Blogid – pildi lisamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – pildi lisamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 305 total)
  • Autor
    Postitused
  • #90077 Reply
    Susa
    Member

Järelikult on blogi tausta muutmisel muuhulgas kustutatud maha ka midagi, mis seal asja toimimiseks olemas peaks olema.

#90078 Reply
    Guest

Nii…lahendus leitud, erilist teadmist see küll järgmiseks korraks ei anna aga mina sain oma pildid läikivale ekraanile ilutsema. Nimelt otsustasin esimese postituse muutmise asemel selle kustutada ja lihtsalt sama tekst uuesti kirjutada (ok, tegin copy-paste) ja voilaa…mingil imelikul põhjusel tulid pildid nähtavale.

Abistajatele suured tänud!
    Kõike kaunist!

#90079 Reply
    Member

Picasas on vist jälle midagi muudetud :S ei leia ma enam üles kohta link to this photo
    Ja niisama fotot blogisse pannes ei saa ma suurust kontrollida. Või olen midagi väga olulist ära unustanud…

#90080 Reply
    Susa
    Member

Proovisin:

Kui teised peale minu ka seda pilti näevad, siis on asi lihtne – avad pildi, klõpsad sellel parema hiireklahviga, valid properties ja sealt kopid aadressi, mis lõpeb .jpg
    Aadress tagide vahele ja pilt olemas.
    [img]aadress[/img]
    Üles tuleks siis laadida õiges formaadis foto.

Mul on Flickri albumid, seal saab valida, millises suuruses fotot kasutada soovid.

#90081 Reply
    Member

Ma siin olen igasuguste erinevate suurustega katsetanud. Proovin veel paar korda:) ehk läheb õnneks

#90082 Reply
    Silpsolps
    Member

Käisin just Picasas vaatamas. Oli küll kõik olemas, sai linkida ja pildi suurust valida täpselt nagu ennegi. Kas sa ikka sisse olid logitud?

#90083 Reply
    Member

Ma ei oska oma blogisse kuidagi mingeid nuppe ega täppe ega edevaid vidinaid lisada mida kõike tahaks ja seega ongi teine selline plass. Mõtlesin alustada vähemalt sellest, et sätiks pildidki postituse keskele. Paneb ta need ju automaatselt vasakpoolsesse serva. Oleks ka vähe nägusam. Aga no välja ei mõtle kuidas see käib. Luurasin siin teiste koode ja lugesin siin teemasid läbi, aga ei leia lahendust ega saa hakkama.
    Laen omale pilte blogisse picasast. Suuruse valin juba seal ja siis kood kopipastega aknasse. Aga kuhu peaks kirjutama selle võlusõna “center”, et ta asetaks pildi postituse keskele? Kas juba kuskil template failis või selle pildikoodi sisse kuskile?
    Sellega, et pildile tuleks ka raamike ümber, ma ei julge praegu veel mässama hakatagi.

p.s. mu blogi ise on siin : http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=1979

Aitäh avitajatele juba ette!

#90084 Reply
    Silpsolps
    Member

Selleks, et pilt jääks postituse keskele, tuleb lisada enne pildikoodi algust

ja pärast . Kui sul on postituses mitu pilti järjestikku, siis piisab, kui lisada
    enne esimest pilti ja
    peale viimast pilti. Kui sa aga kirjutad iga pildi järel ka teksti, tuleb iga pilt eraldi tsenterdada, muidu jääb tekst ka keskele.

Kuidas seda koodi sisse kirjutada, ma ei oska. Ehkl leidub siin keegi, kes teab? Oleks lihtsam.

Samuti olen proovinud pildile automaatselt raami ümber saada, aga ei oska! 🙄 Proovisin pildi koodile raami parameetreid juurde kirjutada, aga ilmus ainult must raam, kuigi kirjutasin valge. Raamid olen ma piltidele lisanud mõnes fototöötlusprogrammis või online-programmis.

Ja selleks, et pildile ei jääks ümber koledat sinist raami (näevad need, kes kasutavad IE-d), kirjutan ma iga pildikoodi sisse lisaks border=”0″.

