Cardigan O’Leary

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Cardigan O’Leary

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 150 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

no mina praegu õmblen niiet silme eest must (kuna kampsun valge, siis pigem valge) – ja keegi võiks mulle 4 valget nööpi ka orgunnida :P

Member

Minul koos ja eile alustasin kraega .Aga tekkis mõte ,kas seda krae osa laiemalt võib ka kududa ? Vasak pool peaks kerge lema ,aga parem seal ju nööpaugud 😳

Member

aga sa alusta nööpauke hiljem ja koo pärast ka pikemalt ;)

Member

Mul sai vasak hõlm eile valmis. Täna sai tehtud juba teise hõlma alt soonik ning päeva jooksul loodan jõuda vähemalt poole peale.

Member

Ka teine hõlm sai eile valmis ning nüüd olen juba seljatüki kallal.
    smile_c0ti

Member
    Member

Väga ilus c555r4 Mina alustasin täna krae teist poolt ,nööpaukude oma ,siis vöö ja ongi valmis .

Peach
    Member

mina kibelen juba novembris alustama…nüüd kui aega on, siis pole lõnga ja vastupidi..
    leidsin ühe imearmsa lõnga, aga seda polnud rohkem kui 10 tokki. nüüd närin küüsi ja palun käsitööjumalat, et ta paar tükki juurde saadaks poodi! või…valin midagi muud välja. kaua siis võib!

Member

Ampsaku kampsun on tõesti väga ilus.

Ma alustasin küll esitükkidest ja tegin ka proovitööd ning lugesin hoolega silmuseid ja ridu, kuid neid esitükisiilukesi vaadates tundub mulle, et mul tuleb see pigem väike, kui suur. Kuigi sentimeetrite järgi, mis skeemil on, peaks igati klappima. No eks siis lõpuks näis, mis tuleb.

miramis
    Member

Juba ammu vaatan seda teemat siin ja kibelen hirmsasti kudumist alustama, aga ei ole jõudnud. Nüüd on nädala pärast teise riiki kolimine ees ja tundub mõttetu kohvrit poolenisti ainult lõngaga täita. Eks ostan siis kohapealt või tellin netist.

Member

Nojah, mina ka alustasin smile_c0ti

Peach
    Member

hähh 👿 igasuguste ootamatuste tõttu olen sunnitud seekordest kooskudumisest loobuma 😥
    aga elan teile kõigile siiski kaasa!

Member

Kas keegi on proovinud sellel kampsil varrukaid ringselt kududa? 9chin
    Ei meeldi mulle need õmblused. Kas äkki ilma õmbluseta kipuvad välja venima?
    Esi- ja seljatükid hakkavad valmis saama ja tulemas kaks päeva TV-s suusatamist, s.t. teleri ees kudumist. smile_c0ti

Member

ma tegin oma Rogue kampsunil varrukad ringselt, kuigi juhend oli õmblustega. Ei usu, et rohkem välja venivad. minu puhul jäävad ringselt kootud varrukad pigem ilusamad, sest õmblus kipub mul kiskuma jääma.
    igat varrukat saab ringselt kududa, nii et julgustan proovima ;)

Member

Oh, sain julgustust. Homme hakkan proovima. :tramp:
    Kududa on mõnus, aga see kokkuõmblemine ja viimistlemine …..

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 150 total)
  • The topic ‘Cardigan O’Leary’ is closed to new replies.