Blogid – alustamine ja seadistamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – alustamine ja seadistamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 537 total)
  • Autor
    Postitused
  • #23557 Reply
    Member

Lisasin huvitavaid blogisid ja projekti, milles osalen- algul ei pannud tähele,et selline asi juhtus ja salvestasin endale juba selle veaga…..

#23558 Reply
    Member

Ma ei tea, kas sellest oleks abi, aga sul on kõik lingid järjest lisatud, mitte eraldi ridadele paigutatud. Püüa nad Enteriga eraldada, siis ehk ei venita seda tulpa nii laiaks.

#23559 Reply
    Member

Tundub,et asi on hoopis mu enda tehtud nupukeses- blogi muutub selliseks, kui lisan bänneri – aga, miks nii juhtub, ei tea….
    Muutsin tausta hoopis ja sain korda

#23560 Reply
    Drex
    Member

Veider, Mozillaga on mu blogis taust korras, IE-ga taustapilti pole

eelmisel korral oli taustapilt olemas, aga kuna see oli “fixed top”, siis IE-ga kadus ära kirja all olev värv, seega oli kõik nagu blogipõhi.

Hetkel on ka pilt “fixed”, et oleks paigas…

#23561 Reply
    Buterfly
    Member

Tükk aega olen mõttes mõlgutanud,et hakkaks ka blogima siin, võttis aega ja eile siis sai kunagi hommikupooole algust tehtud oma blogiga. Aga probleem selles,et ootan adminilt kinnitust ja siiani pole miskit tulnud. Kas see võtabki nii palju aega?

#23562 Reply
    Member

Ega adminnid ei istu jah 24/7 foorumis, nad ka tööinimesed. Kannatust palun :)

#23563 Reply
    Buterfly
    Member

@Muhv wrote:

Ega adminnid ei istu jah 24/7 foorumis, nad ka tööinimesed. Kannatust palun :)

kanantust jagub, mõtlesin,et äkki mingi süsteemiviga või teab mis,et asjad edasi ei liigu 😉

#23564 Reply
    Guest

Kas see on ka normaalne, et ma juba mitu päeva oma blogile kinnitust ootan? Või on tõepoolest kuhugi mingi süsteemiviga tekkinud?

#23565 Reply
    Member

Normaalne.

#23566 Reply
    Member

kuidas saada oma blogis tulp tagasi paremasse äärde ta mul jookseb tänasest keskel peale postitusi 😳 kahjuks mõikan neist asjust vähe

#23567 Reply
    Member

Keskel jookseb ta sul IE-ga, Firefoxiga on postitusetulba kõrval. Võibolla on asi liiga suurtes piltides, mis IE-s postitusekasti laiaks lükkavad (Firefoxis ulatub pilt lihtsalt kastist välja külgveeru alla). Sul on postitusekasti laius 450px, katsu pildid alati siis selliseks teha, et nad sinna ära mahuvad.

#23568 Reply
    Member

seni polnd nagu probleemi sellega aga eks ma vaatan kuidas saab kas seda numbrit 450 saab ja tohib muuta väiksemaks ? 😳

#23569 Reply
    Member

No siis vbl pole asi pildi suuruses, aga sa saad seda kohe katsetada, kui pildi korraks postitusest kustutad. Kui läheb paika, on asi pildis. Kui sa seda 450 veel väiksemaks teed, siis pead veel väiksemaid pilte panema. Ikka pilt tuleb väiksemaks teha, mitte postitusetulp ;)

#23570 Reply
    Guest

otsisin ja otsisin siit vastust kuid ei leidnud või jäi kahe silma vahele. Esiteks- minu blogi üleval real, kus on 3 otselinki “foorum”, “avaleht” ja midagi vist oli veel on värvid sellised, et ei paista välja need lingid. Eks ma ise midagi muutnud olen aga ei tea enam kus. Tahaks et ikka välja paistaks. :?
    teiseks: lauaarvutil jookseb mu blogi ilusti üle ekraani kuid läpakal on paremal pool tükk tühja maad ainult taustaga. Tahaks, et iga arvutiga vaadates ilusti üle lehe oleks ja ei peaks väiksemaga ka kerima. Oli sellest jah küsimus eespool aga ei saanud aru seletusest.
    ja kolmandaks : kas fotki on halb koht piltide hoidmiseks? Et kaovad hiljem need pildid mul ära blogist mis fotkis on?
    Pildid ja taustad ja nupukesed ja kõik muu sain küsimata ise tehtud kuid neid asju enam läbi ei hammusta. 😥
    üks küsimus tuli veel meelde-tahaksin nii, et kui neid postitusi kuude kaupa vaadata siis selle kuu link, mis vaadatud, muudaks värvi. 🙄

#23571 Reply
    Member

Vaadatud link muutub küll su blogis ülejäänud tekstiga ühte värvi… Või sa tahad et ta muutuks veel mingit kolmandat värvi? Siis muuda ära värvikood a: visited taga.

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 537 total)
Reply To: Blogid – alustamine ja seadistamine
Your information: