Homepage Forums – ISETEGIJA – Portaal ja foorum Avatar ehk pilt sinu profiili

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 147 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Mul ei ilmu profiili alla seda kohta, kust saaksin lisada avatrai.. :( Oskab keegi aidata ?

Susa
    Member

Sul oli profiilis üks linnuke vales kohas. Nüüd peaks avatari panek võimalik olema.

Member

Aitäh !
    Ma ei teadnud varem, et peab enda pildi panema 😳

Member

Kas selline roosike avatari pildina (vasakule vaat) ei ole lubatud? 🙄 Ius lill, roppusi pole, naiselik… :D

Susa
    Member

@piiksupirxu wrote:

Kas selline roosike avatari pildina (vasakule vaat) ei ole lubatud? 🙄 Ius lill, roppusi pole, naiselik… :D

Oled see sina?
    Selle sama teema esimene post selgitab asja.

LaanteLaps
    Member

Sa ise ehk oled siiski kenam avataril.
    Meil oli kusagil mingi reegel – et avataril peaks ikka olema inimene, kes reaalselt olemas on selle nime taga ;)

Member

9iyi kui ma peeglisse vaatan, siis näen seal just sellist roosikest… 😉

Member

AGA kas arvutist browseda ei saagi :? ja mina ei saa oma pilti kuidagi 150*150, mul saab ainult 160*160 :(

Susa
    Member

Tõstan seda teemat veidi ülespoole – paistab, et viimasel ajal ei leita seda infot kuidagi üles, mis suuruses avatare tohib foorumis kasutada. Kogu tarkus on kirjas selle teema esimeses postis!

Member

Panen veelkord südamele, et profiilis on pildi kõrval selline oluline jutt:

Saad kuvada väikse omavalitud pildi postituste kõrvale. Maksimaalne laius on 150 pixlit, maksimaalne kõrgus on 150 pixlit ja faili suurus peab jääma alla 20 KB.

Member

Kas kellelgi ripub avatar flickris või spaces.live.com’is?
    Nimelt pole mul kordagi õnnestunud endal avatari vahetada ja timps on alati aidanud: riputab mu soovitud pildi kuhugi kavalasse kohta üles (et tal on IT blogi, siis on tal siin ka pildialbum), saadab mulle aadressi ja mina kopeerin selle oma profiili.
    Olen proovinud flickrist panna thumbnaili või ruudukujulise pisipildi aadressi. Flickri pildiga oli IT tookord alguses nõus, aga siis läks asi imelikuks: mõne aja pärast näitas pilt end foorumis lapikumaks pressituna ja hiljem kadus sootuks ning järele jäi ainult flickri logo ja kiri, mis ütles umbes, et ajutiselt ei näita (noh, see ajutine näitamatus sinna jäigi).
    Täna proovisin profiili sisestada spaces.com. live’i aadressi, nii et kopeerisin seal asuva pildi property’test aadressi: http://byfiles.storage.live.com/y1pSq44ztfbSvOWxVOXojnaXertaFb3Z2fmfhS7mwkpLdIdo2HdGJvYWXk51lltsrQbWye9ibmPTmI
    Vat selline pikk ja kole. Vastuseks sain IT profiilileheküljel: “Ebakorrektne avatari aadress”.
    Mida ma ometi valesti teen? Või ei sobi flickr ega spaces.live IT-ga?

timps
    Member

@Mme K wrote:

Täna proovisin profiili sisestada spaces.com. live’i aadressi, nii et kopeerisin seal asuva pildi property’test aadressi: http://byfiles.storage.live.com/y1pSq44ztfbSvOWxVOXojnaXertaFb3Z2fmfhS7mwkpLdIdo2HdGJvYWXk51lltsrQbWye9ibmPTmI
    Vat selline pikk ja kole. Vastuseks sain IT profiilileheküljel: “Ebakorrektne avatari aadress”.
    Mida ma ometi valesti teen? Või ei sobi flickr ega spaces.live IT-ga?

Kummaline on, et pildi enda aadress selline on :m8hh: . Ja et kohe ongi selline. Kuna tal seda jpg-d seal järel ei ole, siis ma ise kipun arvama, et see spaces.live ei taha, et pilti mujale pandaks (antud juhul avatariks).

Member

hmm…
    No siis pean ikka muu albumi otsima.
    Aga ei tea, mis selle flickriga on.

Member

Nii, kas minu avatar ikka sobib?
    pildil on minu silm :p

vikike
    Member

😆 vast ikka sobib vaata minu oma

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 147 total)
  • The topic ‘Avatar ehk pilt sinu profiili’ is closed to new replies.