Homepage Forums – ISETEGIJA – Portaal ja foorum Avatar ehk pilt sinu profiili

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 147 total)
  • Autor
    Postitused
    Mercar
    Member

Trikk on selles et vaja on pildi aadress panna.

Kui sa sellel antud lingil klikid siis mis ette tuleb? Kas ainult pilt. Ei? Igasugu muud asjad ju ka (mul nt näitab pilti, lisaks album ju ise. st igasugu kirjad ja raamid)…
    Selles asi ongi. No umbes kui keegi tahaks külla tulla ja küsiks aadressi. Aga sa annaks aadressi tänava täpsusega. Tänaval on ju muudkui kui vaid sinu maja (ja korter)…

Picasast pildi aadress:
    Link to this photo.
    All on: Image only (no link) ette linnukest vaja.
    Ja siis aon aadress selles Embed image kastis.

siblik
    Member

Hämmastav, kui lihtsad on tavaliselt lahendused. Ja mina muudkui pusin ja pusin.
    Tänud veelkord!

Tricoteuse
    Member

Palun abi, panin pildi üles ja ütles mulle et laadimine ônnestus kuid pildi asemel on punane ristike… Kas keegi palun ütleks mulle kas minu pilt on siis näha vôi mitte? :?

Lynx
    Member

ei ole seal mingit pilti

Tricoteuse
    Member

no mis ma siis jälle valesti tegin?

Pildi link on

http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs066.snc3/13334_172137848588_585598588_2998343_4937053_n.jpg

Panin selle lingi – klikkisin saada ja süsteem ütles et ônnestus…

Lynx
    Member

Noh?

Tricoteuse
    Member

aitääähhhhh

Lynx
    Member

Blondiin….

(mitte pahapärast)

:P

Tricoteuse
    Member

@Lynx wrote:

Blondiin….

(mitte pahapärast)

:P

ja mida ma siis valesti tegin???

Ja ma millegipärast kahtlustan et see pole viimane kord kui seda kuulen… 😉

Lynx
    Member

ega tegelikult ei teinudki…foorumi tarkvarale ei meeldinud pildilingis olev /hs066.snc3/ eemaldasin selle ja link võeti omaks…

Pirtsakas värk…

janikaa
    Member

Mul selline küsimus, et kas minu pilt sellisena sobib avatariks, mul see pilt küll juba tükk aega olnud ja postitusi olen ka ikka aegajalt teinud ja siiamaani vist? pole probleemi olnud, aga nüüd ükspäev sain sellise sisuga privaatsõnumi:
    Meie kodukord lubab avataril olla tegija enda isiku pildi. Hetkel on arusaamatu, mis või kes pildil üldse on. Palun vaheta avatar ära.

Selgituseks lisan igaks juhuks, et pildil olen ma ise, pilt on lihtsalt natuke teistpidi.
    Nagu ma aru olen saanud, siis päris passipilti siin ei nõuta ja pole kuskilt seda ka välja lugenud, kas pildil peab olema püsti, pikali, istudes, hüpates või peapeal :)
    Vaatasin ja uurisin nüüd teiste avatari pilte ja minu arust siin on nii mõnedki pildid , mille kohta võiks küsida, et mis, kes või kus on pildil, mind see küll ei häiri ega pole kunagi häirinudki, aga ma lihtsalt ei saa aru miks nüüd minu pilt järsku kellegile ette jäi… uhhh
    Ei taha siin kellegagi sõjajalale asuda, aga mõtlesin, et küsin enne teadjamate käest, kui pilti kustutama hakkan, kuigi mittesobivad pildid kustutatakse ju adminnide poolt. 🙄

Mercar
    Member

No pildilt võiks olla aru saada mis seal peal on. Sinu pildi puhul mina ei saa üldse aru mis seal on. Midagi pruuni, midagi udust. See on ka kõik, millest aru saan.

Member

Kui ma korra juba aru sain, mis pildil on, siis mul ei ole nüüd raske sealt koheselt inimest märgata, isegi sellises asendis. Aga ma pidin esimene kord ikka jupp aega monitori ees võimlema, enne KUI aru sain :) Mind isiklikult ei häiri selline avatar.

miramis
    Member

Huvitav, mina sain otsekohe aru, mis pildil oli, st Su postitust lõpuni lugematagi, vastustest rääkimata… Mõtlesin, et nii vahva kiiksuga avatar, ja hakkasin edasi lugedes pead murdma, kas oled selle juba teise vastu välja vahetanud!

janikaa
    Member

Ei ole välja vahetanud pilti veel ja olen ka paar päeva monitori ees võimelnud ja vaadanud oma pilti ühtepidi ja teistpidi, ligemalt ja kaugemalt ja ikka ei näe seal peale iseenda midagi muud :) aga ju ma olen selle pildiga nii harjunud juba.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 147 total)
  • The topic ‘Avatar ehk pilt sinu profiili’ is closed to new replies.