Homepage Forums – ISETEGIJA – Portaal ja foorum Avatar ehk pilt sinu profiili

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 147 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

miramis:
    @ampsak wrote:

Lepime ka kokku nii, et paneme Avatariks kas oma pildi (ikka koos näoga, mitte pildi põlvest või varbast) või mitte midagi. Adminnidel on õigus ebasobivad avatarid kustutada.

Mercar
    Member

Antud pildil tõesti nägu olemas. Samas mul kulus ikka päevi enne kui aru sain kus. Lihtsam oleks kasutajal pilt ringi keerata ja mõistetavaks teha.
    Mul kulus ikka palju aega et aru saada et vasakus servas olev juukse “saba” kasvab välja ninast mitte kuklast nagu tavalistel inimestel. See pats/saba oli aga ainus millest kogu pildi juures aru sain.

Guest

Ma ei saa aru, kus ülde probleem on?!! Muidu ju ilus pilt. Janikaa, keera pilt 90 kraadi, et keegi oma arvuti ees võimlema ei peaks ja probleemi enam polegi :)

Trintzz
    Member

Hää, et ennem enda tehtud looduspildi (päikese loojangut pankrannikul) avatari kohta infi otsima tulin. Muidu oleks kohe mu kena päikeseloojangu pilt maha võetud ja ma oleks saand kuri olla, et miks pole see lubatud 😆
    Aga nüüd pean kahjuks avatarist loobuma, kuna mul pole tavaks endast pilte panna, sest mulle meeldib märksa rohkem avatariks panna mõni kaunis ja ilus enda tehtud loodus pilt, kui iseendast pilti :(

Guest

Mind huvitab, miks iga kord, kui ma isetegiasse tulen, on mu avatari asemel kiri – rezise your pictures jne. Ja panen uuesti ja järgmiseks korraks jälle kadunud? Kas asi minu saamatuses?

Member

Eks asi ikka selles, et sinu pilt on liiga suur avatari jaoks.
    Loe teema esimest postitust.
    Seal kirjas, kui suur võib avatar olla.

Guest

Ma ju sellessamas http://www.shrinkpicture.com teen selle 150×150 pixlit ja panen üles. Kuidas ta siis ise järgmiseks korraks suuremaks läheb?? Müstika… Äkki peaksin saatma oma pildi…kellelelegi…(eespool teemas vist möned saatsid, et nemad paneks ise avatari). Äkki on targemad.

Member

Oled sa oma pildi internetti enne üles riputanud kuhugi?
    Selle avatari pildi.
    Ja siis alles tuleb linkida avatariks.

Guest

:?: Aga vat nii ei oska öeldagi. Ega vist. Aga nt kuhu ma peaks selle panema? Muudes foorumites olen siiamaani nii saanud, et lisan oma pildi arvutist sinna eelmises postis mainitud aadressile ja siis kahandatud pildi alt kopin pildiaadressi ja see siis otse siia. Hmm…

Guest

:?: Aga vat nii ei oska öeldagi. Ega vist. Aga nt kuhu ma peaks selle panema? Muudes foorumites olen siiamaani nii saanud, et lisan oma pildi arvutist sinna eelmises postis mainitud aadressile ja siis kahandatud pildi alt kopin pildiaadressi ja see siis otse siia. Hmm…

Lynx
    Member

Mnjah…sellele aadressile ei saa ühtki pilti panna..kuna see domeen on vaba ja müügis…hea küll…saada see pilt mulle nyy@isetegija.net kohandan selle reeglitele vastavaks ja panen ise kohale.

Guest

OI, suur tänu Lynx. sunny

aprill74
    Member

Appi, mu pilt on salapärasel kombel kuhugi kadunud. 😯
    Pean silmas siis avatari. Kas keegi modedest oskab seda müsteeriumi kommenteerida?

Susa
    Member

Ei ole küll mode, aga paistab, et sel aadressil, mis sul avatariks antud on, ei ole enam seda pilti.
    Kontrolli aadress üle.

http://www.pildid.ee/albums/userpics/24736/19764/thumb_Enda_portree2.jpg

Lynx
    Member

Põhjus peitub siin:

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 147 total)
  • The topic ‘Avatar ehk pilt sinu profiili’ is closed to new replies.