Blogid – alustamine ja seadistamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – alustamine ja seadistamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 537 total)
  • Autor
    Postitused
  • #23707 Reply
    Member

Tore oleks see, kui sa ise lingi oma blogile siia lisaks, et abistajad seda ise taga otsima ei peaks.

Lisatud: sul on border left ja right pandud valge koodid, samuti on taust valge, seepärast neid raame näha polegi.

#23708 Reply
    Guest

Tegelt ma tahtsin teada, kuidas panna raami ümber mitte tervele sellele osale, kus on postitused, vaid igale postitusele eraldi, et tekiks mingisugune korrapära….palun vabandust kui ei seletanud väga selgelt.
    Minu blogi on http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=30928

#23709 Reply
    Member

Kindel ei ole, aga proovi, kui #content { all ikkagi ka küljeraam nähtavaks teha, kas siis mitte ei jäägi nii. Teine variant on, et otsid blogide seas sarnasel põhjal blogi või siis sellise raamiga blogi nagu tahad ja võrdled koode (kui blogis vajutada teksti taustal paremat hiireklahvi ja valid View page source, siis avanab aken lehe koodiga).

#23710 Reply
    Guest

Kas keegi oskab mind aidata? Olen siiani oma blogi muutmisega ja nupukeste lisamisega hakkama saanud,aga nüüd ei leia mina sellist kohta,kus saaksin oma kuupäevade kastikest nihutada postituste tulba kohal keskele.Ühesõnaga hetkel algavad postituste ja kuupäevade veerud mõlemad vasakult äärest,tahaks et see roosa kastike koos kuupäevaga oleks ilusti keskel.Pusin juba mitu päeva ja lugesin ka juhiseid,aga katsetused ei andnud tulemusi :(
    BLOGI
    Tänud ette!

#23711 Reply
    Member

Ilmselt tuleb koodis sinna posted alla kopida see text-align:center;

#23712 Reply
    Guest

Tänud Muhv!
    Kopeerisin selle,aga ikka ei muutu miskit :(

#23713 Reply
    Member

Minul Firefoxiga vaadates küll on nüüd keskel :)

#23714 Reply
    Guest

Igal juhul suured tänud abi eest!!! :D
    Ilmselt viga minu arvuti programmis.

#23715 Reply
    Member

Kuidas saada nii et postitused oleksid paremal ääres ja About me oleks vasakul? 😳

#23716 Reply
    Mercar
    Member

Kõige lihtsam. Valid sellise template millel nii on.

#23717 Reply
    Member

Kust selliseid leida võiks ja kuidas seda muuta?

#23718 Reply
    Mercar
    Member
    #23719 Reply
    Member

tundub et olen midagi blogi alustamisel valesti teinud, sest ootan juba 2 paeva, et administraator mu blogi aktiveeriks

#23720 Reply
    Silpsolps
    Member

Tasub lugeda seda teemat ja olla kannatlik! :D

#23721 Reply
    Guest

Lugesin teemat ja olen olnud kannatlik, palju kannatlikum kui laps jõuluvana oodates, aga ikka mu blogi pole kinnitust leidnud :(

Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 537 total)
Reply To: Blogid – alustamine ja seadistamine
Your information: