Betty ja ta pere käsitööd

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Betty ja ta pere käsitööd

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 468 total)
  • Autor
    Postitused
  • #103056 Reply
    Member

kollased pitsid on eriti nunnud! :)

#103057 Reply
    Member

Tavaliselt ma toidupilte ei näita, aga täna teen erandi, kuna see on minu esimene leivategu. Juba on olnud ka leivategu nr. 2 ning tundub et neid tuleb veel ja veel, sest isetehtud leiva vastu ei saa ükski poeleib. Retsepti võtsin siit blogist.

Ja üks Marise kätetöö ka- nahast kott

Nüüd aga Stroomi randa ujuma.

#103058 Reply
    Member

Mina täna just mõtlesin, et tahaks ise leiba teha, aga ei oska ja julge jne ja et me võiks selleteemalise kokkutuleku orgunnid :)

#103059 Reply
    Member

Minu meelest võiksid Sa toidupilte sagedamini panna, nii head on alati kokkutulekute pirukad 😆
    Aga kott on vinge!

#103060 Reply
    tsunaami
    Member

Kott on väga hästi tehtud! Sellist kannaks uhkusega :)
    Leiva tegemis olen juba mitu ega mõelnud … kahjuks gaasiahi ei võimalda korralikku küpsetamist … ei tea, kas need elektrilised leivaküpsetus ahjud, mida poes/kataloogis müüakse, ka hästi küpsetavad?

#103061 Reply
    Member

Minul on kodus elektripliit, aga gaasiahjuga ei suuda ka mina ühtegi normaalset asja küpsetada. Soovitan sul osta siis 2-auguga elektripliidi (lauapliidi, millel on ahi ka).
    Muhv, kui tahad, võin sulle juuretist anda, saad juba katsetama hakata 😆

#103062 Reply
    Member

Kui Muhv juuretist saab, siis ma võtan järjekorda tema juurde, ammu on plaanis leivaküpsetamist proovida aga juuretise taha on tegutsemine jäänud 😳

#103063 Reply
    tsunaami
    Member

Ehhee ja mina ootan kuni Jõuluvana toob leivaküpsetus ahju 88oi88

#103064 Reply
    Member

Betty, ma natuke uurin maad ja kogun julgust ja siis tahaks küll juuretist. Sul seda ilmselt on ka nii kuu pärast võtta, kui sa nüüd leivalainele jääd?

#103065 Reply
    Guest

kõikide tööd on väga ilusad! ma olen alles värske foorumlane ja sooviks ka mõned tööd siia panna millega olen valmis saanud 🙄 J2100784.ipg I Album.ee (ma ei tea kuidas nende piltide lisamine käib kas keegi õpetaks mulle)!

#103066 Reply
    Member

Kudusin ühele armsale piigale mütsi, aga ega ta seda peas tahtnud hoida- ikka laias kaares põrandale.

Muhv-loomulikult ma jään leivalainele.

#103067 Reply
    Member

Ilusat kooliaasta algust kõigile.
    Õde palus, et teeksin ühe pihujänku. Kuna nagunii hakkasin seda ühte õmblema, siis otsustasin et õmblen neid kohe rohkem. Ja nii tuligi neid kolm, pluss üks liblikas. Karu on täidetud tatratangudega, jänkud vatiiniga.

Kaalulangetuse projekti raames vähendan oma heegelniidivarusid, seetõttu on valminud järjekordne linik.

Marise heegeldatud laudlinaraskused, täidiseks on tavalised munakivid.

Ja ühed kaelakeed:

#103068 Reply
    Member

Kõik nii ilusad asjad nagu ikka, aga need pihuloomad ja rohelise-roosa/helelilla kee… ma kohe täitsa armunud neisse :D

#103069 Reply
    Annyliis
    Member

Oi, kuidas mulle meeldib see kollane/oranz linik ja ehted on ka kaunid :)

#103070 Reply
    Member

Mulle meeldivad väga need laudlina vidinad, üli toredad.

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 468 total)
Reply To: Betty ja ta pere käsitööd
Your information: