digika mure

• This topic is empty.
Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
  • Autor
    Postitused
  • #163316 Reply
    Mercar
    Member

1 võimalik põhjus.
    Kas pilte tehakse järjest? Kui ei, siis on võimalik, et vahepeal ei lülita aparaati välja (nt mõnbel üriotusel kus aparaat pidevalt käes). Fotokal nagu arvutilgi nö. säästureziim. Kui kaua aega säästureziimile minekuks kulub saab enamasti menüüst muuta. Mul tavaliselt nt 30 sec. Kui see arv kogemata väga suureks ajada siis fotokas pidevalt nö valvel ja akud kuluvad.

@Hetti:
    See vasak serv näeb minu meelst välja nagu valgus pääseks sensorile- kusagil mõra?
    Ka muu osa viitaks vast aparaadi kukkumisele… Ehk siis füüsiline vigastus :(

#163317 Reply
    Hetty
    Member

@Mercar wrote:

@Hetti:
    See vasak serv näeb minu meelst välja nagu valgus pääseks sensorile- kusagil mõra?
    Ka muu osa viitaks vast aparaadi kukkumisele… Ehk siis füüsiline vigastus :(

Asi ongi selles, et ma olen seda fotokat kiivalt hoidnud nagu kõige kallimat vara, ei ole lasknud tal kukkuda ja ka mingit põrutust ei ole ta saanud. Aga eks ma viin ta sinna kust osteti ja uurin järgi mis viga ja kuidas see tekkis. Tänud Mercar!!

#163318 Reply
    miramis
    Member

@koduloom wrote:

Kas keegi on kokku puutunud sellise veidra asjaga, et digikas “kulutab” akusid-patareisid? No kuskil 10 pilti saab teha ja jälle vilgutab, et aku tühi.

Mu sõbrannal oli ka selline probleem. Selgus, et tühjaks on saanud pisikene ümmargune patarei, mille hooleks on fotoka kella näit. Kus see Sinu digikal asuda võiks, ei oska ma küll isegi pakkuda, aga ehk tasub uurimist…

Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
Reply To: digika mure
Your information: