Betty ja ta pere käsitööd

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Betty ja ta pere käsitööd

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 468 total)
  • Autor
    Postitused
  • #102951 Reply
    Member

Väga andekas metsanotsu!

#102952 Reply
    Member

Uskumatu, aga ma ei ole oma elu jooksul teinud mitte ühtegi paari papusid, aga millalgi on ikka esimene kord ja siin nad siis on

veidi vildakad küll tunduvad siin pildi peal, aga loodan et need ei jää mul mitte viimasteks ja järgmised kukuvad juba ilusamad välja

Ning üks lapse tehtud kaelaehe ka

#102953 Reply
    tsunaami
    Member

Papud on armsalt soojad… või soojalt armsad….

#102954 Reply
    Member

Armsad papud ja ilus kaelaehe!

#102955 Reply
    Member

Oi kui nunnud papud! Ja ripats on ilus!

#102956 Reply
    Heily
    Member

Hästi nunnud papud ju… :D

#102957 Reply
    mdm beadalot
    Member

Appi kui armsad papud ja kaelaehe on väga kaunis ;)

#102958 Reply
    Essu memm
    Member

Tubli laps Sul ❗

#102959 Reply
    Member

Ei noh ma olen haige nendest ehete vaatamistest.Nii ilusad on.Muidugi ka kõik teised tööd aga minu nõrkus on ehted. Kui vaid saaks neid algtõdesid nendest teada küll ma siis ka väänaks. Kuid mul sinna veel pikk tee. Aga kui natuke ootan ehk saan ka hakkama.Jõudu ja jaksu uute ehete valmistamisel.

#102960 Reply
    Member

See pääsusaba seisis mul venitamata jube kaua aega. Lihtsalt ei viitsinud ja probleem oli ka sellega, kuhu nii suur ese laiali laotada. Aga kuna vanaemale oli vaja kingitust, siis tuli salli viimistlemine ikka ette võtta. Pilt ei ole kõige ülevaatlikum, aga värvitoonid on küll väga sügisesed (nagu tänane ilmgi) ning sall tuli mõnusalt suur.

Kasutasin Raasiku lõnga.

Traditsiooniliselt panen siia üles ka tütre tehtud käsitööd:

kleit suveks

ning kaelakee

Ja eile algas mul puhkus:).

#102961 Reply
    Guest

No pääsusaba on igas variandis imekena … aga tütre suvekleit on väga-väga armas ja ilus !

#102962 Reply
    Member

Peale puhkust on jälle väga kosutav tööl olla.
    Puhkuse ajal tegelesin suhteliselt palju (enda kohta) käsitööga. Heegeldasin pärliussi

Õe tütretütrele tegin sündimise puhul sünniandmetega pildi, muster on ikka seesama, mis alati olen teinud.

Ja kuna tütar on kogu aeg tahtnud proovida batikat, siis maal oli hea värvidega mässata ning pluus sai tal selline.

Aitab vist tänaseks! Järgmise korrani.

#102963 Reply
    Hetty
    Member

Toredad tegemised, eriti kaunis on pilt!!

#102964 Reply
    Member

Väga ilusad tegemised! Pääsusaba värvid on nii lahedad ja pärliuss on kihvt (mul siiani proovimata). Tüdruk on Sul super asjalik!

#102965 Reply
    Member

Suvi sai enne otsa, kui mina oma pitsilise jakikese valmis sain. Aga eks suvi tuleb ju aasta pärast jälle uuesti.
    Eestvaade

ja tagantpoolt

Õe puhkenurka tegime kivimüüri. Äkki kerkib see madalam osa järgmisel suvel ühe rea võrra kõrgemaks, ma ei tea, see sõltub nüüd omaniku soovist. Aga selline ta sai.

JA üks väike ehe Mariselt klassiõele sünnipäevaks. Kiviks on tavaline klaaskivi.

Tänaseks on minupoolt küll kõik.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 468 total)
Reply To: Betty ja ta pere käsitööd
Your information: