Boolero (nt I Do või vastavalt oma soovile)

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Boolero (nt I Do või vastavalt oma soovile)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 84 total)
  • Autor
    Postitused
    viire
    Member

mul on kohe-kohe valmimas parem käis… muidugi muster ei sarnanae eriti juhendis oleva mustriga… ei saa ise ka enam aru… 🙄 pooleli ka ei taha jätta, jonnin aga ikka üritan edasi… no sellest peab lihtsalt jagu saama 😆

viire
    Member

minul boolero “i do” valmis 😆 lõpuks. pilte boolerost näeb siin

Member

Väga väga ilus paistab! Tahaks kohe suuremalt näha :)

Member
    killukalli
    Member

Huvitav, kas annaks teha nii, et kududa see boolero valmis ja siis korjata kehaosalt ringis silmused ülesse ja kududa nt soonikus edasi, et moodustuks rohkem seda esiosa. Noh et tissid kaetud oleks veidi 😆

Member

Kui küsimus oli minu boolero pihta suunatud,siis oleks küll! Tegelikult ma kudusingi ringiratast lõpuks…

Member

Kooskudumisel on boolero/käised I DO.
    Tõlge eesti keelde pdf. ,mis ei avane 😥
    Palun mustri eesti keelset tölget kui kellelgi peaks olema alles sellene. :)

Member

kukuuuu…. :D
    siin vist elu ei toimu 😯

viire
    Member

Minul avanes, aga proovi seda linki http://www.knitty.com/ISSUEspring05/PATTido.html

😉

viire
    Member

tähendab, eesti keelne mul avanes,,, ehk on sul vaja acrobat readerit või on sul vanem varajant 🙄

Member

Tee mis tahad ,aga vot ei avane :( acrobat reader
    väidab et andmed on rikutud.Inglise keelne kirjeldus olemas ,aga oleks hea vaadata samaaegselt ka tõlget.Sinul Viire on ilusad käised õnnestunud ,kas sinul oleks võimalik saata minu e-mailile eesti keelne tõlge?Väga palun smile_lil

Member

Tuhat tänu loveshower loveshower tublile Viirele, tänu temale on nüüd minulgi I-do boolero tõlge.

Member

Mul küsimus, et kui ma tahan teha käiseid minimaalse osaga seljas, et lihtsalt varrukad oleksid kuidagi ühendatud, siis kas kuskil on mõnda õpetust kuidas seda teha või siis keegi oskaks ise öelda? Ja et boolero võiks olla ühes tükis kootav.

Aitäh :)

Nugise muti
    Member

Minu boolero on valmis. Pilt blogis (klikka alla “kallista kedagi” peale)

@Camilla wrote:

Mul küsimus, et kui ma tahan teha käiseid minimaalse osaga seljas, et lihtsalt varrukad oleksid kuidagi ühendatud, siis kas kuskil on mõnda õpetust kuidas seda teha või siis keegi oskaks ise öelda? Ja et boolero võiks olla ühes tükis kootav.

Aitäh :)

Ma just vaatasin, et minu boolerole saab ime lihtsalt varrukad külge kududa, nopi silmad üles ja koo.

Member

Nugise muti, ma ei saa su vastusest aru. :?
    Mainiks veel ära, et mul on üks varrukas varrastel ja siis ei tahaks kuidagi seda katkestada. Üldiselt ma võtsin septembri kuu Eesti naise aastast 2008, aga sealsed käised on hästi suured ja lohvakad, kahandada polegi vaja, vaid lihtsalt kuidagi edasi kududa, aga ma tahaks et mu käised oleksid väikesed ja ümber. Ehk siis, et just sealt keha ümbert neid peaegu polekski.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 84 total)
  • The topic ‘Boolero (nt I Do või vastavalt oma soovile)’ is closed to new replies.