#90085 Reply
    Member

Oh tänud Sulle Siplsolps! Saingi keskele! Kui nüüd viitsiks käiks vanad postitused ka üle. :)

#90086 Reply
    Member

Nonii nüüd siis on saabunud see päeav, kus picasa nagu ma aru saan on lõplikult kadunud ja monstrum Google + on valdused üle võtnud.
    Kogu album veebis on edevaid vidinaid täis aga kadunud on pildivaate kõrvalt , paremalt äärest see võimalus “link to this photo”.
    Kui properties alt pildi link võtta, siis ei ole võimalik tema suurust ega muid vidinaid muuta – või siis õigem oleks öelda , mina ei oska.

Kas keegi hea inimene teab mind juhendada kuidas ma nüüd siis sellest endisest picasawebist ehk siis Google+ albumist pilte blogisse kopeer-pasteerida saan?

Tänud ette.
    Eriliselt tuhm kriit karbis,
    Ruta

#90087 Reply
    Guest

Picasa ei ole kuhugi kadunud.
    Pildi suuruse muutmise kõige lihtsam variant on ära vahetada see nr, mis ma paksuks tegin endale sobivaks pildi laiuseks.:
    https:/ /lh4.googleusercontent.com/-ZfOrTCxr6Bw/UPG3YPKuu9I/AAAAAAAACBU/QCO_gd2MNQg/s912/IMG_9735.JPG

#90088 Reply
    Member

Tänud!
    Ma proovin nii. Eks ma esialgu lähenen katse-eksitus meetodil.
    Ega jah picasa ise-enesest ei ole kadunud, aga ta on metamorfoorunud nüüd google+ks tänu millele on paljud (minu jaoks harjumuspärased) funktsioonid kadunud kui sisselogimisel muutub aadressireal picasaweb.com automaatselt pikaks google+ joruks. Eks see muundumine hakkas juba ammu pihta aga vanad head picasa-funktsioonid säilisid veel kuni tänase päevani minu jaoks…

Ma ilmselt olen juba nii vana inimene, et igasugused muutused viivad mind täiesti rivist välja :D
    Ma pean ju kõik harjumused ümber harjuma.

Aga kui nüüd veel juuksekarva lõhki ajada, siis kuhu täpselt ma nüüd saan need kolmnurksulgudes

märgid panna (millede kasutamist Silpsolps mulle siin ennist lahkelt õpetas), et ta asetaks pildi mu postituse keskele?

Ikka tänud ette!

#90089 Reply
    Guest

Seda ma üritasingi öelda, et minu Picasa küll kuhugi morfeerunud ei ole. Mingi lingi kaudu ehk satud otse Google+ keskkonda, aga Picasa ise saadab alati õigesse kohta ja kui ise õige aadress ribale kirjutada ei ole ka mingit probleemi.

Mil isetegija.net keskkonnas blogi pole, st selle kohapealt olen igaks juhuks tasa.

#90090 Reply
    Member

Mul kahjuks enam veebis picasasse ei jää, ta kargab vastu minu tahtmist otse google+ssi ja seal on minu jaoks kõik uus ja teistmoodi.
    Eks ma ise olen süüdi, et ühe korra vist andsin Goole-le loa, et okei, okei näita mulle siis neid pluss albumeid ka. Aga ma ei imesta kui varsti on uksekell ja Google on ukse taga, et tulla oma tooteid mulle tuppa installeerima. Homsest on külmkapp geemailiga ühendatud.
    See ronib ikka igast praost ise sisse ilma et jõuad hõk-hõk ka öelda.

Minusugused ekstra tühmid arvutikasutajad on lihtne saak…

#90091 Reply
    Drex
    Member

Klõps pildil, mida tahad lisada, parema klahviga, sealt võtad – vaata pildi teavet- (vasaku klahviga)
    Ilmub tabelimoodi asi

sealt siis võtad pildi aadressi
    minul oli see: https://lh3.googleusercontent.com/–k1e28WVrtg/ULPHUzw4VNI/AAAAAAAAYcc/dtILvScCMdA/w756-h595-p-o-k/IMGP0121.JPG

Kartes et pilt võib olla liiga suur, siis muuda natuke numbreid
    ……….dtILvScCMdA/w756-h595-p-o-k/IMGP0121………

756 asemel näiteks 600 ja
    595 asemel näiteks 400

Ma polegi kunagi seda kõrvalolevat linki kasutanud, kuna vajasin pilti suuruses 512
    Eeeee, keeruline sai, aga ehk kuidagi abiks
    🙄

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 305 total)
Reply To: Blogid – pildi lisamine
Your information: