Blogid – alustamine ja seadistamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – alustamine ja seadistamine

• This topic is empty.
Viewing 12 posts - 526 through 537 (of 537 total)
  • Autor
    Postitused
  • #23782 Reply
    Guest

Lisasin omale just uue postituse ning kui selle ära olin saatnud, avastasin, et terve blogi hulluks läinud.
    Ma ei muutnud mingeid seadeid…mul polnud isegi lahti see aken, kus seda teha saaks. Samas kui teise blogi vaatasin, oli temal justkui korras.
    Kas tegu siinse jamaga või siis tõesti minu pläk?

#23783 Reply
    Guest

Tere!

Tahtsin oma profiili lehel parooli muuta ja tuleb ette selline kiri :
    Fatal error: Call to undefined function: session_reset_keys() in /data01/virt6738/domeenid/www.isetegija.net/htdocs/phpBB2/includes/usercp_register.php on line 539
    Kas keegi moderaatoritest vaataks natuke , miks ei sa muuta?

Kena hilisõhtut!

#23784 Reply
    Guest

… ja nagu imeväel läks seekord muutmine korda . Ei teinud midagi teistmoodi ja näitas sama kirja aga ära on muutnud :-)

#23785 Reply
    Guest

Tere,
    Alustasin oma blogi, kuna olen ka veidi käsitöö huviline, kuigi mitte kõige nobedam näpp ja blogipidamisest ka suurt ei tea, kuna pole seda kordagi teinud.
    Kuid siiski, alustasin blogiga kuid aktiivseks pole veel tehtud.. Kas see võabki mitu päeva aega või olen ma millegagi puusse pannud ja valesti teinud? Palun abi..

Ryyn

#23786 Reply
    Member

Aktiveerisin ära, aga palun kirjelduse küll lühemaks teha, muidu võtab see bloginimekirjas hiiglama suure pinna enda alla. Pikema kirjelduse endast võib blogisse panna.

#23787 Reply
    Guest

Aitäh!

#23788 Reply
    meery
    Member

Blogiga probleeme. Kui lähen oma blogisse, siis viskab sellise pildi ette. Kajuks ma ei oska enam midagi teha. Kas peaks oma blogi ära kustutama.

#23789 Reply
    Sokike
    Member

Meery, Sinu link näitab tühja valget lehte. Kas nii ongi? Blogide otsinguga näitab küll justkui korras ja sisuga blogi. Võibolla on pilt erinev sõltuvalt netibrauserist, mida kasutad? Oled hiljuti koodis midagi muutnud? Igaks juhuks kordan jälle üle vana tõe, enne kui midagi muuta, salvesta kuhugi algne olukord, et oleks võimalik vajadusel seda taastada.
    Ega ma mingit tarka nõu anda ei oska, kui et kustuta oma arvutist küpsiseid ja proovi erinevaid netibrausereid ning vaata, mida näed.

#23790 Reply
    meery
    Member

Mulle tuleb ette free-blog-content.com leht ja olen nüüd proovinud kahes erinevas arvutis ja enda telefonis. Midagi pole seadistuses muutnud, pole blogi paar kuud kasutanud ega vaadanudki, eile alles vaatasin ja siis lõi juba selle lehe ette.

#23791 Reply
    Guest

See probleem on siin mitmel olnud, kahjuks ei meenu mis teemas see jutuks oli :( Kuid Silpsolps oli minu teada päästja, kes välja aitas ja nõu andis mis seal teha tuli :)

#23792 Reply
    Member

@Silpsolps wrote:

Koffikannu blogi sai ka korda. Tundub, et keegi on osadesse blogidesse sisse häkkinud ja seda teinud. Siin ju aeg-ajalt tuleb neid spämmkommentaare ka massiliselt. Nii et kui keegi veel kusagil midagi avastab, siis tuleb blogist eemaldada free-blog-content link/bänner.

Võimalik, et see bänner oli blogides juba varem ja töötas, nüüd lihtsalt enam ei tööta. Vaata oma külgveerud koodis järgi, kas on kuskil selline asi (Muuda blogi stiili alt).

#23793 Reply
    meery
    Member

Tänud. Oligi selles asi, nüüd korras

Viewing 12 posts - 526 through 537 (of 537 total)
Reply To: Blogid – alustamine ja seadistamine
Your information: