bikiinide materjal

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu bikiinide materjal

• This topic is empty.
Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Autor
    Postitused
  • #765 Reply
    Member

mis materjali kasutada bikiinide tegemiseks? Tavaline iiris jääb mu meelest selline kange ja püksid äkki jäävad lotendama.

#40102 Reply
    Member

Mina ei ole küll lõngapoodi saanud, aga kuulnud olen, et hästivarustatud poodides on lausa spets lõngad selle jaoks. Veidi venivad. Lõnaga nimigi bikini või midagi sellist.

#40103 Reply

Mina ostisn Lianni lõngapoest (nyyd siis juba Tartu kaubamajas) kevadel spetsiaalse stretsniidi,mis andis hästi venima. Myyad soovitasid, et hea materjal ja vette minnes ei veni välja

Mõtle kui jube kui vetteminnes on riided poole maa peale vajunud 😳

Ah veel, sama lõngapood on ka Tallinnas. Toki hind oli nii 30-40 krooni, peal 30 värvivalikus vist 6 toonim. Hetkel seda muidugi ei ole aga võid ju http://www.liann.ee kodukalt võtta kontaktide alt maaletoojaga yhendust.

Minul jäid püksid isegi suure lainega jalga, ja tagumikk kotti ei vajunud :)

#40104 Reply
    krist68
    Member

Kui palju seda lõnga bikiinidele kulub (nr 36)? Meil kohalikes poodides polnud müüjad isegi mitte kuulnud sellisest lõngast.

#40105 Reply
    Member

@nuputaja-Kati wrote:

Mina ostisn Lianni lõngapoest (nyyd siis juba Tartu kaubamajas) kevadel spetsiaalse stretsniidi,mis andis hästi venima. Myyad soovitasid, et hea materjal ja vette minnes ei veni välja

Mõtle kui jube kui vetteminnes on riided poole maa peale vajunud 😳

Ah veel, sama lõngapood on ka Tallinnas. Toki hind oli nii 30-40 krooni, peal 30 värvivalikus vist 6 toonim. Hetkel seda muidugi ei ole aga võid ju http://www.liann.ee kodukalt võtta kontaktide alt maaletoojaga yhendust.

Minul jäid püksid isegi suure lainega jalga, ja tagumikk kotti ei vajunud :)

Mis selle stretsniidi nimi oli?
    V6i siis l6nga nimi?

#40106 Reply
    Member

ma pole ise küll proovinud aga mõtlesin endamisi et enne kui randa ujuma kimada heegeldatud päevitustega saaks kodus ju proovida kas venivad lötakile või ei nii et lähed nendega duššialla või vanni.. ja siis on kohe näha kas kannatab või mitte… 🙄 või mis?

#40107 Reply
    Member

peaks ikka enne proovima jah. minu tädi õmbles endale kaugel vene ajal heleda ujumistrikoo, mis veega kokkupuutel läbipaistvaks muutus. teised rannas vaatasid ja imestasid, et küll tahab kaua supelda, vaeseke ei julgenud enam veest välja tulla.

#40108 Reply
    Kail
    Member

Mina heegeldasin ühed iirise niitidega. Algul proovisin ühe niidiga aga kuna plaanisin teha samba tehnikas, siis jäi see jube õhuke. Niisiis heegeldasin komplekti lõpuks valmis ikkagi kahekordse iirisega. Ujumas käia pole proovinud ,ootavad suve. Sain vihje, et kui iiris peaks venima märjalt hakkama, siis võib servadesse peened kummid õmmelda, nii pole ohtu, et veest välja tulles tagumik maani vajub…
    Kas kellelgi on kogemusi ses suhtes ja võin ma kummid õmblemata jätta?:)

#40109 Reply
    Ly
    Member

Minu tehtud asjades on näha seksikad püksid, mis ei ole küll ujumiseks, rohkem mehele silmailuks ja nende ülaäärde heegeldasin sisse peenikese kummi. Nii igaks juhuks. Püksid on heegeldatud kõige tavalisemast iirisest. Märjaks teinud ei ole, kuid kummiga hoiab väga hästi. Üritan suveks ka päris pikiinid heegeldada ja selleks oleks ju ka hea iiri puuvillane (vist oli niisugune nimi) See on Tartus,Lianni poe kõige tagumise alumise riiuli peal ja paistab välja nagu jämedam iiris. See lõng on vihis. Ma mõtlen, et siis ei pea iirislõnga topelt võtma.

#40110 Reply
    Member

Tartu Liannist ostsin lõnga nimeks Beach. Oli valida roosa ja helesinise vahel, aga pidi veel juurde tulema. Väga mõnus ja veniv!

#40111 Reply
    Member

Laupäeval (25.02) käisin Tartu Liann-is uurimas. Oli ainult veel roosat alles. Nimeks “BEACH”, 50gr ja 42 krooni kera. Kuna suvine kaup tuleb ei osatud öelda. Soovitati aegajalt uurida 😆 Tartu kaupluse tel nr 734 3280, Tallinna kaupluse tel nr 660 1763.

#40112 Reply
    Member

Kui palju seda lõnga läheb ühe paari bikiinide tegemiseks? Oskab keegi öelda?

#40113 Reply
    Member

Müüja soovitas 3-4 tokki.

#40114 Reply
    Member

tallinnas liannis olid seda beach niiti nädal tagasi roosat ja sinist alles. samuti ei osanud müüja öelda, kas kevadel seda juurde tuleb.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
Reply To: bikiinide materjal
Your information: