Ehtekonkurss

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Töölaud Ehtekonkurss

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 104 total)
  • Autor
    Postitused
  • #178880 Reply
    Susa
    Member
    #178881 Reply
    mdm beadalot
    Member

🙄 Nujah, vat siis… Aga samas on ta heegeldanud seemnehelmestest pärliussi ning tikandites kasutanud helmeid. Või on väga ropp, kui üks tema ilusatest ripatsitest on nahkpaela asemel helmereale riputatud?

Arvan, et konkursi reegleid muutma pole mõtet hakata. Kui soovime, võime ju teha veel mõne konkursi, kus täiesti vabad käed, tehku ehe nahast, klaasist, lõngast või kasvõi murumättast… Las seekord jääb nii nagu on.

#178882 Reply
    Susa
    Member

Ok :)
    Äkki ta saaks oma klaasile ka augu sisse sulatada ja sellest siis helme teha ;)

#178883 Reply
    mdm beadalot
    Member

😯 Kuule! Oluline asi – anonüümsus on kirja panemata! Siinüks esitleb oma konkursitööd blogis?

#178884 Reply
    Susa
    Member

Krt!!!

Lisasin sinna teemasse lõigu. Muidu mõni paneb ehk kohe pildi asjaga teemasse üles..

#178885 Reply
    Susa
    Member

Vaatasin veel seda ülespandud konkurssi – seal ei ole kirjas, et võiks kirjutada ka kasutatud materjalidest – kas ei pea?
    Ja see laps, kes oma ehte blogisse üles lajatas, saatis mulle täna hommikul selle pildi meilile. Ilma ühegi sõnata. Seda peab vist ka lisama, et kui ehte saatmiseks läheb, siis kirjutagu vähemalt oma kasutajanimi mulle sinna juurde. Mis ma selle a la umbluu@hot.ee maililt tulnud anonüümse asjaga teen :P

Nüüd nad soovivad ka nupukesi konkursside jaoks 😯

#178886 Reply
    LaanteLaps
    Member

Eeh, seda on näha, et palju on uusi tegelasi, kes ei jaga ei ööd ega mütsi.

Susa, panin esimese lõigu selles konkursiteemas boldi. Et ka näha oleks.

Mõni ei näe tingimusigi läbi lugeda…

#178887 Reply
    Member

pane ka tavalise postitusena sinna lisaks = neile, kes lugesid tingimusi paris alguses, kui ananyymsust kirjas polnud

#178888 Reply
    mdm beadalot
    Member

@Susa wrote:

Vaatasin veel seda ülespandud konkurssi – seal ei ole kirjas, et võiks kirjutada ka kasutatud materjalidest – kas ei pea?

Ma mõtlesin, et kui helmeste materjal on vaba, et siis tuleb igasuguseid helmeid (ka näiteks ajalehest helmed). Aga ju ma järeldan siin liiga palju 😆

#178889 Reply
    mdm beadalot
    Member

Kas keegi teab, on see nüüd lihtsalt teine konkurss? Et Ehtekonkursi eriauhind on eraldi ikka olemas?

#178890 Reply
    Susa
    Member

No kui ta lubas eriauhinna, siis küllap see ikka olemas on. Lubas ju!

#178891 Reply
    mdm beadalot
    Member

Ahah, ma jõudsin juba ehmuda 8)

#178892 Reply
    Susa
    Member

Konkursile on laekunud juba päris palju töid :)

#178893 Reply
    mdm beadalot
    Member

Põnev :P

#178894 Reply
    Susa
    Member

Nuh, mis arvate siis ehtevõistluse töödest? :)
    Mina olin päris hämmeldunud, et töid muudkui tuli ja tuli ja tuli! Eriti kibe saatmine käis viimase tunni jooksul :P

Kas sa, Laantekas, oleksid nii hea ja kirjutaksid KatiLoomale ka nüüd, et tehku oma valik enda poolt pakutud eriauhinna saaja osas. Selle teema esimeses postis info.

Kuna konkurss lõpeb 07.07 kell 21:00, siis ma ei garanteeri, et olen sel ajal foorumis olemas. Me sõidame Lynxiga laupäeval ära puhkusele :D
    Hinded tuleks aga võimalikult täpselt kell 21:00 fikseerida, sest juba praegu tundub, et siin võib võitja otsustada ka mõni koht peale koma :)
    Oleks tore kui selle ära teete ja võitja teemasse kirja panete ja üldise paremusjärjestuse ka.
    Katsun meeles pidada, et lisan õhtul sellesse teemasse siia ka nimekirja, kelle töö milline on.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 104 total)
Reply To: Reply #178882 in Ehtekonkurss
Your information: