Blogid – alustamine ja seadistamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – alustamine ja seadistamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 436 through 450 (of 537 total)
  • Autor
    Postitused
  • #23692 Reply
    Silpsolps
    Member

@Muhv wrote:

http:// ikka äkki?

Jah, ikka niipidi jah! 😉

Ma olen küll png-faile kasutanud, mõnikord väikseid pildikesi või smaile. Aga üldiselt teen png ja tif failid alati jpg-deks. Kasutada ei tohi bmp-faile.

#23693 Reply
    Lynx
    Member

Õige taustapildi aadress on See Aga soovitan selle png konvertida JPG failiks. Näiteks Photoshopiga. Põhimõtteliselt failisuurus väheneb 50% ja seoses sellega toimub lehe laadimine kiiremini.

#23694 Reply
    Member

Ahjaa, .bmp oli hoopis jah.

#23695 Reply
    kaisakas
    Member

Noh, ma lugesin õpetusest, et aadressi alguseosa tuleb ära kaotada :) Aga sain korda ja tegin jpg’ks ka, aitäh.

#23696 Reply
    Member

Seal on jah nii kirjas, aga see on siit albumist pannes, mujalt tuleb terve aadress panna. (ise ka jamasin tükk aega, sest ka kustutasin pool ära, pole ju seda täpsustust seal juures)

#23697 Reply
    Guest

Appi aidake,kes oskab?Mul läks blogis kõik segi nagu kapsapuder ja ei saa enam kuidagi tagasi vana stiili.Äkki oskab keegi aidata?

#23698 Reply
    Sirtsuk
    Member

Muuda blogi stiili ja vali sama taust, peaks paika minema.

#23699 Reply
    Guest

Mina olen nüüd täitsa jännis. Sutsisin vist kõik asjad ära.Igastahes menüüga on väga suur segadus ja kordateha seda enam ei oska. Tahaks, et kõik kastid oleks nii nagu esimene.

Kas keegi oskab aidata?

#23700 Reply
    Mercar
    Member

Algsete seadistuste taastamiseks vali uus template (koodi muutmise juures ülaservas) . Ja nagu korduvalt öeldud tehke enne koodi näppimist koopia(id) sii saate vaheetappe taastada…

#23701 Reply
    Member

Ja kindlasti võta aega ja loe erinevaid teemasid siin alafoorumis. Tundub, et Sa pole üldse lugenud, sest ka sinu sellele küsimusele oli vastus otse sinu postituse ees olemas 🙄

#23702 Reply
    Guest

Tegin oma blogi, kuid ootan siiani administraatori kinnitust. Kui kaua see aega võtab. Mitu päeva tagasi juba loodud.

#23703 Reply
    Member

‘Tegin postituse.. vajutasin “Saada ära” aga postitust ei ole.. epäris mitu korda proovisin.. mida teha?
    paremal küljel näitab ka, et olen postituse teinud.. tekst on olemas ja puha… aga blogis seda ei kajastu.. see on täitsa tühi..:S

#23704 Reply
    Mercar
    Member

Suure tõenäosusega oled blogi seadetes midagi ära rikkunud ja seetõttu postitusi ei paista. Vt eespool (iga teine mure on selline), template taastamine või koopia abil eelmine versioon taastada on võimalused.

#23705 Reply
    Guest

Mina proovisin ka mitmed päevad tagasi omale blogi teha ja ootan samuti siiani kinnitust. Täna tegin uue katse, kuid samuti tulemuseta. Kas mingi üldine jama või tegin mina midagi valesti? 🙄

#23706 Reply
    Guest

Kas keegi oleks nii tore, et ütleks mulle, kuidas oma postitustele raami ümber panna….olen pusinud ja pusinud, kuid kuidagi moodi ei ole välja tulnud. :(

Viewing 15 posts - 436 through 450 (of 537 total)
Reply To: Reply #23706 in Blogid – alustamine ja seadistamine
Your information: