Ehete pakendamine-sildistamine kinkimisel/müügil

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Ehete pakendamine-sildistamine kinkimisel/müügil

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 56 total)
  • Autor
    Postitused
  • #104633 Reply
    Member

Tallinnas Aia tn (Viru tn mõni samm) alguses enne WW Passaazi sissekäiku on väike kontoritarvete pood, kus on müügil erinevates suurustes minigrippe.

#104634 Reply
    LaanteLaps
    Member

Haapsalu Tack´is 100 tk ( suuremat sorti ) 11 kr ringis. Enamasti on neid olemas kontoritarvete poodides.

#104635 Reply
    Member

@Ruta wrote:

Aga olgu, nali naljaks – kas sealt peterburi tee pakendikeskusest peab minema luurama või on kuskil mujal ikka ka. Ja mis nad sindrid ka maksavad?

Tänud jälle ette!

On küll Peterburi mnt pakendikeskuses ka nad müügil. Igasuguses suuruses. Miinimumkogus (nagu ka poodides) on 100 tükki.

pisike_smile

#104636 Reply
    karnaaks
    Member

minigrip kotikesi müüakse ka viru keskuses, postimaja poolses otsas ühes väikeses kontoritarvete poes… erinevad suurused ja ka 100 kaupa . kuskil 16 eek maksis (vist)

#104637 Reply
    tiggr
    Member

Minigripid on küll vahvad aga järsku keegi teab, kust saaks väiksemaid paberkotikesi? Mulle meeldiks just paberkotikestesse oma ehteid pista.

#104638 Reply
    Member

Mul jälle kogemused nende paberkotikestega mida kontoritarvete poest saab – need mis mõeldud CD -dele. Mõned aknaga, mõned ilma.
    Ma ei mäleta kas kroon tükist vist sai neid. Nendega muidugi see lugu, et tihti pole neid jälle saada.
    Muidu sobiks vast ehetele küll.

Ise kasutan jällegi kitarrikeele paberkotikesi :D Need enamvähem samas mõõdus.
    Neil veel vinged kirjad ka peal ja puha!

#104639 Reply
    pusapesa
    Member

oh, sa Ruta andsid mulle praegu super-idee.. meil terve elamine koguaeg neid kitarrikeelte pabertaskuid täis – nüüd leiab neile ka otstarbe, kui keeled pingule tõmmatud :)
    icon_mersi

#104640 Reply
    Member

Heegeldasin kotikesed ümber ;);)

#104641 Reply
    Triin27
    Member

@LaanteLaps wrote:

Haapsalu Tack´is 100 tk ( suuremat sorti ) 11 kr ringis. Enamasti on neid olemas kontoritarvete poodides.

mina olen ostnud kontoritarvete poodidest ,lihtsalt olen küsinud.

#104642 Reply
    Member

Mina teen riidest kotikesed,lükkan hõbedase pakkepaela läbi ja ehe sisse!!!
    Kahjuks pilti hetkel ei ole!

Mind huvitab muu hulgas ka see kus te omi asju müüte?
    Ja kellele?
    Või ainult tutvusriongkonnas…
    Mina olen müünud nii internetis(pereklubis) kui oma sõpradele-tuttavatele(tunnistan siiski ausalt sõbrad tuttavad on ka kingitustena palju saanud minu loomingut).

#104643 Reply
    ellie80
    Member

@Susa wrote:

Pärnu pakendikeskuses on neid küll. hinda ei oska peast öelda, aga omal on ka vaja see trett ette võtta.

a kus on pakendikeskus pärnus?

#104644 Reply
    Susa
    Member

@ellie80 wrote:

@Susa wrote:

Pärnu pakendikeskuses on neid küll. hinda ei oska peast öelda, aga omal on ka vaja see trett ette võtta.

a kus on pakendikeskus pärnus?

See on Lao tänaval, seal kus need ladude read asuvad. Nüüd on ka mööblimaja kõrval üks uus ladu. Kui Kanpolist mööda minna vasakule ja keerata siis K-rautakesko poole.

#104645 Reply
    Member

Mina kutsun üles käsitöölisi oma ehteid (vähemalt kinkimisel) karpi pakkima. Karpe olen mina ostnud Tiimarist (on nii volditavaid, kui valmiskujul) või erinevate ostukeskuste kingituste pakkimise osakonnast.
    Lisaks sellele on võimalik erinevatest firmadest (kui on suures koguses vaja) karbikesi tellida.
    Hinnakem oma käsitööd! i87y

#104646 Reply
    karnaaks
    Member

Tiimaris müüakse tõesti vahvaid pidulikke karbikesi, mida saab ise kokku voltida ja paraja suurusega ka ehetele

3 tk. läikepapist (kuldne, punane, lillakas-roosa) väiksemat karpi (5,5 x 8 cm) maksab mäletamist mööda 15 eek.

Suurusi on ka teisi, aga siis ka tiba kallimad (vist 19 eek ja suurmead veel nati kallimad).

#104647 Reply
    ussicke
    Member

Olenemata sellest, mis on kingitus ise, käsitöö või poekaup, minu jaoks on pakend pool kingituse väärtusest. See peab olema ilus, puhtalt teostatud, sobivate värvidega ja ka kingituse endaga kokkusobiv. Muidu mina ei mängi 😆

Kuduasju olen pistnud nendesse kirjudesse paberkottidesse, millel nöörist sangad.

Kingipakkimise lettidest olen ostnud erinevas suuruses lainepapist karpe, ikka nii, et tulevane kingitus kaenlas kõps-kõps letti, valime koos müüjaga sobivat värvi ja paraja karbi välja, midagi kaunistuseks peale ka ja valmis :)

Veel olen ostnud Abakhanist erivärvi organzat ja sellest kotikesi õmmelnud, särava niidiga. Kink selle sisse ja siis veel karpi kah, et saajal oleks põnevam avamistegevust harrastada :)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 56 total)
Reply To: Ehete pakendamine-sildistamine kinkimisel/müügil
Your information: