Blogid – alustamine ja seadistamine

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Blogid – alustamine ja seadistamine

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 537 total)
  • Autor
    Postitused
  • #23482 Reply
    Lynx
    Member

ooda ma aitan

#23483 Reply
    Lynx
    Member

sobib?

#23484 Reply
    Drex
    Member

tänkjuuu icon_mersi smile_lil

mis viga oli, et kui taas pilti vahetaks, et siis poleks jälle valge?

#23485 Reply
    Lynx
    Member
    /div>

selline asi tolgendas koodis...

#23486 Reply
    Member

Mina eile loosin endale blogi, aga aktsepteeringut pole veel saanud 😳 ?

#23487 Reply
    Lynx
    Member

Vabandn kõikide ees..et ma ei ole suutnud koheselt aktiviseerida neid blogisid

#23488 Reply
    Member

Eip ole hullu, ma oleksin pidanud ka kannatlikum olema. Eile tuli mõte, et inimestel ju puhkused 🙄 Aga tänud ma nüüd hakkan pusima.

#23489 Reply
    Member

Minul selline küsimus, et kuidas saaks blogi pealkirja muuta? Mul kogemata puudu jäänud üks täht 😳 , aga blogi seadistuste alt seda teha ei saanud.

#23490 Reply
    Mercar
    Member

Mina saan küll seadistuste alt seda teha. Äkki jäi kogemata muudatus salvestamata (lehe all servas nupp “salvesta eelistused”).

#23491 Reply
    Member

Proovisin seda, aga kahjuks ei aita. Kõike ülejäänut salvestab, aga mitte muudatust pealkirjas 😥

#23492 Reply
    Silpsolps
    Member

Mulle tundub, et asi on selles, et su blogi pealkirjas on tähti rohkem kui lubatud, sellepärast viimased tähed kaovad ära. Mõtle lihtsalt üks paar tähte lühem pealkiri välja! 😉

#23493 Reply
    Member

Suurimad tänud Silpsolps!! :D Asi toimis. Ma ei osanud arvatagi, et selles võis probleem olla. Lahendus võib olla lihtsamgi kui oskad arvata. :)

#23494 Reply
    Pets
    Member

Mina ka nüüd hädas-palun aidake!
    Minu blogis on tekst kuidagi väiksemaks läinud ja see osa kus tekst on kirjas-see on ka paigast nihkunud 😯
    Mõtlesin,et kui valin uuesti sama tausta sealt Template from Gallery,kas see muudaks asjad endiseks 9chin Proovida aga ei julge :(
    Olen juba nii palju siin foorumis õpetusi lugenud,aga enda viga ikka parandada ei oska 😥

#23495 Reply
    Mercar
    Member

Uue (sama uuesti) template valimine taastab jah algse olukorra. Kahjuks nii algse et need värvilised nupukesed (koostegemised, teiste blogid) tuleb uuesti lisada…

#23496 Reply
    Pets
    Member

No kui muidu ei saa,siis teengi nii-peaasi,et blogisse kirjutatu alles jääks :D Küll ülejäänud jälle tagasi lisan.Aga ma vist arvatavasti tean kuskohas mul miskit segi läks ja kuna mingit copy-pastet ma ei teinud,siis pole kusagilt vaadata ka,mis segi läinud on :?
    Aga kellel samasuguse taustaga blogi,ehk saaks mulle öelda-kas siin mul miskit valesti

.: About Me :.

Oehhh :D Ei teagi,kas sedasi seletatult saabki aru :D 😳

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 537 total)
Reply To: Blogid – alustamine ja seadistamine
Your information: