Blogid – alustamine ja seadistamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – alustamine ja seadistamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 537 total)
  • Autor
    Postitused
  • #23302 Reply
    Hetty
    Member

Aitähh PÕRGUKIZ! Seda mul vaja just oligi. Proovin nüüd oma jõududega hakkama saada. Tänud veel kord. icon_mersi

#23303 Reply
    Member

:D

Aga ennem, kui muutma hakkad, salvesta nt Wordi oma vanad setingud ära, sest kui midagi setingutes nihu läheb, saaks alati taastada ;)

#23304 Reply
    Member

Ma siin ka mingil ajal üritasin oma blogi veidi muuta. Aga nüüd avastasin, et kõik see, mis tegin oli lihtsalt kadunud. Ma olen tähele pannud, et mul ainukesene see mure ei ole. Millest see tekkida võib, et teed midagi aga siis lihtsalt kaob ära?

#23305 Reply
    Member

@Eleanora wrote:

Miks on nii, et kui ma Mozillaga blogisi vaatan on mõned kohe täitsa segi ja paigast ära. Exploreriga aga on kõik korras ja ilus. Kasutan ise tavaliselt Mozillat ja alguses tundus imelik miks mõned blogid sellised välja näevad proovisin siis Explorerit ja üllatus oli suur. Eks need blogi omanikud kasutavad ise ka Explorerit ja nende jaoks on kõik nii nagu peab. Minul aga tüütu kui mõnda blogi ei saa Mozillat kasutades lugedagi. Kas ma ainus kes seda märganud? 🙄

heh, alles eile jändasin poole ööni selle asjaga:P
    selgub, et osa IE-sid teevad mingid “putukat”
    siin sellel isegi eraldi nimi pandud http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_Explorer_box_model_bug

mina lahendasin niivõrd kuivõrd probleemi sellega, et osa px vahetasin em-ide vastu välja.

#23306 Reply
    Member

meenutuseks – kel blogid väljaspool isetegijat saavad need lisada siia

#23307 Reply
    Member

Kas keegi oskab öelda, kuidas ma oma blogisse saaksin kolmanda eraldi tulba bannerite jaoks. Praegu on kaks aga tahaks paremale ka ühte.

Aitähh

#23308 Reply
    Susa
    Member

Ma proovisin ka eile endale teist tulpa juurde tekitada bannerite jaoks. Tulp tekkis, aga sellise veaga, et lükkas tekstiosa edasi, mitte ei tulnud teisele poole teksti.
    Kas keegi teab, mida on vaja sinna koodi veel juurde kirjtuada, et banneritulp ilusti tekstist paremale koliks?

#23309 Reply
    Mercar
    Member

Minul mõlemad tulbad paremal pool ja postituste osa on umbes 650 pix. tulba kood minul selline (asub blogbody ja biedeblogi osa järel koodis.):

#menu {

position:absolute;

top:142px;

left:660px;

width:148px;

background:#BDECAA;
    border-left:1px solid #BC893E;
    border-bottom:1px solid #BC893E;
    border-right:1px solid #BC893E;

font:10px verdana, arial, helvetica, sans-serif;

font-weight:normal;

color:#763227;

padding:2px;

margin-bottom:20px;

}

Kusjuures veel ühe tulba lisamisel tahab position left eelmise tulba laiust (mitte kogu kupatuse, mis teisest tulbast eespool on). (see siis neile kes tahavad paremale kahte tulpa teha)

#23310 Reply
    Member

Susa, see kuhu tulp tuleb oleneb nendest pikslitest, mis sa sinna left (kaugus vasakust servast) ja width (tulba laius) paned. kui tahad paremale serva tulpa saada, peab selle kaugus vasakust servast olema 1 tulba ja postituse tulba pikslite summa pluss esimese tulba kaugus vasakust servast pluss nats veel, kui tahad neile vahesid ka jätta.
    vähemalt minul nii töötab, mingit muud trikki mäletamist mööda küll koodis ei kasutanud :)

#23311 Reply
    Susa
    Member

Liitsin kõik need pikslid kokku ja tulemuseks oli see, et tulp maandus küll õigesse kohta, aga tekst ujus tema ees hoopis ekraanilt välja!

#23312 Reply
    Member

@Susa wrote:

Liitsin kõik need pikslid kokku ja tulemuseks oli see, et tulp maandus küll õigesse kohta, aga tekst ujus tema ees hoopis ekraanilt välja!

vot nüüd ma võin vaid oletada, aga kas need trellid ees ja konksuga sulud ees ja järel on kõik omas paigas?

#23313 Reply
    Member

kuidas saab blogi pealkirja blogi keskele, praegu on vas.nurgas 🙄

#23314 Reply
    Sapsi
    Member

ma momendil katsetan oma blogiga ja minul on selline koht:

.titolo {

font:15pt georgia, tahoma, serif;

font-weight:bold;

text-align:center;
    color:#ffffff;

margin:5px 0px 0px 0px;

padding:2px;

}

see punane osa kirjuta nagu mul, siis ehk mõikab :D

#23315 Reply
    roosike
    Member

Tahtsin oma blogis teha pilti nähtavaks,klikkasin muuda,ja siis oligi kadunud minu sissekanne.Nüüd on mul tühi blogi 😥 .Tahaks lihtsalt teada,et kas ma kustutasin nüüd selle ära või on see kuskil peidus.Ja kadunud on ka see arhiivi koht.

#23316 Reply
    Lynx
    Member

Kas üritasid kujundust muuta? Või postitust muuta? Kui kujunduse muutmisel läks midagi valesti siis proovi uus kujundus panna..

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 537 total)
Reply To: Blogid – alustamine ja seadistamine
Your information: