Blogid – pildi lisamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – pildi lisamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 305 total)
  • Autor
    Postitused
  • #89927 Reply
    Member

mida ma pean tegema, kui üritan pilti blogisse panna, aga tuleb teade error, you must set an URL

#89928 Reply
    master
    Member

1. kus on sinu blogilink? OK, leidsin, aga miks peaks keegi seda otsima hakkama?
    2. kus on see pildilink ehk URL mida tahad lisada?
    3. küsimuse esitamisel väljendage ennast selgelt ja tulge võimalikule vastajale poolele teele vastu –
    andke talle infot, võimalikult palju infot, et ta ei peaks ise poolt foorumit või kõiki blogilehti läbi lappama,
    eriti veel, kui see mingit tulemust ei anna ja vastamist lihtsamaks ei tee …

#89929 Reply
    kerstine
    Member

Mul selline küsimus oma blogiga seoses: Mozilla Firefoxiga on plidid tumesinise raamiga ja Internet Exploreriga erksam sinine raam. Kuidas piltide raami saaks üldse nähtamatuks muuta või mõnda muud värvi?
    http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=131
    Sorry, kui panin küsimuse valesse kohta üles.

#89930 Reply
    Member

mina näiteks kirjutan oma pildid üles niimoodi , aga kindlasti saab selle ka blogi stiilis ära määratleda, et raami ei tuleks, aga hetkel ma ei oska küll öelda, et mis sinna siis täpselt kirjutada tuleks

#89931 Reply
    kerstine
    Member

Jah seda moodi panen minagi pildi üles, aga mulle ei meeldi sugugi need sinised raamid.

#89932 Reply
    Member

kirjuta border=”0″ ja ongi asi lahendatud

#89933 Reply
    kerstine
    Member

Jah nüüd õnnestus tõesti, tänud!

#89934 Reply
    Murjam
    Member

Kas ongi nii, et põhimõtteliselt peab olema kaks eraldi pildifaili linki (st kaks erineva suurusega pilti kuskile üles riputatud), kui tahad teha klikatavat pilti? Üks link suurest pildist, mis läheb -ide vahele ja teine väikse pildi link, mis jääb [img]vahele? Või on mingi lihtsam moodus?[/img]

#89935 Reply
    master
    Member

Pilte peab tõesti kaks olema, väiksem pilt ehk thumbnail ja suurem pilt, mis avaneks uues aknas. Sellist võimalust pakuvad peaaegu et kõik pildipangad, sealhulgas tasuta. Osades on juba lingidki genereeritud, saab ise valida, millise suurusega kuvatakse thumbnail ja millise suurusega põhipilt – seejärel kopeerida link oma blogisse ja ongi kõik.
    Tasuta teenuse pakkujatel võib olla ka eritingimusi, näiteks ei lubata otselinkimist pildile, vaid tuleb linkida pildile nende leheküljel, sellest on piisavalt foorumis räägitud. Kasulik oleks tutvuda pakutavate võimalustega
    http://www.isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?t=1038&start=0
    tutvuda kasutamistingimustega ja valida seejärel endale sobiv variant.

#89936 Reply
    Member

kui url-ide vahele, siis vist peab jah, kui aga

Mercar
    Member

@Murjam wrote:

… Või on mingi lihtsam moodus?

Tegelikult kui viitsid oma pilte teha normaalsesse suurusse (pikem külg ca. 400-450 pikslit näiteks). Sealjuures vähendamise järel tehes elementaarse töötluse, et pildilt on vajalik kõik näha siis ei ole topeltpilte vaja.

Pisipildi idee peaks olema selles et kui detailirikkast tööst annad suure ülevaate siis sellel pildil klikates avaneb suurem pilt kus detailid ka äratuntavad.

Lisatargutus:
    Foorumis on inimesi kes pisipilte lisavad nii pisikesi et sealt pole midagi aru saada. Selle asemel võiks juba kohe pildi nö. sõna alla lingina peita. Samuti see suur pilt, mis avaneb vastavalt sõnal või pisipildil klikkides võiks olla vähendatud. Pole mõtet netti laadida neid nii suurelt kui nad fotokast tulevad. Kui suur pilt ei ole just mingi mustrijoonis või maakaart, kus iga kriips oluline, võiks suure pildi pikem külg ikka alla 1000 piksli jääda…

#89938 Reply
    Member

Imageshack annab ka ise suurest pildist kohe thumbnailiga (ehk pisipildiga) koodi, aga seal ongi see pisipilt 150 pikslit ainult. Mina näiteks eelistan siiski sellist pisikest pisipilti kui pilti sõna all, sest nii palju ma sealt küll ära seletan, et kas ma tahan üldse seda pilti avada või mitte.
    ja veel, mina arvasin, et pisipiltide idee on selles, et lehekülg avaneks kiiremini kui suuri pilte otse näitav leht, mitte detailide uurimiseks :)

#89939 Reply
    Murjam
    Member

mnjah, kolhoos.ee, kus mina oma pilte hoian, ei anna thumbnaili koodi, siis pean ikka 2 eri faili üles riputama.

#89940 Reply
    Member

appi, milles viga. Sain pildid isiklikku pildialbumisse, aga blogisse ei saa.
    lööb ette jutu, et You must set an URL.Samas foorumisse laseb panna ja teisest arvutist minu parooliga ka saab. kas arvuti viga?

#89941 Reply
    Silpsolps
    Member

Mul lööb kogu aeg selle teksti ette, see on kusagilt settingutest reguleeritav. Aga siis tuleb sul ju ülaserva üks riba, kust pead valima Temporarily Allow… 😉

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 305 total)
Reply To: Reply #89940 in Blogid – pildi lisamine
Your information: