ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 262 total)
  • Autor
    Postitused
  • #326397 Reply
    Guest

minult selline katsetusblogis

#326398 Reply
    Guest

Nõndaks. Siin soovitati paar päeva pärast aurutamist kontrollida, kas lapid ikka õiget mõõtu. Kontrollisin ca 10 päeva pärast ja lapp oli laiupidi õiges mõõdus, aga pikkupidi, nurkadest mõõtes 19,5 peale tagasi tõmmanud, lapi keskelt endiselt 20cm. Õpetuses oli kirjas, et pigem olgu sutsu väiksem ,kui liiga suur.
    Mis ma siis nüüd teen? Koon paar rida juurde või jätan nii nagu on? :?:

#326399 Reply
    Member

Ära parem koo midagi juurde, 0,5 cm liiga suur on märksa hullem kui 0,5 cm nurkadest väiksem.
    Huvitav, minu maikuus kootud ja aurutatud lapp on küll endiselt “tippvormis”, pole alla võtnud. Kas aurutasid ikka nö südamest või ainult lasid kergelt auru peale?
    NB! Õpetuses on kirjas, et KUDUDES olgu pigem veidi väikem, et oleks võimalik aurutamiseks kergelt venitada, mitte et peale viimistlemist võib olla pigem väiksem! PEALE VIIMISTLEMIST PEAB LAPP IKKA TÄPSELT 20X20 CM OLEMA!

#326400 Reply
    Guest

Näm… Võibolla mul kudumistehnika selline, et ripskoe servad liiga tugevad? :? Aurutasin oma arust normaalselt, lausa kõhuli triikraua otsas ei lamanud, aga distantsilt ka auru ei suunanud. Püüdsin igati õpetust jälgida. Üritan õhtu poole aega leida ja paar pilti oma lappidest lisada, et siis kogenumad kalad vaatavad, kas mu teosed läbivad visuaalse testi. 🙄

#326401 Reply
    Member

Ma arvan, et pigem on liiga tugevalt silmad üles loodud ja maha kootud.

#326402 Reply
    Guest

Panin lappide pildid üles oma blogisse, Evekana töötuppa.
    https://stage.isetegija.net/mkportal/blog/evekana.html

#326403 Reply
    Member

Lisasin oma blogisse veel ühe postituse viimistlemise teemadel, loodetavasti on abiks.

#326404 Reply
    Member

Lappide saatmiseks on nüüd olemas nimekast:
    PK 45
    Tallinna Postkontor
    Narva mnt. 1
    10502 Tallinn

Kes soovivad Smartpostiga või muul viisil lappe minuni toimetada, palun võtke ühendust privas.

Kõik lapid peavad kohal olema hiljemalt 15. oktoobril.

#326405 Reply
    meery
    Member

Minu panus blogis

#326406 Reply
    Member

Kas keegi oskab soovitada kohta kust leida palju lappide mustreid?

#326407 Reply
    Member

@Sussimemm wrote:

Kas keegi oskab soovitada kohta kust leida palju lappide mustreid?

Ravelryst leiab igasuguseid mustreid.

#326408 Reply
    Member

Leidsin Kuduva Koeraomaniku blogist lingi kudumismustrite lehele. Sealt peaks küll üht-teist leidma. Õnneks on ka skeemid olemas, mitte ainult ingliskeelne regivärss.

#326409 Reply
    meery
    Member

Panin äna siis enda lapid teele, palun tagasisidet, kui midagi on, saan veel uued lapid kududa ja posti panna. Lõnga mul on.

#326410 Reply
    Member

Väga tore, meery, lähen mõne päeva pärast vaatama.
    Esimesed lapid on kohale jõudnud – Sandilt 11 kenasti kootud, mõõdus lappi.

#326411 Reply
    Member

Minu lapid on ka tänasest teel :)

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 262 total)
Reply To: Reply #326398 in ERIPROJEKT: Õlasallid missioonidel hukkunud sõdurite emadele
Your information: