohta näitavad ka, et eile hommikul poole üheksa paiku olid Port Arturis :)

#304041 Reply
    Susa
    Member

Tore :) Siis ma saan nad kõik teisipäeval kätte.

#304042 Reply
    sniff
    Member

Minu lapp hetkel nõelte all. Lootsin, et saan täna posti panna, aga jäi veidi niiske. Ootan homseni. Minu lapp läheb homme posti.

Paljud lapid, mis seni tehtud, on väga huvitavate lahendustega. Eriti nunnud on Tano mummu-lille lapp ja Üts´i Suusakuninga lapp.
    Jään põnevusega lõpplahendust ootama :)

@Susa wrote:

Üks tähelepanek kõigile lapiheegeldajatele – oleks hea kui see koht, kust ühelt realt järgmisele üle lähete, jääb lapi nurka. Siis ei teki keset lappi koledat üleminekutriipu. Enamusel on see üleminek ilusti lapi nurgas.

Avastasin, et minu lapil on just üleminek suht keskel. Muster kuidagi nagu jooksis nii – ei pannud enne tähelegi :( Loodan, et sobib sellegipoolest.

#304043 Reply
    luiselotte
    Member

Minu lapid peaks ka juba 15.juunil Port Arturi postkontoris olema :?

#304044 Reply
    Member

Seda heegeldatud pinna pehmust ma pelgasin ise ka kõvasti. Pildilt vaadates ei ole võimalik aru saada, kui kõva või pehme kellegi ilus heegeldis on. Aga edaspidi tean rohkem arvestada selle asjaoluga.

#304045 Reply
    Guest

viimaste andmete põhjal minu 2 sinist lappi (milledel küll reavahetus töö keskel) on jõudnud Tartust Pärnusse töökaaslasest kulleri abiga…loodan,et sobivad:)

#304046 Reply
    Susa
    Member

Pühapäeva lapid jõudsid kobedas vihmasajus minuni. Vaene kuller sai vist päris märjaks.. Ruudutrikki pole veel teinud :)

#304047 Reply
    Tintsu
    Member

Minu lapid läksid täna hommikul kulleriga teele. Postitädi lubas, et 20.-ndal on pakk kohal.

(Sel korral olen küll looder olnud, lapid olid juba ammu valmis, aga postkontorini ei jõudnud ma nendega kuidagi 😳 )

#304048 Reply
    sniff
    Member

Minu lapp läks ka täna Pärnu poole teele.

#304049 Reply
    Evemari
    Member

Mina panin 14.juunil kella nelja ajal posti ja 15. juuni hommikul kaheksa paiku pakk juba Pärnus- kiired poisid!

#304050 Reply
    luiselotte
    Member

Ikka natuke mures oma lappide pärast.
    Kood RR092651597EE.
    Pakk on 15. juuni hommikul jõudnud Port Arturi postkontorisse, aga kättesaamise kohta märge puudub.

#304051 Reply
    Member

Susa kirjutas kusagil, et enne 21. juunit ta pakke välja ei võta.

#304052 Reply
    Susa
    Member

Luiselotte – ma siin eespool mitu korda kirjutanud, et lähen lappidele 21. järele.

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 384 total)
Reply To: ERIPROJEKT: Sini-must-valge lapitekk Suusakuningale!
Your information: