ERIPROJEKT: Sini-must-valge lapitekk Suusakuningale!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu ERIPROJEKT: Sini-must-valge lapitekk Suusakuningale!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 384 total)
  • Autor
    Postitused
  • #303918 Reply
    Guest

Olen ka Pärnu lähedalt ning kui vähegi võimalik, siis aitan ka kokkuheegeldamisel.

#303919 Reply
    eidzu
    Member

Oi, Jenniplika, ära võta südamesse, ma tõesti ei kirjutanud Sulle isiklikult, pigem ikka üldisele eufoorilisele meelsusele reageerides. Sa sattusid lihtsalt see õnnetu viimane piisk olema ;).
    Mul siin mõtted keerlesid vahepeal ja jõudsin niikaugele, et isegi kui me lapid niimoodi kokku saame, siis mis neist edasi saab? Jäävad seisma kuni keegi võtab kätte ja võtab lõpetamise käsile? Selline ehku peale igaks juhuks ette tegemine võib natuke kurvalt lõppeda. Ja tekitegemise meelsus, ilu ja emotsioon kaob ka ajaga ära. Ning teõesti, ma ei tea kes aga keegi juba mainis, et Jaak ju ei ole veel lõpetanud. Las ta toimetab, ärme sega oma mõtete ja tegudega vahele, neis on teinekord uskumatu vägi sees ;)

Kokkuheegeldamisele tuleks mina ka kohale kui ma omad lapsed kuskile asumisele saata suudan. Sealhulgas oma hetkel 11-kuuse. Ma oleks hea meelega juba Ema teki kokkuheegeldamisele tulnud aga kaine mõistus ütles, et see kohaletulemise vaev ja kulu ei tasu ära, me oleks ilmselgelt olnud pigem segav faktor olnud ja lihtsalt ilus ma võin siin kodus üksi ka olla :D

#303920 Reply
    Tommykas
    Member

Susa- Kui aeg sobiv, tulen suurima heameelega appi tekki kokku heegeldama.

@Susa wrote:

Ma arvan, et Eidzu kirjutas vastuseks kõigile neile postidele, mis selles teemas mitme teki korragategemise kohta on. Eks neid jagub igale lehele :)

Jenniplika – kas heegeldame selle, Andruse teki, ka pärnakatega kokku? Küsin seda muidugi juunikuus ka eraldi teemas.

Offtopic: Mulle tulid sa pühapäeval täpselt meelde – kooliajast! Kohe täpne pilt silme ees ühest vahetunnist, ruudulise seelikuga mu meelest :P

#303921 Reply
    Urri
    Member

Paistab, et Liannis on vajalik sinine lõng hetkel otsas. Teab keegi, kust veel võiks Tallinnas – või siis ka Pärnus – seda lõnga otsida?

#303922 Reply
    Guest

Üks lapp on valmis heegeldatud…kui nüüd kellelgi on soovi teha ühte sinist lappi, siis ma teise heegeldamist ei alusta ja annan enda teise ära:)ootan mõne päeva ja kui soovijaid pole, siis alustan ise hea meelega teise lapiga.
    Aga veel selline küsimus kogenumatele – kas lapp enne viimistlemist peab olema veidike väiksem?Nii ma ise oma loogikast arvan,sest päris mõõtu pole ma ühtegi asja heegeldanud, pigem ikka vaba käega:)
    Ja veel … rebjata, budem zit druzno:P

#303923 Reply
    Susa
    Member

Urri – ma tellisin Pärnu Rüütli tänava lõngapoest seda sinist. Pidi toodama järgmisel kolmapäeval. Loodetavasti tuuakse rohkem kui ma tellisin.

Pühapäev – mina olen kudunud/heegeldanud võimalikult täpses mõõdus lapid, sest sel lõngal on omadus peale aurutamist kokku tõmmata.

#303924 Reply
    Urri
    Member

Oh väga hea! Mul ongi kolmapäev just linna päev.

#303925 Reply
    Member

Mina jäin kah lõngast ilma. Kolasin läbi ka Tartu Lianni ja Pulloveri (kodulehel näitab, et on, kohapeal selgus, et pole jne..) ja veel mõned lõngapoed.
    Pärnu lõngapoodi tasub siis järgmisel kolmapäeval vaatama minna? Mõtlen, et saadaksin siis sugulase ostma seda…

P.S olen kah nõus jagama sinist tekilappi. (Hää, kui ühegi toki lõnga saaks!)

#303926 Reply
    Silari
    Member

kui mahub veel, siis Silari ka käpp Andrusele heegeldamisel. Teeksin siis must-valged lapid 2 tk

#303927 Reply
    Susa
    Member

Silari – kahte lappi kindlasti enam teha ei saa. Aga loe palun selle teema 5-7 lehekülge, seal pakub nii mõnigi enda teise must-valge lapi jagamist. Kui oled kellegagi kokkuleppele jõudnud, siis palun kirjuta siia teemasse ka!
    Kohad said täis juba enne kui 24 tundi teema ülespanekust oli möödunud. :)

#303928 Reply
    Silari
    Member

No vedas mul :) Pirre loovutas ühe must-valge lapi tegemise mulle. Elagu Pirre, Susa, Andrus ja käsitöö !!!

#303929 Reply
    Susa
    Member

:D
    See on üks tõeliselt lahe projekt – nii mõnus on näha, kuidas hea meelega jagatakse!

#303930 Reply
    mumzik
    Member

sain täna pulloverist lõngad kätte, vaatasin ka, et kahtlaselt sooja tooni valge, aga kood on õige ja ju ta siis selline peab olema.
    ja no ma ei taha ka see viimane ahnepäitsik olla :D , jagan heameelega oma kaks lappi pooleks, kui leidub veel soovijaid ühele must-valgele.
    pärnakana pakuks end ka kokkuheegeldamisele appi, kui abikätt vaja.

#303931 Reply
    Susa
    Member

Väga tore, mumzik! Ma arvan, et kokku hakkame heegeldama mõnusalt keset juulikuud :)
    Ehk nagu Aasta Ema teki heegeldamise juurde käinud nali, et kui meid toast välja tõstetakse, siis me heegeldame õues trepi peal edasi :)

#303932 Reply
    Member

Sain endale 1 viimase toki seda sinist Jili Kosmose kino vastas olevast lõngapoest.
    Lisaks sain infot, et Jili enam ei toodeta ja seda sinist enam juurde ei saa!!! Seega ISA-teki jaoks peaks uue lõnga valima! See oli küll teemaväline info, aga need, kes loodavad, et ehk Lianni tuleb, siis nad teaks, et suure tõenäosusega ei tule…

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 384 total)
Reply To: ERIPROJEKT: Sini-must-valge lapitekk Suusakuningale!
Your information: