ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 262 total)
  • Autor
    Postitused
  • #326277 Reply
    Guest

Tahaks küll hea eesmärgi nimel, aga olen pigem heegeldaja kui kuduja.
    Proovida iseenesest võiks.
    Siiski vist ennast kirja esialgu ei pane, aga ma üritan ja kui midagi juhuslikult välja tuleb, annan lapid ikka ära.
    Kõigele lisaks ei ole mul triikrauda ka, st see vormistamise pool jääks vajaka.

#326278 Reply
    Mareli
    Member

Ma kooks ka, aga kuidas see oligi, et ühest tokist ei tule vist kahte lappi, seega, kui nagunii pean ostma 2 tokki, siis oleks juba mõttekam kohe kududa 3 lappi ?

#326279 Reply
    Member

Mareli, minul tuleb ühest tokist alati 2 lappi välja, järgi jääb mõni meeter lõnga :) Samas mõnel ei tule, nii et kui kaks tokki võtta, siis võib end 3 lapiga küll kirja panna (ja kui isu ja lõnga jagub, siis ju neljandagi teha).

#326280 Reply
    Member

@AmiCrafter wrote:

Tahaks küll hea eesmärgi nimel, aga olen pigem heegeldaja kui kuduja.
    Proovida iseenesest võiks.
    Siiski vist ennast kirja esialgu ei pane, aga ma üritan ja kui midagi juhuslikult välja tuleb, annan lapid ikka ära.
    Kõigele lisaks ei ole mul triikrauda ka, st see vormistamise pool jääks vajaka.

Tee siis katse ära ja anna teada, kui hästi välja tuli, saan Sinu lappidega ka arvestada!
    Viimistleda saab ka nii, et teed lapi märjaks ja tõmbad ümber papiruudu nööpnõeltega õigesse suurusesse ning lased niimoodi kuivada (NB! Roostevabad nööpnõelad!)

#326281 Reply
    Member

Sain Liann Lõngadelt väga hea pakkumise:

Liann-Lõngad on põhimõtteliselt nõus toetama seda projekti sellel moel, et müüme Teile Jil hulgihinnaga – 1,48 eur tokk.
    Ainuke kitsendav tingimus on see, et lõnga peaks välja ostma korraga ja 0,5 kg pakendis.
    Loomulikult võiks mõnel sildil või kaardil olla ka Liann-Lõngade logo.

Kui olete huvitadud lõnga ostmisest selle hinnaga, siis andke palun hiljemalt 30. maiks mulle privaatsõnumiga teada soovitud lõnga kogus ja toon. Tallinnas saab lõngu edastada käest-kätte, mujale saan saata postiga, sellisel juhul lisandub postikulu.

#326282 Reply
    Sunray
    Member

Mina sooviksin küll 4 tokki naturaalvalget Jil`i.

#326283 Reply
    Member

Mina ka tahan nat.valget Jili 4 tokki

#326284 Reply
    Member

@Freddy wrote:

Kui olete huvitadud lõnga ostmisest selle hinnaga, siis andke palun hiljemalt 30. maiks mulle privaatsõnumiga teada soovitud lõnga kogus ja toon.

Martaberta ja Sunray, panen teie lõngasoovid kirja, aga paluks edaspidi need saata mulle privasse, nii on mugavam jälgida, kes tahab lõnga ja kes teeb lappe 😉

#326285 Reply
    Guest

Osalen kahe lapiga :)

#326286 Reply
    Member

Mina koon ka 2 lappi. Natuke pelgan seda mõõtusaamist aga õnneks on aega harjutada.

#326287 Reply
    Member

Koon kaks lappi.

#326288 Reply
    Hetty
    Member

Osalen ka 2 lapiga esialgu.

#326289 Reply
    Guest

Väga tore ja õilis mõte. Soovin osaleda vähemalt kolme lapiga, lõnga on ematekist veel alles.

#326290 Reply
    Member

Üllas idee! Kuna aega on, siis võiksin teha 4 lappi. Kas on oluline ka märkida, kas teen lumivalgeid või naturaalvalgeid?

#326291 Reply
    meery
    Member

Ostsin 2 tokki lõnga, sealt tuleb vist kolm lappi välja.
    Üks küsimus – mis tähendab naturaalvalge (kood 4509/9) see /9? Vaatasin täna naturaalvalge lõnga koodi ja seal 4509 oli ja jõrgmine oli partii number ja see oli 750. Ja nii ma naturaalvalget osta ei julgenudki 😮

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 262 total)
Reply To: ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele
Your information: