Blogid – erinev vaade erinevates brauserites

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – erinev vaade erinevates brauserites

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 117 total)
  • Autor
    Postitused
  • #1756 Reply
    Sibulaplix
    Member

mina ei näe maasikmari blogi viimasel ajal 😥 niikui lahti teen lööb kõik aknad kinni. miski IE error ma täitsa õnnetu kohe tahaks ikka näha tema vahvat näputööd

#90950 Reply
    Drex
    Member

😯 pole miskit probleemi täheldanud, ei kodus, ega tööarvutis siia kiigates

#90951 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

@sibulaplix wrote:

mina ei näe maasikmari blogi viimasel ajal 😥 niikui lahti teen lööb kõik aknad kinni. miski IE error ma täitsa õnnetu kohe tahaks ikka näha tema vahvat näputööd

Kasuta Firefoxi 😈 Ja mina pole samuti mineid probleeme täheldanud.

#90952 Reply
    Susa
    Member

Mul on IE ja pole mingeid probleeme ei blogide, kommentaaride ega foorumiga. Ehk vajab su IE repairimist?

#90953 Reply
    Nicole
    Member

mul ka IE ja probleeme pole

#90954 Reply
    master
    Member

Blogiprofid! Kes oskab aidata?
    Mis on valesti, mida ja kus peab muutma,
    kui blogi paistab Mozillas nii:

http://www.isetegija.net/abiks/anne_mozilla.jpg

ja IE-ga nii?

http://www.isetegija.net/abiks/anne_ie.jpg

#90955 Reply
    Member

Miks on nii, et kui ma Mozillaga blogisi vaatan on mõned kohe täitsa segi ja paigast ära. Exploreriga aga on kõik korras ja ilus. Kasutan ise tavaliselt Mozillat ja alguses tundus imelik miks mõned blogid sellised välja näevad proovisin siis Explorerit ja üllatus oli suur. Eks need blogi omanikud kasutavad ise ka Explorerit ja nende jaoks on kõik nii nagu peab. Minul aga tüütu kui mõnda blogi ei saa Mozillat kasutades lugedagi. Kas ma ainus kes seda märganud? 🙄

#90956 Reply
    Mercar
    Member

Netscapega sama lugu. Mõnes kohas aga vastupidi (mina näen ilusat teksti aga teised mitte), näiteks selles blogis pidavat teistel probleeme olema (pole isetegija blog, aga siit selles teemasläbi “jooksnud”).

Näiteks seeblog näeb minul Netscapega vaadates välja nii:

(klikkides peaks suurt pilti näitama)

#90957 Reply
    Lynx
    Member

Nii palju kui mina asjast olen arusaanud siis mozilla brauserid ei armasta vigu koodis. Tõepoolest kiusupunni blogi oli IE ga vaadates korras..taust kollane ja pildid paigas..aga kui teha view page source siis on näha, et vead on sees. Näiteks pole background color koodi ees trellide märki. Kui see sinna panna siis näitab ka firefox tausta kollasena. Siis on ära jäänud koodis üks sõna ja kassipildi link on vales kohas…kui need 3 asja ära parandada siis on kõik taas korras.

#90958 Reply
    Member

@Eleanora wrote:

Miks on nii, et kui ma Mozillaga blogisi vaatan on mõned kohe täitsa segi ja paigast ära. Exploreriga aga on kõik korras ja ilus. Kasutan ise tavaliselt Mozillat ja alguses tundus imelik miks mõned blogid sellised välja näevad proovisin siis Explorerit ja üllatus oli suur. Eks need blogi omanikud kasutavad ise ka Explorerit ja nende jaoks on kõik nii nagu peab. Minul aga tüütu kui mõnda blogi ei saa Mozillat kasutades lugedagi. Kas ma ainus kes seda märganud? 🙄

mina kaolen märganud. kusjuures kole kahju kohe, sestmõnele panin blogi hinde selle võrra halvema, et kujundust pol eollagi. Juhuslikult IE-ga vaadates avastasin, et enamusel blogid tiptop korras.

#90959 Reply
    Member

Eleanora Postitatud: 01 November 2006 23:27:38 Teema:

Miks on nii, et kui ma Mozillaga blogisi vaatan on mõned kohe täitsa segi ja paigast ära. Exploreriga aga on kõik korras ja ilus. Kasutan ise tavaliselt Mozillat ja alguses tundus imelik miks mõned blogid sellised välja näevad proovisin siis Explorerit ja üllatus oli suur. Eks need blogi omanikud kasutavad ise ka Explorerit ja nende jaoks on kõik nii nagu peab. Minul aga tüütu kui mõnda blogi ei saa Mozillat kasutades lugedagi. Kas ma ainus kes seda märganud?

Mina panin praegu tähele, et minu blogi on IEga hoopis miskit muud kui Mozillaga. Ise kasutan Mozillat. Jama värk jah. Ise ei oska miskit teha 9chin

#90960 Reply
    Member

ma mainiks siin ka eowyni blogi, maasikmari blogi ja kribukrabu blogi, kel kõigil on IEga väga kenad kujundused, aga mozilla FFga hoopis midagi muud :( neid on veelgi, aga pole kõiki meeleski enam. äkki saab neidki aidata?

#90961 Reply
    Lynx
    Member

Panen kirja :)

Blogide remontimises olen vist kõva käsi juba ….

#90962 Reply
    Eowyn
    Member

Sättisin veidi oma blogi, kas nüüd on ka mozilla ff-ga vaadates mu blogi sassis? (kasutan ise IEd).

#90963 Reply
    Mercar
    Member

Netscapega on korras (Mozilla kohta ei tea).

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 117 total)
Reply To: Blogid – erinev vaade erinevates brauserites
Your information: