Boolero (nt I Do või vastavalt oma soovile)

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Boolero (nt I Do või vastavalt oma soovile)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 84 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

mina lõin igasugusee pitsile käega ja koon seda tavalises parempidises koes, ilu mõttes tikin pärast veel natuke pärleid

-pille-
    Member

Väga ilus mari886 c555r4 , mis lõngast sa kood?

Member

Kahjuks lõng tundmatu aga villase segust peaks olema (vill+akrüüliga?!), sarve põlemise lõhna tuli küll. 💡

Member

mina olen vähemalt 15 korda harutanud – ei suuda kuidagi rahule jääda … panin praegu ootele, st teen vahepeal midagi muud ja lasen settida, siis asun uue hooga asja kallale

Karvakera45
    Member

Küsimus, kas selle projektiga on võimalik veel liituda ja kui jah, siis kui kaua see kestab?

Sapsi
    Member

Nii see, kui ka teised Koome koos: teemad on ajatud projektid, millega saab igal ajal liituda ja teed nii kaua kui teed 8)
    Eraldi on teema, kus saab midagi põnevat kudumiseks välja pakkuda 😉

Member

kel samamoodi vardad nurgas nagu minul 😳 , siis varsti saabub VogueKnitting, kus üks kevadine boolero. Sobib ka siia teemasse :) Niiet pisut kannatust ja varsti saabki kududa.

Rees
    Member

@ampsak wrote:

kel samamoodi vardad nurgas nagu minul 😳 , siis varsti saabub VogueKnitting, kus üks kevadine boolero.

…ma pole julgenud alustadagi. Tegelikult pole aega olnud ka. Kui siin tagasilöökidest lugeda, siis hakkan natuke loobumismõtteid mõlgutama… Päris lukku enda jaoks teemat veel ei pane. Seedin natsa.

Chatriin
    Member

See koos kudumine jäi mulle juba tüki aja eest silma, kuid ei söendanud seda enne käsile võtta, kui hunditädi padjaga ühelepoole sain. Pean tunnistama, et proovisin ka seda mustrit, aga ei istunud ja leidsin samuti, et koon meelsamini parempidises koes, kuid koon ehfektlõngaga ja teen ka varukad sõrge lõikega, sest need kellukese kujuga hakkavad mind häirima. Tegin juba varrukaga algust.

Member

Mina kahjuks seda ei tee 😥

Member

Sain boolero valmis, kuid harutan üles kuna ei ole lõpptulemusega rahul. Pilt on üleval pildialbumis.

Member

Kas ma saan õieti aru,et võin projektiga liituda ükspuha millise booleroga?
    Plaan hakata lähipäevil kuduma “Minu käsitööd” 2008 jaanuari nr.-is olevat boolerot.

Member

@maki666 wrote:

Kas ma saan õieti aru,et võin projektiga liituda ükspuha millise booleroga?

Ma arvan küll, et sa saad õigesti aru :D
    Oh, mul omal ka liitutud, aga millal boolero ükskord valmis saab, ei tea…

Member

Jah, mul on ka veel pooleli 😳 See muster on küllaltki… noh, mitte keeruline, aga selline tülikas, mida peab koguaeg jälgima. Ikka tuleb vajalikumaid asju vahele. Aga küll see ükskord valmis ka saab! :D

Member

mul see I do boolero valmis, ammu juba tegelikult, aga pole meeles et pilti teha :(

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 84 total)
  • The topic ‘Boolero (nt I Do või vastavalt oma soovile)’ is closed to new replies.