Betty ja ta pere käsitööd

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Betty ja ta pere käsitööd

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 421 through 435 (of 468 total)
  • Autor
    Postitused
  • #103251 Reply
    Urri
    Member

Mul hakkasid teie töid vaadates sõrmed sügelema ja seda pole ikka ammu juhtunud!

#103252 Reply
    Member

Siit näeb alati ilusaid asju! Eelmise postituse tikitud tööd ka väga meeldivad.

#103253 Reply
    Member

Tere jälle. Tuleb selle aasta viimane postitus (arvatavasti). Detsembris tegin mõned sussipaarid ja kuna detsembrikuu Kodukirjas oli avaldatud ilus lumehelbemuster, tegin mustri kohe järele. Et lumehelbed ka kasutust leiaksid, õmblesin nad sussidele ja kaunistasin veel pärlitega.
    Tulid päris talvise väljanägemisega sussid .

Ühed apelsinikarva sussid ka

Ilusat saabuvat aastat kõigile, kes siin minu tegemisi piilumas on käinud. Kohtumiseni uuel aastal.

Betty n7bnbb

#103254 Reply
    Member

Väga ilusad!

#103255 Reply
    Guest

Väga toredad sussid !

#103256 Reply
    Guest

Ma pole küll väga suur viltsussi fänn, aga need lumehelvestega torkaksin küll hää meelega jalga smile_flirty

#103257 Reply
    Member

Oh, kui kenad!

#103258 Reply
    undukas
    Member

Need lumehelvestega sussid on ikka väga ägedad!

Ilusat aastavahetust sulle ja su perele! :)

#103259 Reply
    Guest

Need on kõige lumehelbelikumad lumehelbed, mis üldse olla saab. Ilusad sussid! Head aastavahetust!

#103260 Reply
    Member

Uut aastat alustan imepisikese tegemisega ja selleks on helkur pojale.

ja sellise rinnamärgi tegi Maris sõbrannale.

Uute tegudeni.
    Betty

#103261 Reply
    tsunaami
    Member

Vahvad tegemised!

Tekkis kohe paar küsimust :)

Millega on tehtud helkuri luukere pilt, kas see märjaga laiali ei lähe?

Kas prossi tegemise õpetus ka kuskil on?

#103262 Reply
    Member

Helkuri pildi tegin CD-le kirjutamise pliiatsiga, need on veekindlad, seega arvan et ei lähe laiali.
    Prossi tegemise õpetust olemas ei ole, aga Marise juhendamisel panin töökäigu kirja:
    1. õmbled riidest nelinurga, keerad ümber, et õmblusvaru jääks sissepoole
    2. joonistad pliiatsiga mustri peale, aga et jooned jääksid riidel sirgemad, teed niidiga need pliiatsijooned üle. Ühest pistest piisab.
    3. madalpistes hakkad tikkima ja tikid üle õmblusniidi, mina õmblesin selle peale.
    4. kui pross on tikitud (väljaarvatud äär), lõikad tagumiseks pooleks kangatüki, paned selle prossi taha ja nüüd hakkad äärt tegema. Äär teha lihtsalt üle, aga sämppistes on ka ilmselt kena
    5. kinnita taha prossitoorik ja ongi valmis.

Lumehelbeid olen heegeldanud muudkui juurde ja juurde ning ikka neid ühesuguse mustriga, mis mulle nii väga meeldisid. Nad on tärgeldamata, lihtsalt triigitud.

#103263 Reply
    tsunaami
    Member

Tänud info eest!
    Olen ammu tahtnud helkurile teksti/pilti peale saada …

#103264 Reply
    Member

Viimasel ajal satun siia üha harvemini. Aga kuna nüüd said osadest asjadest pildid tehtud, saan ka siia need üles panna.

Seljakott ja väike kotike on Marise õmmeldud ja tikitud.

Ja ülejäänud on minu näputöö. Jänes on pärit ajakirjast Maret ja valmima pidi armas jänkutüdruk, aga tuli hoopis jänkupoiss.

Kes oma kääridest hoolivad, need asetavad käärid peale kasutamist käärihoidikusse. Tegin nii suuri kui väikseid.

Ühed kalossid kaunistasin ka ära. Sõbranna jalga sobisid nad imehästi ja tal on kaunis koduaed ka olemas, kus nendega ringi jalutada.

Seekord sedasi, järgmine kord teistmoodi.

Tervitades Betty

#103265 Reply
    tsunaami
    Member

Käärihoidikud on minu lemmikud … neid võiks teha Harjukate kokkusaamisel?

Viewing 15 posts - 421 through 435 (of 468 total)
Reply To: Betty ja ta pere käsitööd
Your information: