Blogid – alustamine ja seadistamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – alustamine ja seadistamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 537 total)
  • Autor
    Postitused
  • #23272 Reply
    Roheline
    Member

Paluks veel abi blogi juures. Blogides on enamasti ainult ühel pool tulp linkide ja kirjeldustega. Kuidas saab teisele poole ka tulba teha? Üks tulp läheb muidu väga pikaks.

#23273 Reply
    Member

mina tegin niimoodi, et otsisin üles selle koha

#menu {mingi tekst}
    ja seejärel kopeerisin lisades sinna
    #menu2 {mingi tekst}

Seejärel tuleb vaadata seda sulgude vahel olevat osa ja panna sellistes kohtades nagu #menu, #menu2, #blog ja mõnikord ka #img klappima kõik positsiooni määravad kohad {left: xxxpx}, so pixlite arv lehekülje vasakust servast vaadatuna (umbes nagu cm-d) – nt #menu {left: 10px}, #blog {left: 10+menüü laius+10px} ja #menu2 {left: 10+menüü laius+10px+blogi laius+10px}

Seejärel tuleb allpool määrata ära tekst, mis kuhu tulpa läheb. See peaks olema siis

ja

#23274 Reply
    Member

mul tekkis sama küsimus ja ampsak vastas ilusti ka.. kuigi ma päristäpselt kõigest aru ei saanud.. nt. see menu ja menu2 aga kui mul pole seal sellist teksti vaid on #side ja #sidebody ja #sidebody2.. siis mida ja kuhu ma pean lisama et sinna paremale selle veeru/tulba saaks.. ma siin ükspäev proovisin aidata trikal seda tulpa sinna aretada aga minujaoks vist ikka liiga suur pähkel 🙄 äkki keegi aitaks…:|

#23275 Reply
    leili33
    Member

kas leidub mingit rohtu selle vastu kui keegi sööb küsimärgi ära?
    püüan blogi menüüs anda linki http://club.osinka.ru/viewforum.php?f=12
    peale Update Template vajutamist on ? kadunud ja lingile vajutades tuleb muidugi veateade The page cannot be found
    (tahaks kohe just kudumise alafoorumisse sattuda)

#23276 Reply
    Member

leili, asenda küsimärk sellega: &#63
    siis peaks toimima. Ise ka olin kunagi hädas ja ampsak lahkelt õpetas :)

#23277 Reply
    leili33
    Member

oi ma tänan, toimib suurepäraselt!

#23278 Reply
    Member

Kui ma tahaks teha koha “Õpetused”, siis kuidas saan sinna alla viited õigetele kohtadele?
    Proovisin nii (nagu foorumisse paneks) Mustikaga värvitud lõng, näha jääb kogu lugu, mitte sõnad. Ilmselt tuleb midagi selle pika jada ette ja taha veel kirjutada? Aga mida?

Proovin siia panna terve lingi, tühiku tegin teadlikult, et näitaks kogupikkuses.
    Mustikaga värvitud lõng

#23279 Reply
    Member

esiteks foorumisse pannes peab olema lingi taga ] ka veel. aga see selleks.

blogid peaks vist olema htmlis, ehk siis:
    jutt tekst
    kui pilti tahad linkima panna siis sellest on ka juttu olnud, siis pane jutt tekst asemele

#23280 Reply
    Member

@rat_013 wrote:

blogid peaks vist olema htmlis, ehk siis:
    jutt tekst
    kui pilti tahad linkima panna siis sellest on ka juttu olnud, siis pane jutt tekst asemele

Mustikaga värvitud lõng

Panin nii, näitab blogis, et on link, aga lehte ei leia.. Mis ma veel valesti tegin? :?:
    Ja annab lingile vajutades sellise aadressi sinna ribale:
    http://www.isetegija.net/“http://www.isetegija.net/index.phpind=blog&op=home&idu=1722&singlepost=5700“
    Ikka tundub miskit väga valesti?

#23281 Reply
    Member

mis ta ütleb? või kuhu juhatab?

#23282 Reply
    Member

Ikka seda ütleb: The page cannot be found
    Jätsin selle lingi oma blogisse praegu üles.

#23283 Reply
    Lynx
    Member

Lingi keskelt on kadunud küsimärk php ja ind keskelt. Äkki on viga selles?

#23284 Reply
    Member

@Muhv wrote:

leili, asenda küsimärk sellega: &#63
    siis peaks toimima. Ise ka olin kunagi hädas ja ampsak lahkelt õpetas :)

Ahhaa, kas see on siis sama nõks?
    Proovin! Tänud :D

#23285 Reply
    Lynx
    Member

ja veel…http://www.isetegija.net kordub 2 korda…korista esimene ära

#23286 Reply
    Member

Mina panin nii, nagu esimeses reas on, see kahekordne osa tuli siis välja, kui vajutasin sellele lingile blogis ning ilmus aadressiribale see aadress ning lehte ei leitud. Ma kohe ei tea, kust selline asi külge ennast pookis senz3

Ühesõnaga — hakkama sain, suur tänu abilistele! icon_mersi
    Aga sain toimima lingid siis, kui olin kopinud siit need ülakomad-jutumärgid, sest mul andis viltused trükkides, siin näidisel olid sirged. No ma ei tea, kas see siis ikka võis mõjuda? Aga arvuti on juba üks salapärane loom asjatundmatute jaoks. 😆

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 537 total)
Reply To: Blogid – alustamine ja seadistamine
Your information: