Ehtekonkurss

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Töölaud Ehtekonkurss

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 104 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4210 Reply
    Susa
    Member

Kohe peale seda, kui sai teema üles pandud küsimusega, et kuidas konkursiga oleks, võttis minuga ühendust KatiLoom. Tema firma http://www.emicraft.com toetaks konkursi auhinnafondi 200.- (postikulud nende poolt).

Sobiks auhinnaks näiteks parimale mitte traditsioonilisele klaaspärlid+traat ehtele :)

#178836 Reply
    master
    Member

Väga vinge!

#178837 Reply
    LaanteLaps
    Member

Seda on ju vähe. Eelmiste aastate konkurssitel oli suurem kapital.
    Äkki keegi võtab veel osa?

#178838 Reply
    Susa
    Member

Loomulikult on seda kogu auhinnafondiks vähe!
    Ma kirjutasingi, et kui teha eriauhind parimale mittetraditsioonilisele klaas+traat ehtele, siis saaks seda seal kasutada.

Konkursi 1,2,3 koht peavad ikkagi kobedamad auhinnad saama.
    Kui keegi veel reageerib…

#178839 Reply
    mdm beadalot
    Member

Silverpointi Anu ütles, et tal niipalju vingujaid ja rahulolematuid kirju tulnud, et temal viskas üle. Et kui on hästi, keegi midagi ei ütle, aga kui miskit on natukenegi teistmoodi, siis on kohe ving lahti.

Eks see kisub loomulikult tuju alla (seda enam kui kõrval on teema, kus ainult ülistuslaul ;) ), aga samas on ta juba ühe ehtekonkursi üksi ju finantseerinud ja sealgi oli pusimist rohkem kui rubla eest. Nüüd võiksidki ehk teised huvi tunda. Mitme peale ehk saaks korralikuma fondi. Meil ju helmepood.pri, helmeke, beads kah veel. HH vist ei lase sellisel teemal ennast segada 😆

#178840 Reply
    LaanteLaps
    Member

Eelmine aasta ütlesin HH ära, kuna Anu oli esimene, kes asja toona välja pakkus. Kui HH reageerib, siis lase olla ;) Rahvas saab oma nänni kätte ja rahu maapeal.

Kuidagi on jäänud tunne, et rahvas ei julge öelda, et peale HH tellitakse kaupa ka mujalt. Ja siis ülistataksegi ühte ja ainust.

#178841 Reply
    Susa
    Member

@mdm beadalot wrote:

HH vist ei lase sellisel teemal ennast segada 😆

Ja parem olekski! 👿
    Ikka väga omamoodi mõtlemisega inimeste firma..

Anust saan aru. Kui odavat populaarsust osta ei taha, siis pole ka pidevaid koogutajaid.
    Vaatame, kas mõni helmepood enda reklaamimise vahepeal ka märkab seda teemat või mite.

#178842 Reply
    mdm beadalot
    Member

@LaanteLaps wrote:

Eelmine aasta ütlesin HH ära, kuna Anu oli esimene, kes asja toona välja pakkus…

See käis siis Pärlipäeva kohta ;)
    @LaanteLaps wrote:

Kuidagi on jäänud tunne, et rahvas ei julge öelda, et peale HH tellitakse kaupa ka mujalt. Ja siis ülistataksegi ühte ja ainust.

No 🙄 tegelikult on mõningad postitused ka beads.ee ja helmekese teemade all, aga jah, enamus kireb HH järgi :D Samas on igasugused imelikud jutud liikvel… Freddy rääkis, et tema oli neli korda tellinud HHst ja igal korral oli midagi valesti ning siis sai kauba peale veel sõimata ka. Aga sellistest asjadest ei räägita 🙄 Ma küsisin Anult selle viimase inimese kohta, kes tema teemas postitas, et pole pakki kätte saanud. See inimene oli valesti märkinud oma aadressi ja nii oli pakk saadetud tagasi ja noh nüüd igavene jama 😆

#178843 Reply
    LaanteLaps
    Member

See on see vana tõde – pindu oma silmas ei näe, palki teise omas näed. Kirjuta siis aadress õigesti, mitte ära tule kohe kaubasaatjat süüdistama. Ka TKVdes on analoogseid juhtumeid esinenud. Enda eksimusi on inimestel raske tunnistada.

#178844 Reply
    mdm beadalot
    Member

@LaanteLaps wrote:

See on see vana tõde – pindu oma silmas ei näe, palki teise omas näed.

Eks ta ole jah 😆 A vbl on ka nii, et pindu teise silmas näeb aga palki enda omas mitte. Näed, mina näiteks olen lausa tähenärija ;)

#178845 Reply
    LaanteLaps
    Member

Jah, oli neh nii! Ma nüüd tööinimene, tahaks nii tööl olla kui ITs :P
    Nii need vigad tulevad, vat nii vat :D

#178846 Reply
    Susa
    Member

Helmekest ka huvitab :)

Ma pean nüüd bussi peale lippama ja 24h sõitu minema. Pole aega talle selgitada, kuidas saab abiks olla. Äkki Mdm B Sa räägid?

Näeme-kirjutame-kuuleme homme õhtul!

#178847 Reply
    mdm beadalot
    Member

Nu ok, privan talle, et abiks saabki nii olla, et pakub auhinnafondi kas oma poe kinkekaarti vms 🙄

#178848 Reply
    mdm beadalot
    Member

:D
    @KerstiT wrote:

:D Tere,

Arvan, et pakuksin 500.- ja 300.- eest kaupa (n.ö. kinkekaart).
    Võitja nimi ja võidusumma tuleks siis mulle teatada, sest kinkekaardi süsteemi Helmeke ei kasuta!
    Loodan, et on abiks!

Parimat,

kersti

#178849 Reply
    Susa
    Member

Väga kift!
    Nüüd oleks ühte sponsorit veel vaja ja saaks konkursi püsti panna ;)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 104 total)
Reply To: Reply #178849 in Ehtekonkurss
Your information: