Blogid – alustamine ja seadistamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – alustamine ja seadistamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 511 through 525 (of 537 total)
  • Autor
    Postitused
  • #23767 Reply
    Member

Võimalik, et pead veel kaua ootama, sest need adminnid, kes sellega tegelevad, on puhkusel :)

#23768 Reply
    Guest

Aga kuidas ma teada saan, kas ma olen õigesti teinud või mitte. Mul on mitu päeva oodanud seda blogi kinnitamist. alguses tegin ilmselt ise valesti, kõiki lahtreid ei täitnud. Nüüd täitsin ära, aga jätsin vanuse tühjaks. Oma blogi vaatama minnes annab ikka ühe ja sama teate:
    “! Viga !

Vabandust
    Waiting for admin validation”

Kas siis on viga (minu viga, midagi valesti) või tuleb oodata, millal admin kinnitab? Ma võin oodata küll, kui teaks, et midagi valesti pole :)

#23769 Reply
    Member

Nonii, ma võtsin kogu oma julguse kokku ja aktiveerisin 6 blogi oma arust ära :D Kui ei ole/leia, siis on minu süü. Igatahes jõudu uutele blogijatele!

Kristilo, palun tee sina oma blogi tutvustus natuke lühemaks, muidu võtab see blogide nimekirjas liiga palju ruumi. Ca 2-3 rida peaks piisav olema, pikema tutvustuse võib alati otse blogisse lisada.

#23770 Reply
    Guest

Aitäh! (Muutsin kirjelduse lühemaks ka.)

#23771 Reply
    Member

Vahetasin oma blogis bannereid ja nüüd on külastuste arv kadunud. Kas ma kustutasin midagi ära, et enam külastuste arvu ei näita? Arhiivi sain tagasi, kuid külastuste arvu ei oska tagasi panna. 😥

#23772 Reply
    Sunray
    Member

Seal on midagi paigast ära. Need horisontaalselt jooksvad jooned ei peaks sel niimood olema. Mina näen nii – avades sinu blogi – lehekülje lähtekoodi, siis seal kus on külastuste lugeja, real 381 on kaduma läinud

. Kui lähed oma blogi stiili muutma otsi üles koht –

.: Külastusi :.  

052415

ja paranda see –

.: Külastusi :.

052415

#23773 Reply
    Member

Ma olen vist midagi põhjalikult ära rikkunud, kuigi külastuste loendamise sain nüüd tagasi. Muu ei ole tegelikult vist nii oluline. :?
    Aitäh, Sunray!

#23774 Reply
    Guest

Ma nüüd olen hädas!

Tahtsin ka endale väga ilusat blogi aga selleks pole oskuseid. Õnnetuks teeb.
    Nüüd tahaksin asju lisada aga ei oska.

Miks see kõik nii keeruline peab olema?

Kuidas ma saan neid TK bännerieid (äkki olid) oma blogisse?
    Kuidas saan neid meeldib ja ei meeldi ja loen ja vaatan asju kustutada või asendada näiteks millegi muuga.

Ja need pildid on ka jube suured ja kui painti pole siis ma ei oska ka neid väiksemaks teha.

Aga palun vabandust, et sai selline hädaldamise jutt siia.

Palun aidake või suunake mind kuskile kohta, kus on blogi kasutamise õpetus.

#23775 Reply
    Sunray
    Member

See on selline teema, et ei saa päris kõike näpuga ette näidata, vähemalt mitte arvuti teel.
    Enne kui midagi oma blogi stiilis muudad, copy oma blogi stiil, juhuks, kui midagi juhtub väga viltu minema.!
    Aga kui konkreetselt sinu küsimustele vastata, siis
    *Bännerite lisamine – ava blogide lehelt oma kasutaja kohal olevast

Minu blog
    Loo oma blog!
    Lisa/muuda posti
    Seadista blogi
    Muuda blogi stiili
    Isiklik pildialbum

valikust – muuda blogi stiili.
    Edasi keri allapoole, kuni jõuad

Sealt allapoole

Selle sõna “Likes” võid asendada endale meeldiva sõnaga, aga jälgi, et kõik märgid jääksid koodis alles. Sinna alla võid panna enda väljavalitute bännerid, nende koodid leiad tavaliselt blogidest, on banner ja selle all nupukese kood. Algavad nad tavaliselt
    *piltide kohta.
    Soovitan sul leida mõni pilditöötlusprogramm, kus on võimalik pildi suurust muuta. Ise kasutan Picasat ja IrfanView`i.

#23776 Reply
    Guest

Tänan Sunray.

Praegu lugedes tundub isegi, et ma selliseid muudatusi suudaks teha.

Eks ma siis proovin nüüd lähiajal võtta jälle aega ja hakata siin katsetama.
    Aeg näitab
    😆

#23777 Reply
    Guest

Tere!

Blogi kujundamisel võib abi olla http://ajaveeb.weebly.com/vidinad.html

Piltide lisamisest… räägin oma kogemusest… kasutan Hoti albumit.
    Kui panna pildid Hoti albumisse, siis on soovitav kasutada avalikku albumit, sest vastasel juhul kaovad pildid kohe blogist, kui Hotist välja logida.

Mina kasutasin piltide väiksemaks tegemiseks http://www.resizeyourimage.com/.

Loodan, et minu kogemustest on siin kohal kellelegi kasu, kahjuks on paljud blogid ilma postitusteta, ilmselt on blogijad alla vandunud.

Aega ja kannatlikku meelt blogiga alustajatele!

Uudistaja1

#23778 Reply
    Silpsolps
    Member

See esimene link ei toimi: Page Not Found.

#23779 Reply
    Snowdrop
    Member

Esimesel lingil tuleb html-i tagant punkt ära kustutada, siis toimib.

#23780 Reply
    Guest

just…minu viga :(

#23781 Reply
    Silpsolps
    Member

uudistaja1, sa saad oma postitust muuta – paremal servas on nupp “Muuda”. Saad lingi õigeks parandada.

Viewing 15 posts - 511 through 525 (of 537 total)
Reply To: Blogid – alustamine ja seadistamine
Your information: