ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 262 total)
  • Autor
    Postitused
  • #326442 Reply
    Susa
    Member

Kas neid lappe kuskil näha ka saab? Pildialbumis vms kohas? Loen kogu aeg kui ilusaid lappe tuleb ja nii tahaks ka vaadata!

#326443 Reply
    Member

Praegu ei saa – saladus! Aga uskuge mu sõnu – siiani on tulnud ainult kvaliteetsed, hästi viimistletud ja imeilusate mustritega lapid.
    Pildialbumit ei hakanud meelega tellima, sest kõigil tegijatel pole nagunii meeles pilte sinna riputada ja minul pole aega pildistamata lappe pildistada ja üles laadida.
    Valmis sallid saavad esitletud nii ühekaupa kui koos, nii et selleks ajaks paluks pildialbum teha, kui asjad niikaugele saavad.

#326444 Reply
    Member

Minu lapid said hommikul pressitud ning praegu ‘puhkavad’ vormis, vaatab paari päeva pärast üle – siis saan teele panna ;)

#326445 Reply
    Sapsi
    Member

Minu 10 jõuavad ka õigeks ajaks. Rivist lõi välja mu nüüdseks pensionile saadetud nööpnõelad. Uue lõngaga uued lapid puhkavad ja nädala alguses lähevad kindlasti posti.

#326446 Reply
    helikene
    Member

Blogis on näha minu kudumine. Nagu eelpool kurtsin, et kolmanda lapiga igavene jama, siis jätsingi kolmanda kudumata, on praegugi poolikult varrastel. Tegin siis hoopis viienda. Aga ka sellega väike probleem. Nimelt on lõngas aeg-ajalt üks niit tumedam. Eriti tumeda osa katkusin lihtsalt välja. Ja tavalises pinnas see eriti ei häirigi. Nüüd valges vaadates nägin õudusega, et üks nupp on täitsa silmatorkavalt tume. Üritan veel päästa mis päästa annab. Õnneks aega veel on…

#326447 Reply
    Member

mina panin ka eile oma pakikese teele. varem ei jõudnud teada anda, et mul pakike teel postkasti.

kõike kaunist ilusaks sügiseks!!!

#326448 Reply
    Member

Mul tekkis üks küsimus. Kuna teen esimest korda niimoodi neid lappe, siis sooviks nippe, kuidas need lapid saatma peaks nii, et nad väga kannatada ei saaks? Suures pakiümbrikus?

😳 🙄

#326449 Reply
    Member

Mul ka lõpuks lapid vormitud,õnneks praegu mõõdus. Homme lähevad vist teele.

#326450 Reply
    Member

@loora wrote:

Mul tekkis üks küsimus. Kuna teen esimest korda niimoodi neid lappe, siis sooviks nippe, kuidas need lapid saatma peaks nii, et nad väga kannatada ei saaks? Suures pakiümbrikus?

😳 🙄

Peaasi, et nad poleks kokku murtud. Võib saata paberümbrikus ka, siis oleks hea midagi kõvenduseks panna ja kilekott igaks juhuks ümber.

#326451 Reply
    Sapsi
    Member

Panin hommikul lapid tähitult teele. Nüüd sain teate postkontorist, et saaja nime ka vaja. Mis ma panen sinna? Freddy? Kuidas teised on siiani saatnud. Kiirelt on vaja teada.

#326452 Reply
    meery
    Member

Mina panin Freddy

#326453 Reply
    Sapsi
    Member

Paanika läbi 8)
    Leidsin vajamineva vanadest kirjadest.
    Aitäh

#326454 Reply
    tintsik
    Member

Minu lapid lähevad homme teele, üks veel taheneb hommikuni. Sattusin natuke hoogu ka ja tegin kahe lapi asemel neli, ehk kuluvad ikka ära.

Täiendatud: läksid posti :)

#326455 Reply
    helikene
    Member

Lapid linna poole teel.

#326456 Reply
    Guest

Annan teada, et minu lapid on ka valmis ja lähipäevil panen posti.

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 262 total)
Reply To: ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele
Your information: