Blogide välja valimine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogide välja valimine

• This topic is empty.
Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • Autor
    Postitused
  • #100865 Reply
    Silpsolps
    Member

Mina loen ka ikka kõik blogid alati läbi, koos kommentaaridega. Vahel tuleb küll ette, et pole aega või ei lasta arvuti ligi, siis vaatan kiiruga mõnda huvipakkuvamat ja loen tagantjärgi ikka kõik läbi (samuti kõik foorumi postitused).
    Minu favoriidid asuvad siin: 😉

#100866 Reply
    kikuliis
    Member

Minagi üritan kõik blogid läbi vaadata ja sama ka foorumiga, naljakas on see, et ma istun vahest tundide kaupa isetegijas ja ei sa ise mitte midagi tehtud. 😆

#100867 Reply
    Kuradike
    Member

Ma kuulun ka nende hulka, kes kõik blogid läbi vaatavad. :D

#100868 Reply
    LaanteLaps
    Member

uusi tegijaid tuleb erilise hoolega jälgida, sest olgem ausad, päris vahvaid pärle on meite sekka ju tulnud!!!

#100869 Reply
    Member

Minulgi omad lemmikud nupukestega blogis, aga vaatan siiski kõik blogid läbi nii pea kui jõuan, kas või tagant järele :)
    ole nagu eriline vaev klõpsata ülevalt alla kuniks nendeni, mis lugemata… :P
    Lisaks oman feedreaderit, mis jälgib väljaspool IT keskkonda (rss peab olema) blogisid (ah kui palju ilusat teevad ka välismaalased) ja nende uusi postitusi. Väga hea abimees ;)

#100870 Reply
    Epu
    Member

Minul hea abimees http://www.bloglines.com
    Lisan blogid sinna ja külastan seda aadressi ja alati, kui on uus postitus, on see seal näha, ei pea blogi tegelikule kodukale minemagi.
    Ja nõnda saab pääris paljudel blogidel väga kiiresti ja väga edukalt silma peal hoida ;)

#100871 Reply
    Member

vaatan alati kõik uued postitused üle, sest kõik blogid on omamoodi huvitavad.
    tavaliselt ongi nii, et kui tööle tulen siis esimesed 30 minutit istun ainult isetegijas 😳 :P

#100872 Reply
    moos
    Member

mina vaatan ka kõik järjest läbi, kuigi oma blogisse olen mõned nupukesed lisanud.

#100873 Reply
    Member

Mina loen ka jõudumööda kõiki blogisid, alles ise ka siin algaja olin. Need nupukesed on ju ilusad asjad lihtsalt ilu pärast tegin teise menüü ja panin kõik nupud peaaegu sinna ritta. Minu arust palju sõbralikum ja jälle uus kogemus nende paigutamine. Nüüd muudkui kiikan (vanainimese asi) kas minu nupukest ka keegi omale pannud on!

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
Reply To: Blogide välja valimine
Your information: