Blogid – alustamine ja seadistamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – alustamine ja seadistamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 537 total)
  • Autor
    Postitused
  • #23752 Reply
    Guest

Nagu õeldud: kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab :D
    Enam ei saa arvuti tagant äragi , niipalju huvitavat ja ilusat

#23753 Reply
    GatyKatrin
    Member

Palun abi!

Olen siin üsna algaja ja alustasin blogi kujundamist.. aga nüüd väike mure.. Minu blogis vasakpoolses tulbas oleks vaja kirjavärvi muuta, kuna ei paista välja, ehk keegi hea inimese oskab mind õpetada? :)

#23754 Reply
    Member

Värvi muutmise kohad on kõik need, kus on color: ja seal järel mingi kood koos #- märgiga. See märk on oluline! Vot see kood tuleb sobiva värvi koodi vastu vahetada. Koode leiad värvikaartidelt, mille omakorda leiab Googlest märksõnaga color chart. Neid color kohti on koodis mitmeid, hakka ükshaaval muutma ja vahepeal vaata tulemust, siis saad aru, mis millist kohta puudutab ;)

#23755 Reply
    GatyKatrin
    Member

Aitäh vastuse eest Muhv, aga siiski seda mida ma muuta soovisin ei suutnud leida :)

#23756 Reply
    Snowdrop
    Member

aata kas leiad oma blogi koodist ülesse sellise koha:

body {
    font: 100% Cambria, Arial, Helvetica, sans-serif;
    background: #666666;
    margin: 0;
    padding: 0;
    text-align: center;
    color: #008000;

Kui sinisega oleva värvi koodi ära muudad siis peaks korras olema. Ma vähemalt loodan :)

#23757 Reply
    GatyKatrin
    Member

Aitäh Snowdrop, sai korda,, mul olid puudu need kaks viimast rida sealt.. lisasin need koodi ja nüüd sain muuta.. :)

#23758 Reply
    Snowdrop
    Member

c555r4

#23759 Reply
    Member

Tere kallid kaaslased.
    Mul on üks väga rumal küsimus. Vahest on sellele ka juba vastatud aga seda infot on siin suht palju ja ma ei märganud seda.
    Nimelt minu probleem on selles, et kuidas ma saan oma blogisse enda tehtud asjadest pilte. Ma pole just väga kodus selle piltide värkide ja särkidega. Nimelt on mul mõned pildid minu isiklikus pildialbumis aga ma ei oska neid blogisse panna. Kui ma läksin lehele lisa/muuda posti siis sinna kõrvale tulid pildid. Aga kuidas edasi. Või olen täiesti valel teel.
    Paalun aidake :(
    Tänan kõiki kes aitavad.

#23760 Reply
    Guest

nonii… ei sa ei ole valel teel, lihtsalt tee pilt uues aknas lahti ja kopeeri aadress. Nüüd tte lahti “Lisa/Muuda posti” ja seal on sellised pisikesed kastikesed kus on umbes sellised kirjad nagu URL ja List ja veel midagi. seal on ka kastike kirjaga Img nüüd klikka sellele ja sulle tuleb ette kastike kuhu pasted selle pildi aadressi. nüüd vajuta ok ja kui nüüd postituse lisad on pilt postituses.

Loodan et said aru!

#23761 Reply
    Guest

ma olen juba pea 4h ootanud et saada aksepteerimist*
    muudan :: Õnneks nüüd sain

#23762 Reply
    Member

Mida?

#23763 Reply
    Guest

Appi, aidake hädavarest!
    Olen väga totu, pole kunagi ühtki blogi teinud, nüüd tegin suure hurraaga ja selgus, et ma ei saa hakkama blogisse piltide lisamisega…. Tekst on kenasti kohal, aga piltidega olen pusinud juba paar tundi… 😳
    Küsida polevat häbiasi, aga ikka häbenen… 🙄
    Palun, kas keegi seletaks “puust ja punaseks”, kuidas see käib?
    Ette tänades
    Evekana

#23764 Reply
    Silpsolps
    Member

Tasub läbi töötada teema Blogid – pildi lisamine.
    Lühidalt, pilt tuleb kõigepealt üles laadida kuhugi netialbumisse. Sealt saab siis juba pildi aadressi blogisse panemiseks. Alustuseks soovitan näiteks Nagi albumit.

#23765 Reply
    Guest

Aitäh, Silpsolps!
    Hakkan katsetama.

#23766 Reply
    Member

@HKäsitöö wrote:

ma olen juba pea 4h ootanud et saada aksepteerimist*
    muudan :: Õnneks nüüd sain

See pole ju hull miskit, ma ootan juba mitu päeva.

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 537 total)
Reply To: Blogid – alustamine ja seadistamine
Your information: