Blogi sissekanded

• This topic is empty.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Autor
    Postitused
  • #1758 Reply
    Peach
    Member

miks blogi sissekanded üksteist katavad? loogiline, et mingi parameeter on kusagil valesti, aga mina misagi muuta ei julge, muidu on jälle kaks päeva jamamist garanteeritud! kes oskab hädist aidata

#91073 Reply
    master
    Member

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=228
    Ehk on mõnel blogifriigil aega pilk peale visata?

#91074 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

Proovi sihuke asi endal ära muuta (st pane see asemele):

#menu {

position:absolute;

top:132px;

left:800px;

width:150px;

background:#f6ebe2;

border-left:3px solid #bb5f89;

font:13px Century;

font-weight:normal;

color:#626262;

padding:2px;

margin-bottom:20px;

}

Kui see ei mõika, siis vaatame edasi 🙄
    Ja nii üldiselt, värvidel käivad trellid ees.

#91075 Reply
    Mercar
    Member

Kusjuures ma sättisin tema blogi koodi niikaua, kuni mul netscapes oli ilus ja saatsin talle. Temal oli ikka kole (nii ta ütles). Ma ei tea mis programmi ta kasutab.

Pakkusin välja ka oma eelmise template (märkides ära kohad, mille ta peaks ära muutma, selleks et minu pilt ja pealkiri ja lingid asendada), aga saan aru et ta tahab ise pusida…

#91076 Reply
    metsamaku
    Member

Pole ammu bloginud, omast arust ka peale banneri lisamise mitte miskit muutnud, aga sama häda nagu teemaalgatajal, täna postitust tehes läheb see eelmise peale. Lisaks veel eelnevad postitused lähevad laiali vasakule-paremale. Ehk keegi aitaks?

#91077 Reply
    timps
    Member

@metsamaku wrote:

Pole ammu bloginud, omast arust ka peale banneri lisamise mitte miskit muutnud, aga sama häda nagu teemaalgatajal, täna postitust tehes läheb see eelmise peale. Lisaks veel eelnevad postitused lähevad laiali vasakule-paremale. Ehk keegi aitaks?

Niih, siis kui Sa selle postituse tegid, oli mul Firefoxis kõik korras, aga nüüd on hirrrrmus 😯

#91078 Reply
    metsamaku
    Member

Mul hetkel IE, mitte Firefox. Aga hirmus on küll! 😥

#91079 Reply
    viire
    Member

tere, tere!
    mul probleem 😳 nimelt ei oska ma pdf faili postitada 😳 väga piinlik. tahtsin oma blogisse juhendi soovijatele ülesse panna, aga ei saanud hakkama. kas oskate aidata???

#91080 Reply
    Mercar
    Member

pdf tuleb eraldi kuhugi üles panna (hot-i näiteks, kui seal postkasti omad, siis seal koduleht -> lisa fail) ja siis linkida pdf-ile
    Selleks siis sedatüüpi kood:

[url=http://www.******/juhend.pdf]Siia klikkides näed õpetust[/url]
    #91081 Reply
    viire
    Member

suured tänud, sain hakkama 😆

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
Reply To: Reply #91074 in Blogi sissekanded
Your information: