Ehtekonkurss

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Töölaud Ehtekonkurss

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 104 total)
  • Autor
    Postitused
  • #178895 Reply
    LaanteLaps
    Member

jaa, kirjutan!

#178896 Reply
    LaanteLaps
    Member

@KatiLoom wrote:

Tere!

Kas see on järjekordselt selline kiri, mis kogemata mulle saadetud või olen ma lihtsalt vähe informeeritud? :)

Ilusat päeva,
    Katrin

#178897 Reply
    Susa
    Member

Aprilli lõpus kui sai see ehtekonkursi teema tehtud, võttis tema ise minuga ühendust (19.aprill) ja kirjutas, et mismoodi see firmadepoolne toetamine käib? Siis sai kirju vahetatud ja tema poolt oli pakkumine 200.- auhinnaks. Pidime ühendust võtma kui asjaks läheb.

Ma ei tea, millest ta nüüd vähe informeeritud on.. Mõtles auhinna osas ümber vms?
    Kui mõtles, siis mõtles. Mis seal ikka. Paneme ise ka üllatuspaki kokku kui vaja. Mul on eelmisest aastast Stockiskäigust alles veel selliseid ehtepoest ostetud miksidega üllatuspakke, puistan sinna ühtteist juurde ja saame üllatuse tehtud küll, ei ole probleemi. Fimotki on mul kodus olemas, võime sedagi sina pakki poetada. Jama on ainult see, et ma sõidan ära ja tagasi olen alles 20. juuli! Enne ei saa sellega tegeleda.

Teeme administratsiooni auhinna vms :)

Ma võin talle ise ka kirjutada, kopin oma kirja tema posti mulle, kus auhinda pakub ;)

#178898 Reply
    Member

Mul ka FMG-st yllatuspakist oleks yht-teist juurde puistata, kui vaja.
    Andke teada, kui klapitamiseks laheb. 😉

* Ma ju endiselt kuldsega nikerdaja ja valikuliselt, p6hiliselt endale. 😳

#178899 Reply
    LaanteLaps
    Member

Kirjuta jah, siis on selge sott.
    Kui vaja siis klapime siit paki kokku. Äkki on mdm B ka nõus aitama.

#178900 Reply
    Susa
    Member

Äkki Mdm B hoopis võidab? ;)
    Ma ikka ei saa teile enne teada anda, kui valik tehtud, kelle töö milline on!

#178901 Reply
    LaanteLaps
    Member

Eeeh!

#178902 Reply
    Susa
    Member

Kõik on korras :)
    Vabandas, et tekitas paanikat ja valib nüüd välja parima töö, milles on kasutatud polümeersavi. Nii kui see valitud, nii annab teada.
    Sellele tööle läheb ka see 200.- auhind.

Vabandasin ka, et sahmerdan siin ja tekitan paanikat ja selle peale ta kirjutas, et me teeme siin tublit tööd ja isetegija on üks paremini organiseeritud kohti internetimaailmas!
    Selle peale võtame, kulla moded! ;) :P

#178903 Reply
    mdm beadalot
    Member

Mis paanika siin toimus 😆
    Aga töid on seinast seina, tase on väga erinev – nii ehte tegemises kui pildistamises. Eks sellel pildistamisel on antud juhul väga suur roll. Aga vahva, et niipalju osavõtjaid :D

Edit: no seal on ikka tasemega töid

#178904 Reply
    LaanteLaps
    Member

No proosit, Susa!
    Mdm B! On jah! Uskumatu, et blogides pole eelnevalt näinud selliseid ehtemeistreid. Selle aasta tööd on parema tasemega kui mullused. Eks kõrge tase töödel paneb edaspidigi pingutama. Ja see on juba hea märk!

#178905 Reply
    mdm beadalot
    Member

Kas kuidagi seda paremusjärjestust ei saa jälgida ilma kõiki pilte klõpsimata?
    😳

#178906 Reply
    Susa
    Member

Ei saa. Oleks lihtne küll kui saaks :)

#178907 Reply
    mdm beadalot
    Member

Ohsaa kui kuum Susa on!!! :D

#178908 Reply
    Susa
    Member

Irw :P Puhkuse aeg ;) Pikalt koos sammutud ka ju juba!

#178909 Reply
    mdm beadalot
    Member

mnjaa 😆

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 104 total)
Reply To: Ehtekonkurss
Your information: