Blogid – erinev vaade erinevates brauserites

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – erinev vaade erinevates brauserites

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 117 total)
  • Autor
    Postitused
  • #91024 Reply
    Susa
    Member

@Pisi-Pisi wrote:

Ära vaata siis IE-ga 😈

Aga on ka neid, kes ei kasutagi muud kui IE – mina näiteks :)

#91025 Reply
    Sibulaplix
    Member

jep, mina ka ei kasuta muud

#91026 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

Tagumine aeg hakata teise brausereid kasutama… 🙄

#91027 Reply
    Susa
    Member

Põhimõtteliselt ei hakka! Ma olen täiesti rahul sellega, mis mul on.

#91028 Reply
    Sibulaplix
    Member

minul pole ka plaanis….milleks peaks???? selleks et seda blogi näha või…. 😆

#91029 Reply
    Member

minule näiteks mozilla ei istu – kodustes arvutites on olemas, tööle pole viitsinud panna …

eks inimese enda asi ka – kui ei taha, et kõik tema blogi loevad, siis las olla nii… kui aga tahab, siis parandab vead blogi koodis ära ja kõik korras

#91030 Reply
    Sirtsuk
    Member

Mina olen kasutanud IE-d mingi 5a. Ei tahtnud mozillat, ilmselt ka põhimõtteliselt. Nüüd olen mozillat kasutanud umbes pool aastat, ja IE-d enam ei taha. 😆
    Ma mozillaga ei näe ühes blogis suuremaid pilte, ilma, et see arvutisse salvestuks, ma lihtsalt ei vaata neid pilte siis suurelt. :P Kellegi blogi oli veel, kus jäi valge taust mozillaga ja ma vaadata ei saanud. Rohkem probleeme ei meenu.

#91031 Reply
    Lynx
    Member

@sibulaplix wrote:

kadjette blog IE-ga vaadates valge leht ➡ http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=4228

Blogi kood üle vaadatud, oluline viga leitud, parandamisjuhis privaatsõnumiga omanikule edastatud.

#91032 Reply
    Member

Nyy saatis mulle kirja, et ma olen teinud ühel real vea.
    Ma parandasin selle ära. Loodan, et nüüd näete mu blogi.
    Hakkangi seda nüüd täiendama, lisan pildid ja värgid ;).

#91033 Reply
    Susa
    Member

Nüüd on kõik ilusti näha :)

#91034 Reply
    Member

Tegelikult, kui on võimalik, siis võiks vaadata oma blogi ka erinevate kuvaritega.
    Ma pidin kreepsu saama praegu. Kodus kaks arvutit. Laua- ja sülearvuti. Mina toimetan üldiselt läpaka taga, sellega ka oma blogi kallal siis nokitsen. Ja praegu, üle ma ei tea, msi aja, istun lauaarvuti taga. Vaatasin oma blogi ning vähe jäi puudu, et oleks röögatanud üle maja: “dziiiiiisas, kui roheline” :P

Kui sülearvuti ekraan jääb hästi tsipake kitsaks mu blogipildi jaoks (peab alt kerima paremalt vasakule lehte, et paremat äärt näha), siis lauaarvuti ekraanil ruumi rohkem kui küll ja seega ka taustavärvi rohkem. :)

#91035 Reply
    Snowdrop
    Member

Mina olen võrrelnud ka, ma põhiliselt ka läpaka taga – olen harjunud, et kõik blogid on pool ekraani laiust ja kui lähen lauaarvuti taha siis terve ekraan täis :)

#91036 Reply
    Member

http://beta.album.ee/files/59/812/orig/10059812_OEtW.jpg.

Täna sain ühelt isetegijalt teada, et ta ei näe mu blogi ilusti. Minule aga paistab kõik kena, olen IE kasutaja. Ei oska ka ise kuskilt parandama hakata. Äkki keegi saab mind aidata

#91037 Reply
    Member

@Laurita wrote:

Täna sain ühelt isetegijalt teada, et ta ei näe mu blogi ilusti. Minule aga paistab kõik kena, olen IE kasutaja. Ei oska ka ise kuskilt parandama hakata. Äkki keegi saab mind aidata

Mozillaga on jah blogi nagu pudru ja kapsad :D Nt minu blogi nupp üldse ei paista välja, eksole !!!!!!! :P

#91038 Reply
    Mercar
    Member

@Laurita wrote:

Hetkel pole aega uurida mis sul blogis viga, kuid ka Netscape näitab põnevalt (sinu panud pilti mul ei avanud- ütleb, et ei leia):

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 117 total)
Reply To: Blogid – erinev vaade erinevates brauserites
Your information: