Boolero (nt I Do või vastavalt oma soovile)

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Boolero (nt I Do või vastavalt oma soovile)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 84 total)
  • Autor
    Postitused
    kerstine
    Member

Mina muretsesin ka endale täna lõnga, kui veab saan homme alustada.

Member

mina tegin väikses katsetuse nüüd nii kiddy+smyrna kui ka 2xkiddy ja tulemus on see, et tahaks jämedamat lõnga selle boolero jaoks. Täna teen katsetuse Nalle+kiddy. See kena muster ei taha minu meelest muidu hästi välja paista.

Member

katsetused lõppesid sellega, et boolero tuleb Nallest ja mulle kohe üldse ei istu see pitsimuster. Harutan üles, otsin mõne mõnusama pitsi ja koon samu põhimõtteid järgides edasi.

Member

Meil Ampsakuga umbes sama mure. Kiddy harutasin üles, hakkasin tegema Midnight mohäärist. Pitsimustrit pole kuigi palju veel teha jõudnud, aga nüüd tuli mõte teha see nt lehemustriline hoopis.
    (Ampsak, mis sul selle pitsi juures siis ei meeldi, ma veel äraootaval seisukohal)

Member

mulle ei meeldinud see, et seda n-ö pahempidist kudet on vahepeal liiga palju – üldiselt meeldib silmale parepidine pitsimuster rohkem… kaalun ka lehemustrit

kerstine
    Member

Pean kahjuks loobuma boolero tegemisest. Tegin nädalavahetusel esimese katsetuse, aga vot mitte ei istu mulle selle kudumine. Muster ise igati ilus, aga nagu öeldud pole vist minu jaoks. Ja eks see tavaliselt nii kipub minema – mis pole meelt mööda see ei saa ka vedama. Teistele soovin siiski edukaid katsetusi ja teostusi.

Member

Jälgin boolero foorumit ja vaatan et muudate mustrit jne. Minul 1 varrukas valmis. Läksin üle seljaosa kudumisele! Kudusin ringvarrastega algul-see oli nii tüütu. Parem on kududa suka varrastel!! -parem on mustrit jälgida jne.

Kas poolikut tööd võib ka näidata?

Member

näita muidugi!

Member

Hea meelega vaataks poolikut tööd. Mina pole veel alustanud, sest praegu koon hoopis üht kampsunit. Liannis vaatasin seal selle pilguga ringi, et millest teha, ei hakanud midagi silma. Villast vist kasutada ei tahaks, aga mine tea.

mina ei saa ka seda faili avad, äkki oleks keegi nii kena ja saadaks mullegi selle eesti keelse! Tänud ette roozikesekene@hot.ee

Member

Mul oleks veidi abi vaja seal randmest küünarnukini kohas. Kui ma olen need 9 rida ära teinud, siis edasi ei saa ma aru. Kas need järgmised 10 rida koon ma algusest või peale 9.ndat rida? Ja edasi, sain ma õieti aru, et üks mustrikordus on ringsel kudumisel 2 rida? Aga kuidas ma saan kümnel real kahandada, siis kui ma pean kolm mustrikorda kahandama? :?
    Ma ei tea, vist on väga rumalad küsimused, aga ma olen juba kaks päeva mõelnud nende üle. 😆 😳

Member

Kas keegi ei oska aidata? Tahaks hirmsasti edasi teha, nüüd toppan selle taga. :(

Member

koo ikka mustrisse, st 9.rida – mustrikorduseid uuri horisonallselt ka – saa koos n-ö ühte samasugust kordust ühel real mitu korda ju

viire
    Member

mina kahjuks ei ole veel saanud alustadagi: vahepeal pidin endale kindad kuduma ( vanad kadusid ära); nüüd on vanaemal sünnipäev tulemas, milleks teen talle kingiks hargipitsist salli… aga küll ma varsti algust teen 😆

minu blogi

Member
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 84 total)
  • The topic ‘Boolero (nt I Do või vastavalt oma soovile)’ is closed to new replies.