Ehtekonkurss

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Töölaud Ehtekonkurss

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 104 total)
  • Autor
    Postitused
  • #178850 Reply
    mdm beadalot
    Member

Nujah, loodame, et see üks nüüd ka esile astub :D

#178851 Reply
    Susa
    Member

Äkki peaks seal teemas kirjutama, et kaks toredat firmat – nimed – on juba ehtekonkursi auhinnafondi omaltpoolt panuse lubanud vms. Tänud neile ;)
    Et kui nüüd veel keegi huvitatud on, siis… ;)
    8)

#178852 Reply
    mdm beadalot
    Member

No ootame veel 🙄 Samas võib ju kasutada seda Emilia 200.- varianti?

#178853 Reply
    mdm beadalot
    Member

Eile pisike_smilega rääkisin sellel teemal ja ta ütles, et sai teistmoodi aru. Et kui sponsoreerib, siis peab nende piltidega jamama hakkama ja kogu asja vedama. Et see esimene kord oli päris hirmus olnud. Aga viimati oli ju ka nii, et kuna sai auhinnaraha realiseerida nii HHs kui SPs, siis konkurssi vedas tookord hoopis Laantelaps. Kes seda seekord veaks?

pisike_smile andis nõusoleku puuduva auhinna jaoks. Et siis teine koht 400.-

#178854 Reply
    Susa
    Member

Ooo kui hea uudis! :)
    Ei pea tema mässama, mässan piltidega ise :)

Aga äkki oskad (st. kindlasti oskad) Sina ühe hea ja vinge ja ilusa ja innustava konkursiteksti kokku kirjutada? Siis saaks üles panna, kevadkonkursist ei tule küll enam midagi aga suvekonkurss on ju veel lahedam.
    Ja just nii, et oleks igasugu ehteid, igast materjalist – mida rohkem, seda vingem :)

Ja mailiaadressi, kuhu pildid saata võib siis minu oma panna (kui Sa ise juhuslikult piltidega tegelemisest ei unista ;) )

:D

#178855 Reply
    mdm beadalot
    Member

Võiks teha mingi teemaga ikka 🙄 Mingi a’la merega seotud vms. Et oleks mingi väljakutse ka. Reegliteks siis näiteks, et kasutagu helmeid (klaas, savi, paber, kivi, plast/akrüül, metall jne). Et poleks varem näidatud blogis või foorumis. Siis võiks mingid hindamiskriteeriumid ka paika panna, et ei unustataks teemat, nagu viimastel kordadel on mõnel juhul juhtunud. Lisaks näiteks, et ehe tekitaks emotsiooni ja oleks samas ka praktiline. Kas nõuaks ka materjali kirjeldust? Läheb vist Susal liiga töömahukaks :D

#178856 Reply
    Susa
    Member

Sry, mul ikka veel vastus kirjutamata!!

Teema oleks hea tõesti. Meri on vist suve kindel osa ja mu meelest sobiks ehteks väga hästi! Hindamiskriteeriumitega on nii, et sel juhul saaks neid paika panna kui töid hindaks žürii, mitte foorumi kasutajad. Võiks ju ka žürii tekitada, kasvõi nendest pärlifirmade esindajatest, kes meil siis sponsoriteks on! Kuna Sinu tööd tahaks ka konkursil näha, siis Sind ei saaks žüriisse panna :P Lisaks ühe adminni, ühe mode ja ühe tugi. Saaks küll zürii.
    Ja siis veel rahva lemmik :) Näiteks.

Materjali kirjeldusega on nii, et sel pole vist väga tähtsust. Või on? Mina ei tea 😯 Ega sinna pildi alla palju kirjutada ei saa ka. Mõne sõnaga äkki ainult. Või siis seda, et mida on mingi ehtega kujutatud.

#178857 Reply
    mdm beadalot
    Member

Ei ma nii peenelt ei mõelnudki, et žürii ja puha :D Lihtsalt soovituslikult rahvale, et kui nad hindavad, siis mida võiks silmas pidada.

Mingi lühike materjalikirjeldus võiks ikka olla. Sest kuna ootaks igasuguseid huvitvaid materjale, siis oleks hea teada, kui kasutatud näiteks isetehtud helmeid või rannast korjatud karbikesi. Sest kui panna fimost tehtud helmestest kee sellise ehte kõrvale, milles ainult ostetud klaashelmed, siis on ju kohe vaatenurk teine.

…ja kas on oluline see, et konkursil osaleb vaid üks ehe? Või kõlbab ka komplekt?

#178858 Reply
    Susa
    Member

Mu meelest kõlbab komplekt ikka ka.
    Aga..
    Tegelikult on raske võrrelda ja võrdselt hinnata, näiteks sel juhul kui kõrvuti on kõrvarõngad ja kaelakee. Sa ju tead kõige paremini, milline vahe nende töömahus on!
    Äkki mingi selline kitsendus, et käevõru või kõrvakad ei tohi üksikult olla. Et on kas kaelakee, kaelakee ja käevõru või kaelakee ja kõrvakad. Eriti usinad teevad kõik kolm.
    Sest meil on selliseid “tegijaid” küll, kes ajaksid mõne helme ja hunnikus tiibeti hõbedat kummipaela otsa, konks taha ja küll ta ripub! Aga tahaks tõesti näha, et ehtega on vaeva ka nähtud.

