Blogid – alustamine ja seadistamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – alustamine ja seadistamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 537 total)
  • Autor
    Postitused
  • #23317 Reply
    roosike
    Member

Postitust proovisin muuta ,enne oli mul link pildile ,aga tahtsin panna kohe nähtava pildi,aga kadus kogu kupatus.

#23318 Reply
    Sapsi
    Member

Tegin omale parema tulba, kuid ei oska seda

asja teist tekitada ja kuhu vahele see peaks üldse minema???
    #23319 Reply
    Member

selle

järel tulevad alapunktid

.: Lingid :.

jne. Kohe sinna järgi võidki kopida selle side2 ja sinna alla jälle need sideheaderitega osad.

#23320 Reply
    Sapsi
    Member

mul on sinna vaja vaid ühte alagruppi vaja. Kas siis copin vaid ühe?

#23321 Reply
    Member

jah, nii palju kui vaja, nii palju neid sinna tekitadki. Kui tahad mõnda nendest, mida saab täita Seadista blogi alt, sinna, siis teed cut ja paste side1 alt. kui tahad sellist, mille alla ise linke panna, siis lihtsalt copy paste ja nimetad ümber.

#23322 Reply
    Sapsi
    Member

Sain tekitatud aga valesse kohta. Lajatas keset lehte mitte paremale. Arvatavasti eespool kala seesaga kes selle küll üles leiab 😯

#23323 Reply
    Member

saatsin sulle sõnumi sel teemal ;)

#23324 Reply
    karmen
    Member

Mul ka mure 😳
    Kuidas ma saaksin teksti pildi kõrvale, nii nagu ampsakul see on?

#23325 Reply
    Mercar
    Member

@karmen wrote:

Mul ka mure 😳
    Kuidas ma saaksin teksti pildi kõrvale, nii nagu ampsakul see on?

Mina nii ei oska, et tekst pildi alla edasi läheb. Muidu (kaks kõrvuti tulpa nagu mõnelpool minu blogis) on aga tabel.

Siia käib tekst või pilt, mis läheb vasakule poole

Siia aga tekst või pilt, mis peab olema paremal pool

#23326 Reply
    Member

ma kopeerisin selle koha ja “asi”, mis pildi teksti sisse nihutab on siis punasega

align=”left”>

jätkuvalt soovitan eelnevalt uurida lehekülge http://www.w3schools.com kohti, mis puudutavad html-i ja css-i!

#23327 Reply
    Mercar
    Member

align=”left”>
    Kui viidata ei taha siis vist peaks ainult sellest jupist piisama? Kui panna kohe piisavalt pisike pilt, siis pole ju suuruse määrangut ka vaja…

#23328 Reply
    kelly26
    Member

Nii. Nüüd on blogi pea muutumatul kujul juba nii kaua üleval olnud, et aeg on tõsiselt arenema hakata :)
    Võtsin Muuda Blogi Stiili kasti lahti ja alustuseks asusin värvikoode vahetama. Noh, et lihtsalt teaks, kus on mis ja mida muutes mis muutub:) Loogiline, eks? Aga osade asjade puhul ei muutunud mitte midagi!
    Senise versiooni seivisin kenasti ära, juhuks KUI muutub midagi. Ja proovi jaoks lõikasin stiilist ühe suure lõigu täiesti ära. Et näha, kas midagi ka reaalselt ära kaob.
    Ellimineerisin säärase lõigu:

blockquote { background:#66FF66; font-family: Verdana, Tahoma, Arial, Verdana, Helvetica, Georgia, serif, “Times New Roman”; font-size:7pt; padding:5px; color:#66FF66;}

Ja salvestasin muudatused. Aga MITTE MIDAGI EI KADUNUD ÄRA. Mul ongi nüüd küsimus: Kas selles stiilis võib olla kirjas sada asja, mis blogi ilmet tegelikult ei mõjutagi? Ja mis on need põhilised? Kui stiilist copy-paste tegin, ja välja printisin, sain 10 lk lahedate sulgude ja kastikestega teksti HI HI HIII…

Ja veel üks küsimus: kui ma valin TÄIESTI uue väljanägemise ette antud variantide seast, kas kaotan kogu senise blogi ja pean otsast peale hakkama või postitused iseenesest jäävad alles? Igatahes on mul nüüd NIIII PÕNEV 😆

#23329 Reply
    Sibulaplix
    Member

kui valid täiesti uue põhja, siis postitused jäävad ikka alles :)

#23330 Reply
    kelly26
    Member

Tänks, Sibulaplix. Ma lihtsalt mõtlen, et see stiili asi on minu valitud kombinatsiooni põhjal HÄSTI HÄSTI pikk. Ja kui osa sellest jutust, märkidest ja koodidest muutmisel mingit mõju ei avalda, siis äkki saab ka nõnda, et deleidin vaikselt üleliigsed ära ja vaatan, mis saab. Kõikidest neist asjust, mis sisaldavad tulpade asukohta ja värvi ja laiust-kõrgust ning muud säärast saan ma juba aru (JEHUUU!!!). Aga on HULK teksti, millest ei sõltu mitte midagi. Katsetan veel… Keskmise tulba sain juba sama kõrgeks kui teised ja nii laiaks ka, et teistega oleks sama suur vahe. See blogi uurimine on mind täielikult köitnud ja võimalik, et lähinädalatel käsitööd ei teegi. Teen blogitööd. PÕNEV!

#23331 Reply
    Sibulaplix
    Member

kui kasutad IE-d siis opera või mozilla vms võib näidata sinu blogi teisiti (vigaselt) kui oled kustutanud ära miskit. ühele ei mõju, teisele mõjub

mõni asi hakkab muutuma ka alles siis kui oled hunnik teisi asju ka ära muutnud…minul vähemalt oli nii…

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 537 total)
Reply To: Blogid – alustamine ja seadistamine
Your information: