Blogid – pildi lisamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – pildi lisamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 305 total)
  • Autor
    Postitused
  • #90002 Reply
    Guest

Palun abi. Hommikul olid veel kõik pildid alles, nüüd pole enam ühtegi. Arvutialaselt olen üsna tume ka.

#90003 Reply
    Member

Kus su blogi on?

Edit: leidsin. Praegu on pildid tagasi. Viga oli ilmselt nagi.ee-s, sest kõik sealt lingitud pildid olid mingi aeg kadunud.

#90004 Reply
    Member

picasa on üks niru koht…
    pildi panemisel kipub ära kaduma suurust tähistav osa – need s800, s512 jne.
    ja siis muidugi pilt kadunud nagu naksti…
    mis on siiamaani kogemuste põhjal kõige mugavam koht olnud piltide hoidmiseks – oskab keegi soovitada…

#90005 Reply
    Guest

kui mina nüüd pildialbumis tahan pilti salvestada,ütleb mulle fail liiga suur mis nüüd teha? :(

#90006 Reply
    Member

Sul tuleb fail kas mõne arvutis oleva programmiga (ntx Paint, Irfanview, Photoshop vms) väiksemaks teha või laadida ta kuskile sellisesse netialbumisse, kuhu üleslaadides või kus albumis saab suurust muuta (ntx Imageshack, Flickr, Photibucket vms)

#90007 Reply
    Guest

Äkki oskate öelda millisesse albumi,minul on näiteks http://www.album.ee ja seal ma ei leia,kuidas neid muuta! 🙄

#90008 Reply
    Member

Ma mõned näited panin sulgudesse. Eestikeelseid ma ei oska soovitada, kuna pole ise kasutanud, aga võid näiteks nagi.ee uurida, äkki seal on selline võimalus olemas.

#90009 Reply
    Guest

suurimad tänud sulle 😆 see nagi.ee on jumala normaalne ja väga kerge sealt pilte lisada :P

#90010 Reply
    Member

Võta heaks :)

#90011 Reply
    Member

#90012 Reply
    Member

Juta, pilt on vist sul valesse teemasse sattunud :)

#90013 Reply
    Urri
    Member

Kas blogi postil on kuskil eelvaate võimalus enne saatmist? Ma nimelt sain pildi pandud küll, aga kui tegin postituse ära siis selgus et see on hiigel-suur.
    Kui suur peaks üldse pilt olema et see laiuks üle blogi servade? Kustustasin siis selle pildi ära, nüüd näeb blogi välja selline nagu enne postitust. Jama on aga see, et blogi jookseb postituste lehel ja tõenäoliselt mitmed inimesed avavad seda asjata, sest see on hetke tühi blogi.

#90014 Reply
    Member

Sul on postitustekasti laius praegu 400px, seega ei võiks pilt ka laiem olla. Postituste kasti saab muidugi ka laiemaks teha, et sinna laiemaid pilte panna.

#90015 Reply
    Urri
    Member

Tänud, Muhv!

#90016 Reply
    Tintsu
    Member

Midagi kummalist toimub. Kasutan nüüd nagi piltide hoidmiseks. Lisasin tavapäraselt pildid blogisse, kuid ühe pildi asemel jätab märkide-numbrite rea. Proovisin seda pilti mitut erinevat moodi blogisse panna, kuid ei midagi. Ja teised täpselt sama moodi blogisse pandud pildid on korras.

Vaatasin lehe lähtekoodi. Pildi aadressis on ühend 7 f 7 ja sama tähisega on mingi smile ikoon. Ja automaatselt pannakse selle ühendi asemele siis smile ikooni aadress. Kuidas sellest mööda hiilida saaks?

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 305 total)
Reply To: Blogid – pildi lisamine
Your information: