Blogide välja valimine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogide välja valimine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • Autor
    Postitused
  • #2022 Reply
    karnaaks
    Member

Kas on kuidagi võimalik luua süsteemi et saaks endale rohkem meeldivad blogid välja valida ja eraldi menüüd koostada sinnna blogide lehe juurde kohe kus nad praegu ajalises järjestuses ilmuvad?

.. päeva jooksul tuleb nii tohutult palju blgoimisi juurde et kõike ei jõua läbi vaadata ja kõike ei tahakski.. aga nii jäävad mõned blogid, mida hirmasti tahaks vaadata, nägemata….

#100851 Reply
    Mercar
    Member

Minul on lemmikud interneti lehitseja favoritsides, siis aegajalt lappan kõik seal olevad blogid läbi. Kui rohkem aega siis blogide lehel kõik uued postitused…
    Täitsa töötab see süsteem.

#100852 Reply
    LaanteLaps
    Member

Mina olen jälle pannud oma blogisse vajaminevad bännerid. Kui tahan näha, mis on neis põnevat ja uut tehtud, siis klõpsan kohe lahti.
    Neid, kellel pole bännereid on mul samuti favoriitide all ja toimib küll.

#100853 Reply
    Member

minu meelest võiks kuskil olla blogide otsing või siis tähestiku järgi blogide nimekiri või siis mitte ainult blogide top 30 vaid kõik blogid reas

#100854 Reply
    Member

tähestiku järgi muuseas saab sorteerida (vajutad üleval tulpa “Tegija” ja muudkui reastab)

#100855 Reply
    Member

@ampsak wrote:

tähestiku järgi muuseas saab sorteerida (vajutad üleval tulpa “Tegija” ja muudkui reastab)

mh vot mina ei teadnudki enne, et selline võimalus on olemas 😆

#100856 Reply
    Susa
    Member

Mul ka oma blogis bannerid blogidest, mida kogu aeg lappan. Ja siis veel Favoriitides ka omaette nimekiri, kus sees rohkem blogisid kui enda bloginimekirjas.

#100857 Reply
    Member

Off topic, aga mina ikka veel klõpsan absoluutselt kõik blogid läbi 8) seepärast ärgu keegi võtku isiklikult, et ma pole ühtegi IT blogi nuppu oma blogisse lisanud. Vahel on ka tahtmine tekkinud mingid lemmikud tekitada, aga vaadake kui palju uusi ja huvitavaid tegijaid on tulnud ja kui ma kõiki ei vaataks, jääks nii mõnigi uus põnev blogi kahe silma vahele!
    aga mujalt blogide nimekiri on mul ka lemmikutes eraldi kaustas ja firefoxiga saab veel mingit feed’i või värki kasutada, et näitab seal kenasti ära ka kui uued postitused tulnud on – ei peagi kõiki lahti klõpsama.

#100858 Reply
    metskass
    Member

Ma olen mõned lisanud aga vaatan ka alati kõik läbi :) Alati on tore vaadata mida ilusat teised teinud on :D

#100859 Reply
    Hetty
    Member

Mul ka lemmikumate nupukesed reas blogis, aga siiski käin õhtu kõik päevajooksul tehtud postitused läbi. Iial ei või tead, mis huvitavat ja põnevat on tehtud. Liiatigi, et uusi tuleb kui seeni pärast sooja vihma. Vahva ju!

#100860 Reply
    Member

Sama siin. Kõik uue päeva uued postitused saab läbi lapatud.

#100861 Reply
    Member

Vaatan ka alati kõik läbi – need nii huvitavad ja inspireerivad :D

#100862 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

Mul pole ka blogisse ühtegi nupukest pandud, seda sellepärast, et ei näe vajadust ja kohta ka ei näe :P Mina lappan ka kõik blogid hoolega läbi, tavaliselt õhtul, kui olen ringiga arvuti taga maandunud ja on aega :)

#100863 Reply
    Susa
    Member

Njaaa – see, et mul osad blogis favoriitides on ei tähenda tegelikult seda, et ma teisi ei loe. Loen alati kõik läbi – kas samal päeval või järgmisel, aga kindlasti tahan kõigega kursis olla, mis isetegijas toimub (sama jutt käib uute postituste läbilugemise kohta foorumis). Nagunii ei tule und enne kella kahte ;)

#100864 Reply
    Drex
    Member

lisasin blogisse osad nupukesed, kuna oli selline hoog peal… :m8hh:

aga lappan ikka kõik läbi, kas samal päeval, või järgmisel.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
Reply To: Reply #100853 in Blogide välja valimine
Your information: