ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 262 total)
  • Autor
    Postitused
  • #326292 Reply
    helikene
    Member

Osalen kindlalt 2 lapiga. Kui jõuan rohkem, siis… 😉

#326293 Reply
    Member

meery, vastan Freddy eest: seda naturaalvalget Jili võib liikuda kahe värvikoodiga, kas 4509 või 9.

#326294 Reply
    meery
    Member

Jälle targem :D Tänan, Muhv

#326295 Reply
    Member

@Helinake wrote:

Kas on oluline ka märkida, kas teen lumivalgeid või naturaalvalgeid?

Ei ole oluline, tee sellest, mis südamelähedasem 😉

@meery wrote:

Ostsin 2 tokki lõnga, sealt tuleb vist kolm lappi välja.
    Üks küsimus – mis tähendab naturaalvalge (kood 4509/9) see /9? Vaatasin täna naturaalvalge lõnga koodi ja seal 4509 oli ja jõrgmine oli partii number ja see oli 750. Ja nii ma naturaalvalget osta ei julgenudki 😮

meery, kas panen Sulle 3 lappi kirja?

#326296 Reply
    meery
    Member

Ja, palun pane 3 lappi.

#326297 Reply
    Guest

Neid naisi ja emasid, kes vääriksid taolist meelespidamist, on meie maal liigagi palju (nt hukkunud või vigastatud päästjate, politseinike jne. emad, naised…).
    *
    Kui lõng kohal ja vardad soojaks aetud, siis alustan nelinurkade vormimist – kaks kindlasti, aga kui väga palju enda saamatuse pärast hammaste kiristamist ei tule, siis ehk rohkemgi. smile_led

#326298 Reply
    Member

Mina koon kaks lappi naturaalsest valgest.

#326299 Reply
    Mareli
    Member

Teen 3 lumivalget lappi.
    Ma ei tea, kas olen täitsa pime, aga ei leia, et mis kuupäevaks need valmis peaksid olema ? Jõuluks küll teeme, aga mis ajaks lapid peavad teele minema ?

#326300 Reply
    Member

Seda kuupäeva esialgu veel ei olegi, sest pole teada, kas vajalik arv lapitegijaid üldse kokku tuleb. Esimeses postis on kirjas:
    @Freddy wrote:

1. Registreerumine — kuni 30. juunini või kuni 264 lapi tegijad on registreerunud. Kui 30. juuniks piisavalt osalejaid pole registreerunud, peame projekti kahjuks ära jätma.

Seega, kui 30. juuniks pole kokku 264 lapi tegijat registreerunud, jääb ka projekt ellu viimata.

#326301 Reply
    Member

Seepärast tahaksin mina omaltpoolt julgustada kõiki vähemalt 3 lappi tegema (2 tokist peaks ilusti need välja tulema), sest siis on meil vaja tavapärased 88 kudujat. 264 lappi 2 kaupa vajaks 132 tegijat, mis on natuke kahtlane kokku saada :(

#326302 Reply
    Heily
    Member

Minuga on lugu nii, et ma olen kudumises suhteliselt koba, seega võtan juuni alguses (enne seda pole aega) vardad ja lõnga kätte ning katsetan. Kui õnnestub, siis saab ka minult lapid, muidugi kui selleks hetkeks veel nö vabu kohti on. :) Idee on lihtsalt nii hea, et väga tahaks osaline olla!!!

#326303 Reply
    Member

Minult sama teema, mis Heilyl – kui õnnestub, siis teen, kui ei, siis parem igaks juhuks kirja enne ei pane, kui lapid õiges mõõdus valmis.

#326304 Reply
    Member

Kuna Aasta Ema tekil sai sel aastal edukalt esimest korda osaletud siis julgen nüüd ka osaleda – 3 lappi 8)

#326305 Reply
    Member

Ma kuulun ka nende hulka, kes tahaksid kõigepealt rahulikult proovida, kas mõõtu kudumine välja tuleb – pole kunagi enne seda teinud ja alles siis oma nime üles anda. 😳

#326306 Reply
    Member

Igaks juhuks ütlen katsetajatele, et lõng Jil tõmbab pärast viimistlemist veidi kokku. Ja see ei juhtu mitte kohe, vaid nädala jooksul.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 262 total)
Reply To: ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele
Your information: