Cardigan O’Leary

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Cardigan O’Leary

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 150 total)
  • Autor
    Postitused
    Kata
    Member

Koome endale ilusa ja stiilse kampsuni.

Ampsak tegi ka nupukese selleks :)

Ootame ka pilte Pildialbumisse

Eestikeelne juhend asub siin pdf

Inglisekeelsed juhendid on siin ja siin

Venekeelsed juhendid leiate Osinkast siit
    võõrkeelsete juhendite lingid enam ei toimi
    (leili33)

Kata
    Member

Teadmiseks: parempoolse hõlma mustrikirjas on minu arvates viga sees. Vaadake venekeelse tõlke pilte, seal on samuti veale viidatud!!!! Too palmikupööre peaks olema vastupidine.

Sapsi
    Member

Kas keegi kiire on juba kuduma ka hakanud?
    Tahaks teada mis lõng plaanis on kätte võtta 😉

Member

mina ei ole veel hakanud kuduma, aga lõngaks saab järjekordselt Novita Jussi (tegin Rogue ka sellest). Mulle lihtsalt meeldib selline tugevam, karmim lõng, mis kudumit paremini vormis hoiab. Pehmed lõngad on küll väga mõnusad, aga kuna armastan peenemat sorti lõngu, siis on mul foobia, et suured rasked kudumid venivad pehmest lõngast koledaks :?

Member

Minul sai see valmis eelmisel hooajal. Lõngaks 7 Veljestä. Sel see halb omadus, et kipub külgedelt topiliseks minema. Nii et praegu tal juba üsna kantud välimus. Eks ma muidugi kandsin teda hoolega ka.
    Mõttes mõlkus teha ka üks suvisem variant, aga ma ei usu, et selleni jõuan.
    Kui mul nüüd õigesti meeles on, siis oli seal see krae kahekordne. Mina tegin ühekordse ja juhendijärgsed varrukad olid minu jaoks liiga kitsad.

Kata
    Member

Mina koon ka hetkel 7 Veljestä lõngast, vardad nr 4. Teen Large suuruse silmadearvu järgi.

Member

Oi see mulle meeldib. Olen nii pisike kuduja aga selline kuluks küll ära. Vaatan ja mõtlen siin vaikselt :?

Member

Püüdsin teha eestikeelse tõlke – vigade leht ka loetud

Sapsi
    Member

Suuuuuuuuuuuuuuuur aitäh sulle!!!
    Kui ilusti kõik olemas :D
    Mis kohas sa kahtled?

Member

üks koht oli seal… aga ma loen veel kodus (täna/homme/esmaspäeval) üle ja eks kuduma hakates ju saab ka korrigeerida, kui ikka puusse läheb

Kata
    Member

Aitähh tõlketöö eest!!! :)

Member

ma veel kuduma ei hakanud, aga tõlkimine andis selge pildi ja tunde, et see kampsun on tegelikult lihtne teha ja jääb ilus ka

lepatriinuke
    Member

Aitäh Ampsak! c555r4 See oli parim uudis esmaspäeva hommikul kui arvutisse pääsesin. Nädalavahetusel nimelt pusisin seljatüki valmis ja alustasin esitükke, endal pidev mure hinges, mis saab siis, kui jõuan lõikudesse, kus õpetuseks arusaamiseks läheb rohkem ingliskeele oskust vaja. Nüüd see mure murtud. :D Aitäh veelkord!

Kata
    Member

Mina pean juba harutama hakkama :( Unustasin suures tuhinas revääri osa jaoks kahandused tegemata

Member

mina proovin ka seda kampsunit teha :)
    üks kamps on küll pooleli aga see saab nüüd üles harutatud

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 150 total)
  • The topic ‘Cardigan O’Leary’ is closed to new replies.