Allergia on juba sellise töö peale, et siuh ja valma ja käib küll!
    :)

#178859 Reply
    mdm beadalot
    Member

Ma vaatasin neid albumeid ja pilte, mis eelmistest konkursidest seal olid. Tegelikult on siinne rahvas ehk piisavalt teadlik töömahust, või kuidas? Küll need mütsigalööjad ära tuntakse, või mis? Ja tegelikult ju ka lihtsuses peitub ilu 🙄 Ja veel olen märganud, et kui tegu on komplektiga, siis on päris raske seda kõike pildile saada. Et maksimumiks panna üks komplekt, ja et võib ka vähem.

Konkurss läheks Teeme Koos alla?

#178860 Reply
    mdm beadalot
    Member

Tead, mingit kihutuskõnet ma ei oska kirjutada 😳 Aga noh nii silme ette paremaks kujutamiseks (ja poolenisti Laantelapselt maha kirjutet :mrgreen: ) tuleks veel mõningaid kuupäevalised asjad paika panna:

isetegija.net ehtevõistlus vol.III

Teema: mingi bla-bla meri

Võistlus toimub ajavahemikul: ?. mai- ?.juuli 2008

Võistlusele saab esitada ühe komplekti (ei pea olema komplekt, võib olla ka üks ehe). Ehtes peaks olema kasutatud helmeid, nende materjal on vaba. Pildid oma tööst tuleb saata vähemalt ??.?? kella 21:00 aadressil: susa@isetegija.net

Tööd paneme hindamiseks üles: ??.??, peale seda on aega hinnata ??.??-ni töid pildialbumis. Hindamisel oleks teile abiks järgmised punktid:
    – teemakohalisus
    – praktilisus
    – emotsiooni tekkimine
    – kvaliteet

Võitja selgub ??.?? kell ??: ??

Auhinnad:
    I koht 500 kr Helmekeselt
    II koht 400 kr Silverpointilt
    III koht 300 kr Helmekeselt

Selle Emilia jätaks üllatuseks? Et kui tuleb (loodetavasti) polümeersavist helmestega/lisanditega ehteid, siis vaataks neid kohe eraldi ja parima tulemuse saanud võidab special auhinna :P ?

#178861 Reply
    Susa
    Member

Konkurss läheb jah, Teeme Koos alla. Esialgu (tegelt ma mõtlen, et võiks olla ikkagi nii koostellimistele kui konkurssidele eraldi alafoorumid. Muidu on jube kirju ja need asjad kaovad lihtsalt ära!) A see selleks.

Mõtlesin selliseid kuupäevi (ma pean olema oma koduarvuti taga, et saaksin pilte edida ja juulis lähen puhkama):

isetegija.net ehtevõistlus vol.III

Teema: mingi bla-bla meri

Võistlus toimub ajavahemikul: see kuupäev kui konkursi üles paned. mai- 7.juuli 2008

Võistlusele saab esitada ühe komplekti (ei pea olema komplekt, võib olla ka üks ehe). Ehtes peaks olema kasutatud helmeid, nende materjal on vaba. Pildid oma tööst tuleb saata vähemalt 01.07 kella 21:00 aadressil: susa@isetegija.net

Tööd paneme hindamiseks üles: 02.07, peale seda on aega hinnata 07.07-ni töid pildialbumis. Hindamisel oleks teile abiks järgmised punktid:
    – teemakohalisus
    – praktilisus
    – emotsiooni tekkimine
    – kvaliteet

Võitja selgub 07.07 kell 21:00

Auhinnad:
    I koht 500 kr Helmekeselt
    II koht 400 kr Silverpointilt
    III koht 300 kr Helmekeselt

Siis võiks ka selle ära mainida, et tuleb ka üllatusauhind. Aga see, mille eest see auhind saadakse ja kes selle saab, selgub alles 07.07 kell 21:00

Konkursi nimest, mai tea 🙄 . Mingi suvine meri või mereehe või vesine pärl :P vms asi.

#178862 Reply
    Member

Mere kutse :m8hh:

#178863 Reply
    LaanteLaps
    Member

Kle, see Vesine Pärl on küll lahe kooslus.

#178864 Reply
    mdm beadalot
    Member

Vesine Pärl on vahva jah, selline humoorikas 😆 Aga teemegi siis brainstormingu… Meremuinasjutt?

🙄 Aga sellest ülesse panemisest. Kui ma selle ise üles panen, siis vist pole kena, et ise ka osalen. A’la mõtlen endale hea teema välja ja siis alles näitan teistele. Muidugi mereteemat vist polegi ma oma loomingus puudutanud. No mis siin Sauel üldse teha – pole ühtegi veekogu… 😆

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 104 total)
Reply To: Ehtekonkurss
Your information: