Avatar ehk pilt sinu profiili

Homepage Forums – ISETEGIJA – Portaal ja foorum Avatar ehk pilt sinu profiili

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 147 total)
 • Autor
  Postitused
 • #206
  Avatarampsak
  Member

  Lepime ka kokku nii, et paneme Avatariks kas oma pildi (ikka koos näoga, mitte pildi põlvest või varbast) või mitte midagi. Lapsepõlvepildid, tugevalt töödeldud pildid jms pildid, kus inimene ei ole äratuntav, ei sobi.
  Adminnidel on õigus ebasobivad avatarid kustutada.

  NB! Avatari maksimaalne suurus võib olla 150 x 150 pixlit.

  Avatari saate lisada enda profiili alt, sisestades profiilis vastavale reale avatari pildi aadressi ja klõpsates lehe allääres nuppu “saada”

  Pildid võib saata ka Susale: susa@isetegija.net Kindlasti panna juurde ka kasutajanimi, kelle avatariks pilt minema peab jm soovid ka.

  #16793
  Avatarampsak
  Member

  Nendel, kellel juba “Kaalukate” foorumis on avatar olemas, avaneb võimalus kopida profiili seesama pilt. Vajuta oma pildi peal paremat hiireklahvi ja vali properties. Sealt peaks näha olema avatari aadress, mille saabki siia profiili panna.

  #16794
  AvatarCairbre
  Member

  Kas põhjendusi ka on miks ainult oma pilt kõlbab avatariks?

  #16795
  Avatarmode
  Member

  Nii nagu igal kodul on oma kombed ja traditsioonid, nii otsustasime, et tore on näha ka usinate käsitööhuviliste nägusid ka. Näopildi panemine pole kohustuslik (pilt võib olla töödeldud/lõbus jne), aga muud pildid pole samuti lubatud.

  #16796
  kikukas
  Member

  @Cairbre wrote:

  Kas põhjendusi ka on miks ainult oma pilt kõlbab avatariks?

  Jah, sest nii on hea omavahel suhelda. Juhul, kui on lubatud kõiki variante, siis keegi ei tahagi enam oma avataridega foorumis olla
  Sellepärast ongi valik teie, et kui ei soovi, ei pea avatari panema.
  Muud avatarid aga olgu olemata jah, sest kogemused näitavad, et hakatakse panema liikuvaid avatare, mis foorumi ressursse raiskavad ja teevad foorumi aeglasemaks ning muid häirivaid vidinaid.

  #16797
  Kristy
  Member

  Ja üks küsimus veel, et kuidas adminid saavad aru, kas avatari pildil on ikka kasutaja või on hoopis täiesti suvalise inimese pilt?
  Kui öeldakse, et paneme avatariks oma pildi ja mitte sobivad pildid kustutatakse, siis peaks ju “mitte sobivate” alla käima ka kõik need pildid, mille peal ei ole kasutajanime omanik. Lihtsalt üks tähelepanek!

  #16798
  kikukas
  Member

  @Kristy wrote:

  Ja üks küsimus veel, et kuidas adminid saavad aru, kas avatari pildil on ikka kasutaja või on hoopis täiesti suvalise inimese pilt?

  Ega ei saagi aru! Me lihtsalt usaldame oma kasutajaid, siiani ei keegi kaevanud, et tema pilt oleks võõra inimese poolt üles pandud! 😆 pooleteistaastane foorumikogemus näitab, et selline oma pildi avatariks panek aitab suhtlemisele väga palju kaasa, siiani on ainult positiivsed kogemused. Nagu juba mainitud, siis avatar ei ole kohustuslik.

  #16799
  Kristy
  Member

  Ma lihtsalt mainisin, et selline reegel nagu “ainult enda pilt” ei ole õigustatud, kui keegi ei saa 100% kindlalt väita, et avataril on selle konto omanik mitte tema sõber, poeg, tütar vms.
  Ma ei väida, et siin foorumis on selliseid inimesi, kes pole enda pilti pannud, vaid nendin fakti, et admin ei saa selle reegli järgimist kontrollida.

  #16800
  Avatarampsak
  Member

  Sest päris läbi nõelasilma me ka siin pugema ei hakka, kuigi meil on käsitööfoorum! Keskenduks siin ikka rohkem näpulisele tegevusele, mitte tehnilistele pisiasjadele. Sest lubatud on ka pildi mitte-panemine ja vaevalt et inimesed nii ebaausad on, et siia pilt.ee-st mõne Juuli pildi panevad. Kui sa ise oled seda teinud, siis me võime pildi Sinu lahkel loal maha võtta (see pole meile raske – saada ainult oma palve erasõnumiga või muuda ise oma profiilist).
  Samas on mul postkastis ka üks selline pilt, kus ongi ainult pilt ja ühegi kasutajanimega seda seostada ei oska. Palun lisage kindlasti oma KASUTAJANIMI.

  #16801
  kikukas
  Member

  Jah, tegelikult saab kinni hakata kui tahab, kõigest. Nt kas isetehtud asjades on ikka ise tehtud asjad ja kas käsitööõpetused on ikka õiged ja kas viimati tehtud asjad on ikka viimati tehtud asjad….., nii me ei jõua tõesti kusagile. Mis siis teeme nüüd? Hakkame kahtlema ja kahtlustama ja jookseme oma foorumiga ummikusse?

  #16802
  krist68
  Member

  Ahsoo 😆 Pole eriti ennast kursis hoidnud siinsete reeglitega.

  Algul oli mul siin avatariks oma pilt, aga no jube tüütu oli kogu aeg ennast näha siin….
  Jääb siis ilma pildita icon_aohu

  #16803
  Drex
  Member

  @krist68 wrote:

  aga no jube tüütu oli kogu aeg ennast näha siin…. Jääb siis ilma pildita

  Ausalt oli minul ka algul natuke häiriv iseennast siit vaadata, aga samas on ju siia pildi panek teistele suunatud- hea ju inimesest ettekujutus saada, kasvõi pildi kaudu 😉

  #16804
  eria
  Member

  Mul üks küsimus kas sain õieti aru, saatsin oma pilti ülal toodud aadressile ja nemad panevad selle siis ülese, kas keegi annab teada ka kui midagi ei sobi???

  #16805
  Avatarampsak
  Member

  mina pole küll midagi saanud, aga põhimõtteliselt “jah”

  #16806
  AvatarLilMy
  Member

  :m8hh: saatsin mõned päevad tagasi oma pildi ühele ülal toodud aadressile senz3 see pildi avatariks panek võtab vist ikka väga palju aega :tramp:

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 147 total)
 • The topic ‘Avatar ehk pilt sinu profiili’ is closed to new replies.